Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. To się nazywa miłość od pierwszego wejrzenia! Bardzo się cieszę :) Super Florcia- super dom :D
  2. Zaprosiłaś, zaprosiłaś tylko ja "sierota" nie doczytałam :)
  3. Kiedyś się wpisywałam na taką listę, ale nie sprawdzałam czy po tych szaleństwach na dogo coś się zmieniło. Ale zaproszenia dostaję, od Ciebie też :D A moje stwierdzenie, że przychodzę niezaproszona, było tylko wytłumaczeniem, że sama się wpraszam na wątek:)
  4. Też przychodzę niezaproszona :) Dziewczyny jesteście cudowne! Stałej na razie nie mogę dać, ale postaram się wesprzeć suńke od czasu do czasu jakimś groszem.
  5. Trzymam kciuki, żeby udało się Zulce pomóc i czekam jutro na wiadomości. Ciekawa jestem porad behawiorysty, chętnie się czegoś nauczę :)
  6. A ja będę zaglądać bez niepokoju, ale za to z nadzieją na optymistyczne zakończenie :)
  7. Niesamowite jak psiaki szybko się zmieniają! Spojrzenie już zupełnie inne, chociaż jeszcze niepewne :) Po pierwszym podeślę jakiś grosik. Konto takie jak dla Zulki?
  8. Melduję się na zaproszenie. Pomyślę jak jak troszkę pomóc.
  9. Dziękuje za zaproszenie- cudne psiaki :) Jeszcze sobie pooglądam i oczy nacieszę a potem zagłosuję :)
  10. Też dołączam się do propozycji Radka- trochę dorzucę do swojej deklaracji jeśli znajdzie się możliwość przyspieszenia socjalizacji Zulki.
  11. Nie było mnie 3 dni na dogo, a tu takie nowiny :) Bardzo się cieszę- teraz kolej na Bezunię :)
  12. Fajnie, że nie tylko biurokracja się liczy, że Ludzie jeszcze mają serca :D Brawo dla Wolontariuszy!
  13.     Wy decydujecie, gdzie grosik bardziej potrzebny :) Pozdrawiam :D
  14. Faktycznie cudny i jaki uśmiechnięty :D
  15. Jeszcze niepewna, bo nie wie, że teraz to już wszystko co najlepsze przed nią :)
  16. Wujek sam jeszcze dzieciak to się dobrze dogaduje z maluchami. Medal dla Wujka! :D
  17. No to może misiaczku, przekieruj swoją energię na konkretne działania dla psów zamiast na pisanie. Kim jesteś, żeby oceniać co jest głupotą o co nie jest? Mędrzec z dogo :D Dla mnie jest to ważne do jakiej grupy przypisane są teriery tybetańskie, i tak, jestem za wolnym Tybetem, nie jest mi obojętna krzywda innych.
  18. Ryss, chyba Ci się nudzi. Odgrzebujesz wątek sprzed kilku miesięcy, usiłujesz jątrzyć- tylko po co? Chcesz walczyć o owczarki to walcz, chcesz żeby były rasą peruwiańską - pisz petycję i zbieraj podpisy, chcesz żeby orły nazywali kurami- próbuj, tylko już może poza dogo?
  19. Chcą uśpić twoją czujność. Zaatakują potem gromadą :D
×
×
  • Create New...