Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4355
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Melduję się na wątku Amorka na zaproszenie. Postaram się w przyszłym tyg. coś podesłać dla bidulka, ale nie będzie to dużo :( Proszę o nr konta.
  2. Aniu jak będę płaciła za książeczki licytowane na Twoim bazarku to dołożę dyszkę dla Donalda.....kropelka w morzu...wiem...:(
  3. [quote name='akasha3791']Piękna mordka ;) na pewno szybko znajdzie dom ;) A swoją drogą jak to jest z tą alergią, na prawdę nie da się pogodzić alergii i mieszkania z psem? Mój chłopak kiedy pierwszy raz przyjechał do mnie do domu 7 lat temu (alergik na wszystko co się da) dostawał ataku kichania, smarkania, łzawiących oczu itd. Po 7 latach codziennego kontaktu z 5 psami i całą masą kotów okazało się, że alergia na psy znikła całkowicie, a w stosunku do kotów osłabiła się do tego stopnia, że może się z kotami bawić, spać z nimi i dopiero po iluś tam godzinnym kontakcie pojawiają się jakieś lekkie objawy. Więc jak to jest? Czy jeżeli urodzi się dziecko z alergią to nie można go też stopniowo przyzwyczaić jakoś do tych alergenów, tak, że organizm przestanie na nie reagować i się uodporni?[/QUOTE] Mójsyn też miał kolosalną alergię na koty, dopóki sią kot nie pojawił na stałe w domu :) Wszystko ustąpiło!
  4. Nawet nie mogę myśleć jak wyglądało całe to jego życie :( To głupie ale w takich przypadkach aż mnie nerwy czasem biorą na moje własne 2 zwierzaki wypieszczone do granic możliwości.....wiem wiem że to głupie tak myśleć bo przecież kocham je jak dzieci swoje ( a może więcej.:cool3: )
  5. Tylko zadbać żeby go nie bolało :placz:
  6. Z jednej strony to straszne co piszesz..:( ale myślę, że masz rację... po co przysporzać mu jeszcze więcej cierpień i stresów... w tym wieku.....:(
  7. Meldowałam się już wcześniej..... tragedia......
  8. śLICZNY i taki smutny.....:( Pokazuj się bidulko.....
  9. Tak tak, kciuki trzymamy i na bazarek dla Stefci zapraszamy !!!!!! [h=2][/h] [INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239745-%C5%9Awietne-ciuszki-i-co%C5%9B-jeszcze-dla-Stefanii-Do-16-02-do-godz-21-00/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-21-00/page[/URL] [/INDENT]
  10. Podrzucamy rudzielca na pierwszą!!!!!!!!!
  11. Livka- czy one takie super to się okaże jak coś sprzedamy ! :):):evil_lol:
  12. Wędruj Jasio na pierwszą!!!!!!!
  13. podnosimy chłopaczka......
  14. [quote name='ewu']Wiadomo schron, to schron... U nas jednak są ludzie z sercem , masa wolontariuszy. Dzisiaj w Tesco dziewczyny zbierały dary dla schroniska, akcja trwa kilka dni... M. innymi Pani Teres Borcz i inne dogomaniaczki.[/QUOTE] Tak, ja też w szkole z dzieciakami robię zbiórki co jakiś czas na gliwickie schronisko. Zawsze to coś... chociaż czasem tego niewiele....Jestem zdania, że w Gliwicach psiulkom krzywdy nie zrobią....
  15. Rzeczywiście fajny piesio z niego!
  16. jak tam łapka maluszka? coś cisza na wątku...:(
  17. [quote name='maja7']Czy jest taka możliwość, że został adoptowany????[/QUOTE] też właśnie myślę co się z nimi stało......:(
  18. Na tym drugim wątku znalazłam taką informację z wczoraj... 'nie ma juz w O zadnego z tych 2 piesków ".....:(:(
  19. Spróbuję jutro trochę porozsyłać wątek.... nie wiem ja pomóc. Może ktoś mógłby ma fb, ja nie mam tam konta....:(
  20. Podrzucę biedaczka:(
  21. Może mu sie poszczęści i spotka swojego ludzia? :):)
  22. Wiadomo co z pieskiem?
  23. [quote name='arabiansaneta']Ale się pysiolowi udało! Gdybym była akurat w okresie "międzypsim", siedziałby już dawno na mojej kanapie.[/QUOTE] Mnie też to chodziło po głowie! :):) Tym bardziej, że kiedyś takie cudo miałam!
  24. Maluchu pokazuj się ! Niech wszyscy widzą jaki jesteś śliczny!
×
×
  • Create New...