Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32988
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Ale mega słodziak, padłam z zachwytu. Zjadł, napił się, pozwiedzał i zaznaczył teren. REWELACYJNY maluch
  2. A mnie to rozwaliło , czy na tym zdjęciu jest Quatro? I widać kawałek łapki pieska, który leży na dachu budy
  3. Z największą przyjemnością. Asiu, dziękuję, że ratujesz życie kolejnemu psiakowi z długim stażem w schronisku.
  4. Zapraszam serdecznie na bazarek kilometrowy dla Marcelka: Bazarek kilometrowy na transport Marcelka do BDT u wspaniałej WiosnaA. To jego szansa na życie bez strachu i agresji. Do 10.04.2021 godz.20.00
  5. Też się ogromnie cieszę, że Marcelek jedzie do WiosnaA. Zaproponowałam Livce że zrobię bazarek kilometrowy
  6. Ale super wiadomość, wiem Marysiu, że Ci smutno, znam ten ból. Najważniejsze, aby Tulis był szczęśliwy, czego z całego serca mu życzę
  7. Przypomina mi się Misiu, który u mnie czekał tydzień na wyjazd do BDT. U mnie był aniołem, w DT podobno był agresywny, problemowy. Wrócił do mnie i znów pies ideał. Ile było prawdy w relacjach BDT nie wiem...
  8. Różnie mogło być, ale najwidoczniej Rodzina zakochała się w Szamanku juz widząc zdjęcia. Może to dziwne, ale ja nie rozumiem takiego wybierania, przebierania, jak w ulęgałkach. A Szamanek wygląda, jakby doskonale wiedział, że jedzie na SWOJE.
  9. Szamanek jest zjawiskowy Wczoraj przelałam na konto przystojniaka 339,- z bazarku Rozliczam. Ciuszki i trochę różności na potrzeby niebieskookiego Szamanka i Feniksa w tragicznym stanie. Do 15.03.2021. Godz. 20.00
  10. Nadal nie potrafię się uspokoić, łzy kapią na klawiaturę, serce boli. Wczoraj przelałam na konto Fenisia 339 z bazarku Rozliczam. Ciuszki i trochę różności na potrzeby niebieskookiego Szamanka i Feniksa w tragicznym stanie. Do 15.03.2021. Godz. 20.00
  11. Agatko, podpisuję się pod Twoimi słowami. Sama nie jestem w stanie nic sklecić. Tak bardzo mi smutno. Nigdy nie zapomnę zdjęć ze schroniska i tych, gdzie Feniś u mari jest taki szczęśliwy i uśmiechnięty. Filmiku, gdzie szczekaniem domaga się jedzonka. Dziękuję z całego serca wszystkim, dzięki którym Feniś mógł być chociaż przez krótki czas kochany, szczęśliwy, wyjątkowy. Żegnaj piesku, na zawsze pozostaniesz w moim sercu
  12. Widok Belmondo na pięknym posłanku bezcenny Powodzenia przystojniaku
×
×
  • Create New...