Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Jak tak mało siusia to coś niedobrze :( trzymam kciuki za sunieczkę.
  2. [quote name='sylwija']2 dni = 2 poważne zapytania o Śnieżka.. trzymajcie kciuki, może coś z tego wyjdzie..[/QUOTE] Kciuki zaciśnięte :) Powodzenia!
  3. nie wiadomo przez co bidulka przeszła. Może potrzebuje trochę czasu, żeby zmienić zachowanie... trzymam kciuki....
  4. To STO LAT! Dla pańci i pańcia! Czemu wszyscy tacy nie są!!!!
  5. Sunieczka kochana :( Podniosę wątek. Ale bidulka.
  6. Zapiszę sobie biedaczka i trzymam kciuki za operację.
  7. Życzę dobrej nocki rozkosznym dzieciaczkom! ;)
  8. Cudne i kochane ! Co to będzie za ból jak będzie trzeba je rozdzielić:( One tak się do siebie przytulają na tych zdjęciach....oby stał się cud i jakaś dobra duszyczka adoptowała to podwójne szczęście.....
  9. Bardzo przykre:( Ale to przecież nie Twoja wina... Musisz wierzyć,że zrobiłaś dla niego wszystko co byłaś wstanie. Szkoda psiaczka...:(
  10. podniosę, bo coś tłoku nie ma :(
  11. Ile takich biduli będzie się błąkać po bezmyślnej ludzkiej sylwestrowej nocy:(
  12. O nie :( to tego trzeba koniecznie gdzieś zabrać :(
  13. A to drugi znalazł domek? ( mam nadzieję, że nic złego się nie przytrafiło...)
  14. Podniosę wątek- tyle mogę :(
  15. Jaka ona cudna! :) I mieszka gdzieś tak blisko mnie! Miałam swojego czasu ( bardzo młodego czasu :) ) pekińczyka, który dożył sędziwych 17- stu lat! Życzę Melce wszystkiego najlepszego! A reszcie psiaczków na Nowy Rok, aby wszystkie ich smutne historie tak się kończyły!!!!
  16. Dzisiaj przez przypadek dotarłam na wątek Boryska- będę odwiedzać.Po pierwszym poproszę o konto to chociaż na parę pieluszek coś wyskrobię....:(
  17. Jemu z tego pięknego pycholka uśmiech nie schodzi ! :) Jest cudny...
  18. Cudny psiak. Boże- co za ludzie! Mam nadzieję, ze nie mieli zbyt spokojnych świąt!!!
  19. Kochany maluszek trafił do pałacu :):):)
  20. Ja dopiero dzisiaj trafiłam na wątek, czytałam ze smutkiem a tu taki cudny ostatni post! :):) Trzymam kciuki!
×
×
  • Create New...