Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32995
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Ja też rozumiem, gdy ludzie nie chcą, aby im proponować inne pieski. W 2010 roku szukałam pieska dla siebie, wypatrzyłam bidusię i okazało się, że zostaje u ludzi, którzy ja uratowali. Szukałam dalej czekajac, aż serce mi podpowie, że to TEN i znalazłam Kajtunia. Z Kają było tak, że zobaczyłam ją na str. schroniska i już wiedziałam, że chcę tylko ją. Z Melcią tak samo. To jest taka miłość od pierwszego wejrzenia.
  2. Super, ogromnie się cieszę. Schroniska są pełne takich cudeniek, jak Chesterek, trzeba tylko dać im szansę. A Wy Ewuniu to zrobiłyście z Elig, patrząc sercem, za to Wam serdecznie dziękuję
  3. A ja diagnozuję u nich brak piątej klepki i to bez filmików
  4. Jakie cudne sunieczki, przycupnę i będę kibicować
  5. A drugi kotek się Grzesiem nie interesuje?
  6. Razem z Alaskan Malamutte, która podarowała i sfotografowała fanty zapraszamy na bazarek, 50% utargu dla Szamanka Ciuszki i trochę różności na potrzeby niebieskookiego Szamanka i na razie bezimiennego pieska w tragicznym stanie. Do 15.03.2021. Godz. 20.00
  7. Razem z Alaskan Malamutte, która podarowała i sfotografowała fanty zapraszamy na bazarek, 50% utargu dla Dużego Ciuszki i trochę różności na potrzeby niebieskookiego Szamanka i na razie bezimiennego pieska w tragicznym stanie. Do 15.03.2021. Godz. 20.00
  8. Jogus jest po prostu przesłodki
×
×
  • Create New...