-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yoana
-
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
Yoana replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Zaprosiłaś, zaprosiłaś tylko ja "sierota" nie doczytałam :) -
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
Yoana replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Kiedyś się wpisywałam na taką listę, ale nie sprawdzałam czy po tych szaleństwach na dogo coś się zmieniło. Ale zaproszenia dostaję, od Ciebie też :D A moje stwierdzenie, że przychodzę niezaproszona, było tylko wytłumaczeniem, że sama się wpraszam na wątek:) -
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
Yoana replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Też przychodzę niezaproszona :) Dziewczyny jesteście cudowne! Stałej na razie nie mogę dać, ale postaram się wesprzeć suńke od czasu do czasu jakimś groszem. -
II Europejska Wystawa Adopcyjnych Dogów i Psów w Typie Doga
Yoana replied to Alla Chrzanowska's topic in Akcje
Dziękuje za zaproszenie- cudne psiaki :) Jeszcze sobie pooglądam i oczy nacieszę a potem zagłosuję :) -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Yoana replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Fajnie, że nie tylko biurokracja się liczy, że Ludzie jeszcze mają serca :D Brawo dla Wolontariuszy! -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Yoana replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Wy decydujecie, gdzie grosik bardziej potrzebny :) Pozdrawiam :D -
Kaszmir z Radys... Boi sie troszke ale prosi o dom..
Yoana replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Faktycznie cudny i jaki uśmiechnięty :D -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Yoana replied to arima's topic in Foto Blogi
Wujek sam jeszcze dzieciak to się dobrze dogaduje z maluchami. Medal dla Wujka! :D -
No to może misiaczku, przekieruj swoją energię na konkretne działania dla psów zamiast na pisanie. Kim jesteś, żeby oceniać co jest głupotą o co nie jest? Mędrzec z dogo :D Dla mnie jest to ważne do jakiej grupy przypisane są teriery tybetańskie, i tak, jestem za wolnym Tybetem, nie jest mi obojętna krzywda innych.
-
Ryss, chyba Ci się nudzi. Odgrzebujesz wątek sprzed kilku miesięcy, usiłujesz jątrzyć- tylko po co? Chcesz walczyć o owczarki to walcz, chcesz żeby były rasą peruwiańską - pisz petycję i zbieraj podpisy, chcesz żeby orły nazywali kurami- próbuj, tylko już może poza dogo?
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Yoana replied to arima's topic in Foto Blogi
Chcą uśpić twoją czujność. Zaatakują potem gromadą :D