[quote name='Avilia']Podnoszę chłopca. Jest bardzo dzielny...
Niestety apetyt nie dopisuje. Jest wychudzony :([/QUOTE]
Brak apetytu zapewne jest powodem stresu. " ludzie" których kochał pozbyli się go, bo przecież stał się " kłopotem" a on biedny tęskni.... chory i jeszcze w obcym miejscu. Nie mogę nawet myśleć co ta bidulka czuje...