Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. To prawda, piękna jest, oglądam zdjęcia już nie wiem który raz i się zachwycam.
  2. Też zwróciłam uwagę na to, że Suvi ma niepewne, ale raczej łagodne spojrzenie. Śliczna jest. Trzymaj się cudna sunieczko, musi być dobrze!!!
  3. Na pewno ekspresowo się przyzwyczai. Pamiętam, jak moja tymczasowiczka Nutka, która spędziła 6 lat w schronisku bez możliwości opuszczenia boksu. Po wejściu do mieszkania od razu wskoczyła na fotel. Już nie mogę się doczekać pierwszych wieści i fotek Runo z DS.
  4. Siedzę i od 15 minut płaczę ze szczęścia. Runo to mój ulubieniec, wiedziałam, że gdzieś są ludzie, na których czekał. Dodatkowo wzruszają mnie fotki byłych i obecnych rezydentów. Powodzenia kochany piesku!!!
  5. Jaki Breguś jest śliczny
  6. Poleciało 145 zł dla Gucia z bazarku: Rozliczam. Trochę ciuszków na utrzymanie Edzia, by wreszcie opuścił schronisko. Do 11.01.2022 godz. 20.00
  7. Elu, Bożenko, ja również bardzo Wam dziękuję, że w imieniu nas wszystkich pożegnałyście Basię. Dostałam nowe zdjęcia pieska Freda, którego rodzina dogomaniackiej Florci adoptowała za pośrednictwem Basi. Zawsze od razu przesyłałam Basi zdjęcia i informacje, tak bardzo się cieszyła, a teraz..... Serce boli, łzy lecą.............
  8. Ja też. Gucio jest cudowny i ma wspaniałą opiekę. Taki kochany szkrab, chwała Anecik za to, że go przyjęła, teraz Gucio ma raj na ziemi
  9. Piesio bardzo mi przypomina Florcię
  10. Czytam i rzadko coś piszę, bo sporo ostatnich wydarzeń, także tu na dogo wpędziło mnie w mega doła. Tak bardzo się cieszę, że Gucio odżył, dziękuję wszystkim, kto przyczynił się do uratowania mu życia. Gdyby tam został umarłby w męczarniach.
  11. Fotki, miód na serce. Ciekawe na ile oceni piesia wet, bo z tego co widzę ząbki ma w dobrym stanie. Chyba szykuje się metamorfoza roku
  12. Nie wierzę, brak mi słów...........
  13. Ojej, to jest jedyna szansa dla tego biedaczka. Dostałam wypowiedzenie z pracy, nie wiem, kiedy uda mi się znaleźć nową. Agatko zapisz ode mnie skromne 5,- stałej, jak znajdę pracę zwiększę deklarację
  14. Podczytuję i zachwycam się Edziem. Zrobiłam dla niego bazarek, jeśli pojedzie do DS zmienię beneficjenta bazarku. Zapraszam serdecznie: Trochę ciuszków na utrzymanie Edzia, by wreszcie opuścił schronisko. Do 11.01.2022 godz. 20.00
  15. Zaglądam do Runo z telefonu, bo do kolekcji moich nieszczęść dołączył zepsuty laptop. Runo, gdzie ten Twój domek?
  16. Masakra, serce pęka............
×
×
  • Create New...