-
Posts
32988 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']Zaprosiłam na wątek Magdę z Nadziei Dobermana, może coś wspólnie wykombinujemy. Mam nadzieję, ze zajrzy do nas[/QUOTE] Dziękuję, Jolu!!!! Tak mi żal Lary, ona jest bardzo radosna mimo smutnego życia -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']Jestem na zaproszenie. Gabi może Ula przyjęłaby sunię? Tak na już to chyba tylko hotelik. Jakąś fotę możesz wrzucić?[/QUOTE] Jolu, dziękuję, że jesteś!!! Do Uli napisałam, nie mam w tym momencie możliwości zadzwonić. Foty na razie nie mam. Larę chyba zamknęli w domu to taki mniejszy dobek. -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Matko co za ludzie :shake: zapisuję sunię.[/QUOTE] Dzięki Kochana, rozsyłam wątek -
[COLOR=#ff0000][B]EDIT: Dn. [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]09.sierpnia 2013r.[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] Lara pojechała do DS:loveu: [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]Kwota 109 zł z konta Lary została przekazana dla Mikiego [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246987-TRAGEDIA-porzuconego-psiaka-guz-złamana-łapa-bezdomność-co-dalej-POMÓŻCIE!-([/URL] [/B][/COLOR] [B]75,- zwrot 50% za sterylkę przelew dn.13.09.2013 przekazane na maleńkiego staruszka, którego Hałabajówka zgarnęła z ulicy - przelew dn.11.11.2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240827-W-Ha%C5%82abaj%C3%B3wce-czyli-co-w-s%C5%82omie-szczeka-%29/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zeka-%29/page2[/URL] post 943 [/B][COLOR=#ff0000][B] Laruniu bądź już zawsze wesoła i szczęśliwa[/B][/COLOR] Lara w nowym domu [IMG]http://i40.tinypic.com/wbv2jd.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BAyq_tlkwNw/UgUUzTLELZI/AAAAAAAABs8/rfTNxbGxmic/s640/2013-08-09.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/24blzqd.jpg[/IMG] [COLOR=#000000][B]W czwartek 18 lipca udało się uzyskać zrzeczenie od obojga właścicieli i niezawodne Mysza2 i AgusiaP zawiozły Larę do hotelu w Preczewie, gdzie może być kilka dni. Potem Lara ma szansę zamieszkać w hoteliku u Ulki12. Koszt 11zł doba - z karmą = 330zł/m-c - płatne z góry[/B][/COLOR] [COLOR=#000080][B]Potrzebujemy na pobyt w hoteliku 330 zł/m-c oraz wsparcia na szczepienie, odrobaczenie, sterylizację i inne ewentualne koszty weterynaryjne. [/B][/COLOR][COLOR=#000000] [B][B][SIZE=4]Mamy zadeklarowane 75,- brakuje 255,-[/SIZE][/B][/B][/COLOR][COLOR=#000080][B][COLOR=#4b0082][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#4b0082][B]Bardzo prosimy o wsparcie - każda złotówka na wagę złota [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B] Sunia nie posiada książeczki zdrowia, nie była szczepiona i nigdy nie była u weterynarza [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Lara na parkingu, po odebraniu od właścicieli - za chwilę wyruszy po lepsze życie[/B][/COLOR][IMG]http://i40.tinypic.com/w9wxac.jpg[/IMG] Pierwsze chwile w hoteliku: [IMG]http://i40.tinypic.com/3004sc2.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2cpccba.jpg[/IMG] 17.07. Od rana się zastanawiam, czy zakładać wątek i szukać pomocy dla Lary??? Tyle psiaków czeka na pomoc, adopcji mało, potrzeb wiele. Zdecydowałam się spróbować. Dzięki osobom z dogo udało mi się uratować Stefę/Sati przed mordownią w Olkuszu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238411-Stefcia-Sati-ma-nowy-dom-i-nowe-imię-została-Wrocławianką[/URL] Ale do rzeczy. Lara ma około dwóch lat, może mniej. Jest radosną przyjazną sunią [B]nieco w typie dobremana.[/B] Nie wnikam w sytuację "właścicieli", to co robią ze swoim życiem to ich sprawa. Wiem tyle, to nie ich pierwszy pies, nie mam pojęcia, co się stało z poprzednimi, na pewno nie odeszły ze starości. Słyszałam plotki o porzuceniu w lesie i oddaniu do schroniska. Wczoraj zadzwoniła do mnie p. Danusia, mieszkająca u mnie w bloku, z prośbą o ratunek dla Lary. Kilka miesięcy temu adoptowała Misię od Nas tzn. z Dogo. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233302-Cztery-maleństwa-i-ich-mamusia-(((((((-Już-bezpieczne-teraz-szukają-domków[/URL] Pani Danusia kocha zwierzęta, oprócz Misi ma jeszcze drugą sunię i bardzo jej leży na sercu los Lary Ludzie chcą się jej pozbyć, tzn. pan, bo pani nie jest do końca pewna, twierdząc, że właściwie się sunią opiekuje. Pan rozważał różne rozwiązania, np. uśpienie. Podobno po namowach p. Danusi wstępnie zgodzili się oddać Larę. [COLOR=#ff0000][B]Potrzebna pomoc na JUŻ, zanim sunia zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach, jak jej poprzednicy.[/B][/COLOR] [COLOR=#000080] [B]Błagam o wszelką pomoc!!!!! Może ktoś zna jakiś wolny tymczas, ma jakiś pomysł, gdzie można by wstępnie sunię ulokować, by na spokojnie szukać dla niej DT/hotelu.[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] Obiecałam p. Danusi, że zrobię co w mojej mocy, by Larę wyrwać z koszmaru i ocalić jej życie. [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][U]Deklaracje stałe [/U] [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B] madziak25 - 5,-[/B][/COLOR] [B]:Rose:[/B] (VII,VIII) [B]Panna Marple 30,-[/B]:Rose:(VII,VIII,IX,X,XI,XII)=180 [B]teresaa118 - 35,-[/B] [B]:Rose:[/B]- (VII,VIII) [B]zebrazebra - 5,-[/B][B]:Rose:[/B]- (VII) [U][B]Razem 75,-[/B][/U] [U][B]Deklaracje jednorazowe:[/B][/U] [B]Pani Danusia 100,- przekazała dziewczynom w dniu odebrania Lary (18.07.)[/B] [B] rzepek - 80,-:Rose: + yolanovi 50,-[/B] [B]:Rose:[/B] + [B]kioshi 12,-[/B][B]:Rose:[/B]+ [B] Panna Marple 70[/B][B]:Rose:[/B] + [U][B]Inne formy pomocy:[/B][/U] [B]madziak25 - rzeczy na bazare[/B]k[B]:Rose:[/B] [B]halszka- ogłoszenia[/B]:Rose: [B]paula_t - ogłoszenia [/B]:Rose: [B]Mysza2 bazarek :Rose:[/B] [B]Wydatki: [/B] Pobyt w hoteliku u p. Justyny (20/doba) [B]80,-[/B] zapłacone za 4 dni - zapłacone gotówką dn. 19.07. Pobyt w hoteliku u Ulka12 - od 22.07. opłata[B] za miesiąc z góry 330[/B] - zapłacone gotówką dn. 22.07 Lara była u Uli 19 dni czyli: 19x11zł. = 209zł, Została zaczipowana - koszt 30 zł., Koszt sterylki - 150zł. Czyli wszystkie wydatki poniesione przez Ulę: 209+30+150= [B]389zł.[/B] [B]Pozostało do zapłaty 59,- zwrócone Uli w gotówce dn. 22.08.2013 [/B] [B][COLOR=#ff0000]Saldo na dzień 02.09.2013r. 109,- [/COLOR][/B] [COLOR=#000080][B]Kwota 109 zł z konta Lary została przekazana dla Mikiego [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246987-TRAGEDIA-porzuconego-psiaka-guz-złamana-łapa-bezdomność-co-dalej-POMÓŻCIE!-("]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-POMÓŻCIE!-([/URL][/B][/COLOR] [B]75,-[/B] zwrot 50% za sterylkę przelew dn.13.09.2013 przekazane na maleńkiego staruszka, którego Hałabajówka zgarnęła z ulicy - przelew dn.11.11.2013 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240827-W-Ha%C5%82abaj%C3%B3wce-czyli-co-w-s%C5%82omie-szczeka-%29/page2[/URL] post 943 [B]Pozostało 0,00[/B] [B]Wpływy hronologicznie:[/B] [B]18.07.[/B] 100,- p. Danusia [B]19.07.[/B] 50,- Yolanovi 35,- Teresaa118 5,- madziak25 [B]22.07.[/B] 250,- Panna Marple 80,- rzepek [B]23.07.[/B] 12,- kiyoshi [B]26.07.[/B] 6,-zebrazebra [B]30.07.[/B] 35,- Teresaa118 [B]31.07.[/B] [B]5,-[/B] madziak25 Razem wpłat 578,-
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Wcale mnie to nie dziwi:shake: Tyle razy próbowałam kombinować, zmieniać tekst nawet o 50% i kasowali, a Ty znalazłaś na nich sposób:razz:[/QUOTE] Wczoraj myślałam, że mi usuną z tablicy, bo zrobiłam drugie z tego samego konta, ale przeszło. Może dlatego, że w tytule nie podałam imienia. -
[quote name='Martika@Aischa']Rozmawiałam dziś z Panią Marzenką :) Bostonek ma się świetnie :) grzeczny i nic nie broi :) czeka cierpliwie aż Państwo wrócą z pracy :) Boi się biedak strasznie burzy :( i zaciągnąc go po niej na spacerek graniczy z cudem ;) Mam obiecane zdjęcia :) jak tylko dostanę zaraz wstawię :)[/QUOTE] Zatem czekamy na fotki:loveu:
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']No, no, Gabi, podziwiam jak to wykombinowałaś, muszę wykorzystać przy ogłoszeniach moich podopiecznych ;)[/QUOTE] Już mam taki mętlik od tych adresów mailowych, haseł itd. itp.:stupid::stupid::stupid: -
Taki tekst skleciłam, może być czy za duże wodolejstwo? Bunia w schronisku jest od dawna. Dni mijają i nie różnią się niczym. Sunia ma jednak jeszcze nadzieję, że los się do niej uśmiechnie. Ma 8 lat, czy to zbyt wiele, by ktoś ją pokochał? Przecież całkiem możliwe, że jeszcze drugie tyle przed nią. O Buni nie wiemy zbyt wiele, oprócz tego, że pragnie kontaktu z człowiekiem. Będąc na spacerze poza schroniskiem pilnowała się, była radosna, biegała jak szczeniak. Niestety musiała wrócić do boksu, do szarej rzeczywistości. Szukamy dla Buni wspaniałego domu. Ludzi, którzy dadzą jej szansę na szczęśliwe życie, by mogła na zawsze zapomnieć o pobycie w schronisku, by była dla kogoś najważniejszą, najukochańszą sunią. Bunia za miłość i opiekę pokocha z całych sił swoim psim serduszkiem. Sunia przebywa w schronisku w woj. kujawsko-pomorskim.
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']A ja już mam ku...wa dość głupich pytań: a czemu ludziom nie pomagasz? Tyle stworzeń czeka...Ufnych, biednych, wiernych...Dobijające to jest...[/QUOTE] Ci zadający takie pytania z reguły nikomu nie pomagają, są za to mistrzami w pouczaniu innych:angryy: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Jezuuu, ja już tego nie ogarniam...Tyle wspaniałych, pięknych psów czeka na dom...Ludzie, czy ślepi jesteście?[/QUOTE] Chyba tak, nie ubliżając nikomu. Na gumtree zrobiłam kilka ogłoszeń, z trzech różnych adresów mailowych i zmieniając tekst, aby nie usunęli. ( Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Opole), co kilka dni zmieniam miasta Na tablicy podobnie - obecnie Cindy jest ogłoszona na Katowice, Kraków, Wrocław i Warszawę. Z czego 2 ogł. są wyróżnione na miesiąc, a jedno na tydzień. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Piękna Cindusia; faktycznie smutna, ale to jej dodaje uroku...;)[/QUOTE] O tak, ona jest prześliczna, oby w końcu się komuś spodobała!!!! Z tego dzisiejszego ogłoszenia ktoś pobrał tel. i cisza W sumie ze wszystkich na tablicy pobrano 10 razy nr tel, a nikt nie dzwonił. Niepotrzebnie robią nadzieję. Pani Iza wypatrzyła Cindy na gumtree -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']mmmm kochane pysio :) [URL]http://img832.imageshack.us/img832/4471/mujl.jpg[/URL][/QUOTE] Śliczna prawda? [quote name='AgusiaP']Gabrysiu zdjęcia Cindusi śliczne :) Dobrze, że pani Iza zadzwoniła, tylko szkoda, że taki domek nie wypalił :([/QUOTE] Też bardzo żałuję, że z domku nici. Wyróżniłam na tablicy ogłoszenie Cindy na tydzień [URL]http://tablica.pl/oferta/wyrzucona-na-mroz-sunia-teraz-w-domu-tymczasowym-czeka-na-dom-staly-ID3fifp.html[/URL] Zadzwoniłam dzisiaj do Tamb, powiedzieć, że niestety z ogłoszenia w Dzienniku Polskim nikt się nie odezwał. Tamb zaproponowała, że ponowi ogłoszenie za jakiś czas:Rose::Rose::Rose::Rose: Podobno ostatnio jest ciężko z adopcjami, ale w ostatnich dniach dwie sunie znalazły domy i to sunie, które dłuuugo czekały na dom. Jedna schorowana staruszka z problemami, a druga uratowana ze smalcowni - 3 lata czekała na dom w hotelu. Kilka ogłoszeń Cinduni: [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/cindy-kochany-wesoly-psi-dzieciak-kocha-caly-swiat-pokochasz-ja/61559"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/cindy-kochany-wesoly-psi-dzieciak-kocha-caly-swiat/61594 [/URL][URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/58206/cindy-mloda--kochana-sunia-szuka-domu-juz-na-zawsze/[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,78671,aW5kZXgucGhw.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,78671,aW5kZXgucGhw.html [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/82229.html[/url] [/URL] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Paula, bardzo serdecznie dziękuję za wstawienie zdjęć!!! Dopiero po trzeciej kąpieli Cindy ma białą sierść, bez żółtych plam. Mnie się te fotki bardziej podobają od dotychczasowych. Psiaki właśnie wróciły z dworu. Michał daje radę na 2 smycze, ja wychodzę osobno. Dlaczego jutro poniedziałek???:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='tpzopoczno']Gabi jak będziesz miała nowe zdjęcia Cindy to my wstawimy u nas na blogu, może ktoś się odezwie. I jesli ma album na FB to podaj link- udostępnimy. Trzymamy kciuki, by w końcu ktoś się odezwał :) Pozdrawiamy![/QUOTE] Ok. Bardzo się cieszę. Fotki już mam, może trochę monotematyczne, bo większość na kanapie. Rewelacyjne nie są, ale chyba nieco lepsze niż poprzednie. Poprosiłam pewną dobrą duszę o wstawienie tutaj. Jeśli chodzi o fb to chyba Magda robiła wydarzenie? Musiałaby wstawić nowe fotki. Ja się na wydarzeniach fb nie znam. Pani Iza też obiecała wydarzenie na nasz region. Rano zrobiłam kilka nowych ogłoszeń, a przed chwilą edytowałam na tablicy i gumtree tzn. zmieniłam zdjęcia. tel. nadal milczy, maili brak..... Na zdjęciach Cindy wygląda jak mega smutas. Wiem, czemu ona nie lubi być fotografowana - po prostu przeczuwa po co mi te fotki, a ona się nigdzie nie wybiera -
O rany!!!!!!!!!! Jaki cudny, szczęśliwy Dżamalek:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Dancik']Dzięki kochane , cieszę się że Wam się zdjęcia podobają. Kiedyś uwielbiałam fotografować irobiłam to jak oszalała, ale później jakoś tak mi to odpadło nie wiedzieć czemu ...teraz jeszcze czasem odzywa się we mnie ta pasja ...ale tylko jak mam tak piękny obiekt do fotografowania jak Fredziulo albo reszta moich ancymonów :) Iwonko wielkie dzięki zazaproszenie ... oczywiście będę i bardzo się cieszę że będzie okazja się z Wami zobaczyć :) Buziaczki od nas i od łobuziaka :*[/QUOTE] Zdjęcia rewelacyjne!!!! Taki fotograf by mi się przydał dla Cindy, bo wszyscy narzekają na jej fotki i twierdzą, że gdyby miała robione przez kogoś kto się zna na fotografowaniu, to by migiem domek znalazła.
-
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
Gabi79 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']oj tak( Koreczku- pokazuj sie! moze dzisiaj zalapałeś się na spacerek? a może ktoś Cie wypatrzył????[/QUOTE] Koreczku, gdzie Twoi ludzie i Twój domek?????? Marzę o dniu, gdy kilka moich ulubionych psiaków w tym Koreczek będą we wspaniałych DS -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']...………………nie mogę usunąć, to edytuję :) ...........[/QUOTE] Dzięki Eluś!!!! [quote name='Beatkaa']To bardzo szkoda,że nie mogą adoptować Cindy :( Ale oczywiście rozumiemy i w takim razie szukamy dalej domku dla ślicznotki....[/QUOTE] [quote name='Kamila Proc']wielka szkoda...[/QUOTE] Tak, ja też bardzo żałuję. Rzadko kiedy po rozmowie tel. (w tym wypadku dwóch) jestem na 100% przekonana, że tej osobie dałabym psa bez wahania. Pani Iza jest naprawdę fantastyczną osobą. Z takim podejściem do zwierzaków, jak my tutaj. Wiem, że u Państwa Cindy miała by raj na ziemi. Tel. milczy, zapytań mailowych brak. Przez te wczorajsze nerwy i totalne zamotanie w nocy mi się śniło, że byłam z Myszą i Agusią na jakiejś wizycie p/a. Po drodze przyplątał się mały biało-czarny piesek. Wstałam dzisiaj o 10.30 to mój rekord. Miałam porobić Cindy jakieś nowe fotki, to jak na złość bateria się rozładowała. Cindy wczoraj po południu szalała z taką małą rudą sunią. Sunia poszła do domu, a Cindy biegała dalej, zaliczając swoją ulubioną ogromną kałużę. Była cała mokra i brudna, jak świnka, więc po powrocie od razu ją wykąpałam. Dzisiaj przez pół godziny było czesanie:lol: Wiecie co, żałuję, że Cindy nie zamieszka z p. Izą i jej rodziną, ale fakt, że istnieją tacy fantastyczni ludzie napawa mnie optymizmem:loveu: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Wiecie, co ja najlepszego zrobiłam??? Myśląc, że dzwonię do p. Izy, która miała się dzisiaj odezwać w spr. Cindy zadzwoniłam do tej baby z Bielawy (ta pierwsza chętna). Zapisałam sobie ją Adopcja Cindy, a p. Izę Izabela Adopcja i mi się pochrzaniło. Przed chwilą dostałam sms-a od p. Izy i dopiero wtedy mnie oświeciło. Jestem:stupid::stupid::stupid::stupid: Przepraszam za zamieszanie!!!!!!! [B] Pani Iza zadzwoniła do mnie i rozmawiałyśmy prawie godzinę. To wspaniała osoba mądrze kochająca zwierzęta. Totalnie zakręcona na punkcie zwierząt. Niestety Państwo nie mogą adoptować Cindy, chodzi o sprawy zdrowotne. [/B] Mieli nadzieję, że wszystko się inaczej poukłada. Nie byliby w stanie poświęcić kolejnemu zwierzakowi tyle czasu i uwagi ile potrzebuje. Bardzo żałuję, bo p. Iza jest fantastyczna. Obiecała pomóc w ogłaszaniu Cindy poprzez ogłoszenie na FB i umieszczanie na różnych stronach i portalach. -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Sytuacja jest taka, że mamy psiaka z urazem tylnej łapy. Łapa powinna być gwoździowana, a w schronisku możliwa jest jedynie amputacja. Dlatego znowu Ludwik musi poczekać, bo dla chłopaków nie ma BDT, a nie sposób tylu psików umieścić w płatnych miejscach.[/QUOTE] A czy ten psiaczek z urazem łapy ma wątek na dogo??? -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Pani nie dzwoniła:-( Ja od rana się denerwuję. Dzwoniłam do Agusi, żeby się trochę wygadać i wyżalić. Nie wiem, czy jeśli pani nie zadzwoni do wieczora to zadzwonić do niej??? Co chwilę zmieniam zdanie na ten temat. Nie wiem, czemu tak się denerwuję????? -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']Niestety nasz Ludwiś szczęścia nie ma :-( cyt.: "Iskierka adoptowana. Jeszcze poczekajmy z dziką radością :) bo zobaczymy jak ułożą się relacje z kotami. Ale nie sądzę aby był z tym problem. Tak, miał przyjechać Ludwiczek... i przyjedzie tylko... znów musi poczekać. Pierwszeństwo mają te chore, a Ludwiś jest w cokolwiek lepszym stanie od umierającego owczarka Kazika i połamanego Ptysia :("[/QUOTE] A ja już się tak cieszyłam, że Ludwiś ma szansę na DT. Rozumiem, że są psiaki w większej potrzebie, ale z drugiej strony zawsze mogą być bardziej potrzebujące i Ludwiś nigdy się nie doczeka:-( [quote name='kolejna kobietka']Ludwiś ma wyróżnienie na tablicy do 22 lipca, wcześniej była Bydgoszcz, ostatnio Toruń, dzisiaj zmieniłam na Gdańsk, nie wiem już co robić :sad:[/QUOTE] Ja też co jakiś czas zmieniam Cindy miasta, żeby mi nie skasowali na gumtree i tablicy zrobiłam z trzech różnych maili, jako trzech użytkowników. Jak wchodzę na jakiś portal ogłoszeniowy i czytam tytuły to bym te wszystkie pieski chciała wziąć do domu