Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. [quote name='Pysia']I się tak rozpisałas że mi chyba miesiąc zajmie czytanie tego :diabloti:[/QUOTE] :diabloti:
  2. Na fotach bez człowieka to taki "kawał" psa, a z tego co piszesz i co w sumie widać to mały średniaczek :evil_lol: Fotogeniczna panienka :lol:
  3. Też zaglądam co u Chłopaka słychać :lol:
  4. Dołączam się do życzeń- cudownych, magicznych i roziskrzonych szczęściem Świąt dla Was i wszystkich czterołapych :lol:
  5. Ja też oczywiście nie chcę zwrotu.
  6. Śliczna :loveu: A zębiska pięknie jej się świecą w czarnej reszcie :lol:
  7. [quote name='Saththa']poszarpac się szarpakiem... wylecą :lol:[/QUOTE] Albo i nie :lol: U mojej nie wyleciały mimo dzikich harców- trzeba było pomóc.
  8. i w przerwie w pracy też :razz:
  9. Zaglądam do Chłopaka :lol: Na pewno znajdzie swój domek, mocno w to wierzę.
  10. Ja niestety też :-( Problem z dogomaniakami jest taki, ze większość z nas jest zadeklarowana do granic swoich możliwości. Jak mi coś ekstra wpadnie to jednorazowo podrzucę, stałej na razie niestety nie mogę.
  11. Zapisuję Grafiego- będę kibicować biedakowi.
  12. [quote name='wiewoira']Trzymam kciuki i za dobre samopoczucie po zabiegu i za szybkie znalezienie domeczku Bafikowi :loveu:[/QUOTE] Się dołączam :lol:
  13. Ten grosik, który wpłaciłam jako pierwszą stałą przeznaczcie dla Dropsa, ale stałą jako taką przeniosę na innego psiaka, który już mi zapadł w serce.
  14. No wreszcie doczekałyśmy się uśmiechu na pycholku Bafika :lol:
  15. Zdradź tajemnicę gdzie kupiłaś :lol:
  16. [quote name='Till']zaglądam do Bafika, dziś bedę mieć jakieś nowe wieści o nim[/QUOTE] No to czekam niecierpliwie :evil_lol:
  17. To już dawno dowiedziono, że ładnym w życiu łatwiej to mądra dziewczynka z tego korzysta :lol: Fajne fotki. Czy Zira czasem się męczy? Bo wygląda na wulkan energii (uwielbiam takie :loveu:)
  18. Oj tam, oj tam- przy takiej słodziźnie można tylko udawać, że się wkładki w łóżku nie widzi :evil_lol:
  19. Teraz już tylko do przodu, do swojego domku to i oczy zaczną się śmiać, bo na razie jeszcze smutne. Biedak pewnie jeszcze nie wie co się dzieje, że to nie tylko chwilowa odmiana losu.
  20. [quote name='free']tobciu....a powiedz ...czy P.Marian ma rodzinę? wiesz coś na ten temat? [B]co do butli to ile teraz wymiana kosztuje?[/B][/QUOTE] Ja ostatnio na wsi płaciłam 44 zł- pewnie to zależy od regionu, ale podejrzewam, że tak od 40-50 zł.
  21. Dopiero teraz doczytałam , w tym miesiącu już nie dam rady, ale na początku grudnia wyślę jakiś grosik- poproszę o nr konta. Też myślałam o butli gazowej i kuchence- może to jest jakiś pomysł. Teraz jeżdżą samochody z butlami na wymianę, więc pewnie nie byłoby problemu.
×
×
  • Create New...