Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. No to życzymy wszystkiego dobrego na drogę ! :)
  2. Jestem na zaproszenie. Takie bidulki...ehhh gdyby tak można było pomóc wszystkim...
  3. Raczej mordce daleko do pekinka, ale i tak jest cudny! Oby mu się powiodło... Będę przynajmniej kibicować.
  4. Tinka pokazuj się! Śliczna jesteś !
  5. Podnoszę wątek. Co z maluszkiem?
  6. Poszła dzisiaj dla Dianki moja marna "dyszka". Sory, że tylko tyle.
  7. O taki bidulek pod tą kanapą! Oby szybko uwierzył, że jest bezpieczny :(
  8. Kiedy będzie można te kciuki puścić ?!
  9. Będę trzymać razem z moją zwierzęcą ferajną! :)
  10. Jestem na zaproszenie u maluszka. Śliczny on jak wszystkie psinki :). Nie bardzo mam jak pomóc, ale bedę kibicować Lakusiowi.
  11. Myślę o nim cały czas. Takie biedne maleństwo :(
  12. [quote name='Bogusik']Czy już coś wiadomo jak wypadła wizyta pa?[/QUOTE] Też jestem ciekawa!
  13. Jestem na zaproszenie Gabi i trzymam kciukasy za maleństwo. Nawiasem mówiac moje maleństwo ma 10 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niego.... Jak można dopuścić do takiego stanu starszego psa!
  14. Bidulek :( jeszcze 2 dni...
  15. [quote name='olka9628']Jest kochany :) Dzisiaj jak szłam z ludźmi odwiedzającymi schronisko to zaczął na nich warczeć w boksie, ale w sumie nie dziwie się bo mi się oni też zbytnio nie spodobali..[/QUOTE] Madry chłopczyk! :)
  16. On jest tak adopcyjny, że aż się wierzyć nie chce,że od miesiąca tkwi w schronisku :(
  17. Ja miałam u siebie 3 miesiące znajdę wyrzuconą z samochodu ( taka trochę olbrzymia znajdka :) ), ale miała dopiero około roku, tak określiła wetka. Szukałam jej domu, dałam ogłoszenia...i zadzwoniono 2 razy, a ja- że nieaktualne ( bo wszystko z daleka). Wreszcie znalazłam jej dom w mojej miejscowości i do dzisiaj się odwiedzamy :)
  18. Jak tu oddać psa po roku....eh, zapłakałabym się chyba. A i pies jak już człowieka pokocha...
  19. Jestem na zaproszenie. Przeczytałam wątek ślicznej suńci, postaram się coś po tych wolnych dniach wpłacić.
  20. Podniesiemy psiaka!
  21. Żal psiaka:( Ale jak tego pseudo opiekuna ciągle nie ma to niby kto opiekuje się sunią, daje jej jeść itd.? Czy to nie powód aby psa odebrać?
  22. Podczytuję wątek i też jestem ciekawa....
  23. Norka- pokazujemy się bo śliczna jesteś!
  24. Oj Norka- czemu nikt do ciebie nie zagląda ?
  25. Jak cudownie się czyta takie wieści na dobranoc! :) Czy nie wszystkie wątki mogłyby się tak kończyć :(:(
×
×
  • Create New...