Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Moim zdaniem Cynka została potraktowana przedmiotowo. Nie spełniła oczekiwan, to już jej nie chcą. Jak można przez kilka miesięcy mieć jakiekolwiek stworzenie i go nie pokochać? Nie pojmuję tego?
  2. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Runo: Mix różności na utrzymanie cudnego Runo do 14.11.2021 godz. 20.00
  3. Livko, wpłaciłam 2 dyszki na Twoje konto
  4. Skromna dycha stałej ode mnie dla cudnego misiaka
  5. Pisałam już na wątku Feniksa, jeśli znajdzie się miejsce dla któregoś z tych biedaków deklaruję 15 zł miesięcznie. Wiem, że to niewiele, ale nie dam rady więcej zaoferować
  6. Runo jest po prostu cudowny i podobny do mojej Kajuni. Gdybym mogła mieć 3 psy.... Ludzie pies ideał czeka na dom. Dzwońcie!!!
  7. Słuchajcie, a może wszyscy, którzy pamiętają o Feniksie złóżmy się ile kto może i uratujmy jakiegoś psiaka z długim stażem w schronisku? Na pewno Feniks by tego chciał. Ja finansowo ostatnio mam pod górkę, ale deklaruję 15 zł miesięcznie.
  8. Fotki nie wymagają komentarza ( w sensie mojego). Po prostu REWELACJA!!!
  9. Kochany, cudowny Ponguś, chyba jeszcze nie dowierza, że jest w domu. Z niecierpliwością czekam na dalsze wieści i fotki. Ponguniu bądź już zawsze szczęśliwy!!!
  10. Cholera, było by lepiej gdyby dzisiaj Melcię zawieźli do Anecik. Nie wiadomo, co im strzeli do głowy. Teraz będą co chwilę zmieniać zdanie? Masakra.
  11. Cudny, nie napiszę, jakie słowa cisną mi się na usta na temat wyrzucenia z auta. A co do czarnych kotów, to są cudowne i chętnie bym przygarnęła, ale Leoś goni wszystkie zwierzaki oprócz psów. Na koteczkę moich rodziców strasznie ujadał, a dzisiaj kilka minut temu na spacerze zobaczył jeża i zrobił larmo na pół osiedla. Z Melcią żył w zgodzie, może dlatego, że gdy do mnie przyjechał Melcia już była. A tak mi się marzy kot...
  12. Deklaruję dla Krecika skromną dyszkę miesięcznie. Kto się dołączy?
  13. Uwielbiam takich ludzi, którzy chcą dać dom psiemu seniorowi. P. Martyna na pewno jest cudowną osobą. To, że Ponguś skradł serca Pań, to akurat mnie nie dziwi.
  14. To chyba jakaś telepatia, bo Leos też walczy z zapaleniem gardła. Jutro jedziemy na kontrolę. Zdrowiej szybciutko kochany Felusiu.
×
×
  • Create New...