Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. A ja życzę Amorkowi słodkich snów! Bo moje szczęście już chrapie do góry siusialkiem ! :):evil_lol:
  2. Dziewczyny dokonujecie cudów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):)
  3. Dzisiaj poszło 15zł dla Amorka, ale przez poczte. Więc na koncie będzie myślę w czwartek. W marcu obiecuję też coś wpłacić drobnego....
  4. ona jest wielkości mojego wyrośniętego yoreczka! Czyli maleństwo mmimo wszystko. Jak ona sobie sama poradziła?! To jest dla mnie niepojęte! Moje malenstwo teraz już dupke grzeje w kołderce a jak tylko na dworze chłodniej to trzęsie się jak osika! I niestety jako jedyny na wsi chodzi zimą ubrany :(. Ech...mam nadzieję, że Miśkę kiedyś czeka taki sam los....:):)
  5. Witaj Miśka! Jakaś ty śliczna !!!!! Już masz ciotki, które cię kochają a reszta się ułoży :)
  6. Jak taki pies jak Amor w ogóle mógł być przy budzie ??!!!!! zresztą jak dla mnie to żaden pies nie nadaję się na łańcuch. Ale za to niejednego właściciela bym tam własnoręcznie przypięła!!!!
  7. Melduję się na wątku Amorka na zaproszenie. Postaram się w przyszłym tyg. coś podesłać dla bidulka, ale nie będzie to dużo :( Proszę o nr konta.
  8. Aniu jak będę płaciła za książeczki licytowane na Twoim bazarku to dołożę dyszkę dla Donalda.....kropelka w morzu...wiem...:(
  9. [quote name='akasha3791']Piękna mordka ;) na pewno szybko znajdzie dom ;) A swoją drogą jak to jest z tą alergią, na prawdę nie da się pogodzić alergii i mieszkania z psem? Mój chłopak kiedy pierwszy raz przyjechał do mnie do domu 7 lat temu (alergik na wszystko co się da) dostawał ataku kichania, smarkania, łzawiących oczu itd. Po 7 latach codziennego kontaktu z 5 psami i całą masą kotów okazało się, że alergia na psy znikła całkowicie, a w stosunku do kotów osłabiła się do tego stopnia, że może się z kotami bawić, spać z nimi i dopiero po iluś tam godzinnym kontakcie pojawiają się jakieś lekkie objawy. Więc jak to jest? Czy jeżeli urodzi się dziecko z alergią to nie można go też stopniowo przyzwyczaić jakoś do tych alergenów, tak, że organizm przestanie na nie reagować i się uodporni?[/QUOTE] Mójsyn też miał kolosalną alergię na koty, dopóki sią kot nie pojawił na stałe w domu :) Wszystko ustąpiło!
  10. Nawet nie mogę myśleć jak wyglądało całe to jego życie :( To głupie ale w takich przypadkach aż mnie nerwy czasem biorą na moje własne 2 zwierzaki wypieszczone do granic możliwości.....wiem wiem że to głupie tak myśleć bo przecież kocham je jak dzieci swoje ( a może więcej.:cool3: )
  11. Tylko zadbać żeby go nie bolało :placz:
  12. Z jednej strony to straszne co piszesz..:( ale myślę, że masz rację... po co przysporzać mu jeszcze więcej cierpień i stresów... w tym wieku.....:(
  13. Meldowałam się już wcześniej..... tragedia......
  14. śLICZNY i taki smutny.....:( Pokazuj się bidulko.....
  15. Tak tak, kciuki trzymamy i na bazarek dla Stefci zapraszamy !!!!!! [h=2][/h] [INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239745-%C5%9Awietne-ciuszki-i-co%C5%9B-jeszcze-dla-Stefanii-Do-16-02-do-godz-21-00/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-21-00/page[/URL] [/INDENT]
  16. Podrzucamy rudzielca na pierwszą!!!!!!!!!
  17. Livka- czy one takie super to się okaże jak coś sprzedamy ! :):):evil_lol:
  18. Wędruj Jasio na pierwszą!!!!!!!
  19. podnosimy chłopaczka......
  20. [quote name='ewu']Wiadomo schron, to schron... U nas jednak są ludzie z sercem , masa wolontariuszy. Dzisiaj w Tesco dziewczyny zbierały dary dla schroniska, akcja trwa kilka dni... M. innymi Pani Teres Borcz i inne dogomaniaczki.[/QUOTE] Tak, ja też w szkole z dzieciakami robię zbiórki co jakiś czas na gliwickie schronisko. Zawsze to coś... chociaż czasem tego niewiele....Jestem zdania, że w Gliwicach psiulkom krzywdy nie zrobią....
  21. Rzeczywiście fajny piesio z niego!
  22. jak tam łapka maluszka? coś cisza na wątku...:(
  23. [quote name='maja7']Czy jest taka możliwość, że został adoptowany????[/QUOTE] też właśnie myślę co się z nimi stało......:(
  24. Na tym drugim wątku znalazłam taką informację z wczoraj... 'nie ma juz w O zadnego z tych 2 piesków ".....:(:(
×
×
  • Create New...