Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1.     U kogoś to lubimy :D Uważaj na ręce Pysia, bo teraz to już nie będziesz wymemłana przez maluchy, ale ... :) Kewlarowe rękawiczki?
  2. Pokażcie Piękną :D
  3. Jakie słodkie gadułki :D Do schrupania :D
  4. Też mi zapadła w serce [*]
  5. Dzięki ewkar, nie zauważyłam tego posta :)
  6. Jak o finansach mowa, to sprawdź proszę AgaG co z moją stałą za październik, bo przelałam ją już dawno a nie widzę jej w rozliczeniach.
  7. Obejrzałam Pysiowe cuda i zdziwiłam się, że maluchy mają czarne poduszeczki. Myślałam, że wszystkie szczylki mają różowe ;)
  8. Ale jak tu pracować jak szkoda każdej chwili bez maluchów. Praca nie zając :D edit. Pisałyśmy w tej samej chwili :D
  9. Zaglądam, jak się czuje Ergo po operacji ?
  10. Właśnie to samo miałam napisać :D Bez dredów- to się nie liczą :D
  11. Gratulacje dla Zirki no i oczywiście Pysi. Nie będzie Ci się nudzić :)
  12. Dołączam do kciukających :D
  13. Super wiadomości :D Widać, że szybko załapała, że teraz to już tylko szczęśliwe życie przed nią- spojrzenie już zupełnie inne :D Powodzenia Malutka!
  14. No i jakie ustalenia w sprawie Gerdy? :)
  15. Super wiadomość! Mam nadzieję, że wizyta przebiegnie pomyślnie- trzymam kciuki. Dziewczyna bardzo chwyciła mnie za serce- te oczy ...
  16. Dzień dobry, zaglądam do Pięknej Zuli. Hazardzistka ze mnie żadna ( w totka trafiam z reguły 1 liczbę :D) więc już nie obstawiam kiedy da się pogłaskać, ale trzymam kciuki żeby jak najszybciej przekonała się jakie to fajne ( i dla psa i dla człowieka :) )
×
×
  • Create New...