Dzień dobry, zaglądam do Pięknej Zuli. Hazardzistka ze mnie żadna ( w totka trafiam z reguły 1 liczbę :D) więc już nie obstawiam kiedy da się pogłaskać, ale trzymam kciuki żeby jak najszybciej przekonała się jakie to fajne ( i dla psa i dla człowieka :) )