-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Tak :) Fixa resocjalizujesz?[/QUOTE] A to jak tak to tak :) Tylko on jest jeszczze jakis Typ Hiszpański albo amerykanski hmmmm No staram sie aby troche ogłady nabrał jednak mimo wsyztsko... :watpliwy: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112'] Tajron - fajne imię :) a one tak cały spacer za kratkami czy jak już się poznały, pobiegały to wyluzowały?[/QUOTE] Przekażę ze sie podoba imię :) Cały czas w kagancach. i były momenty wyluzowania i były momenty ze Taj sie robił sprężysty :diabloti: No Tazzmana na bank by w bok dziabnął gdyby nie kaganiec- bo Tazzio atakował Fixa :lol: A Idefix pierwsze co zrobił jak spierdzielił mi z bagaznika to dawaaaaaaaaaj Huzia na Józia :splat: [quote name='marako']Przeczytałam post (nadrabiam zaległości), ale nie przeczytałam wcześniejszych i myślałam, że chodzi o psy, które ania0112 planuje oddawać do schronu, jak już są stare i się nie mieszczą w domu.[/QUOTE] O Mamusia :) -
ja pod łóżko powkładałam szuflady ze starego jakiegos mebla...
-
Dobrze ze masz refleks :) Od razu jak sie poajwi i zanim sie skonnczy kup od razu następną heh
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']TZ tez siwy przez Ciebie? [B] Mówi, ze też... nie moja wina ze akurat zaczal siwiec... :watpliwy:[/B] Przebadaliśmy się - zwykłe zmiany starcze (zrobiliśmy USG wszystkich narządów) Zmiany w sercu niewielkie jak to wg pani dr ma 80% starych psów. Będziemy dawać lek Cardalis i jak w upały bedzie się gorzej czuła to dodatkowo Karsivan. Ha ha i Keysi ma duży żołądek - to wiem bo ona kocha mniam mniam. Ważymy 10,3 kg no ale ona wielka baba - 38 cm w kłębie i bardzo gruba kość. Poza tym wg pani dr jak na 14 skończone latek to w bardzo dobrej kondycji :)[/QUOTE] No super :) :Cool!: [quote name='zerduszko']Ten u gory p&s [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3578Kopiowanie_zps9203561b.jpg[/URL] ;) A ten po lewej owsik? [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3552Kopiowanie_zps7423a098.jpg[/URL][/QUOTE] A Tak :) A Tazz czarno srebrny ;) Owczarek austryjacki znaczy? :) bo jak tak to tak :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Idefix ma słodką minkę.:loveu:[/QUOTE] Zasadniczo żadna nowośc :lol: [quote name='zerduszko']Owsik? :razz: Masz sznupa p&s :lol:[/QUOTE] Owsik? P&S którego konkretnie? Tazz siwy jak durny.... TZ mowi ze to przeze mnie... :razz: -
a ona nie wraca? kurcze to rzeczywiscie. najpierw chodzic a potem triathlon :)
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='omry']Mała czarna to Mini Lucky :razz:[/QUOTE] Już włąsnie dojrzałam Złotość to skojarzyłam :) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-PAvLaeKd2tI/U4TXlMggnXI/AAAAAAAAC1w/7Q8_m2nDXFw/w700-h405-no/10405996_301769929986099_253232440_n.jpg[/url] :iloveyou: I niech mi ktoś powie ze psy sie nie usmiechają :) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-PR2D5z4mtEo/U4TXmBNzTzI/AAAAAAAAC2I/2xe-Ztaiuh4/w365-h534-no/10416707_301769456652813_856715825_n.jpg[/url] -
Na pulsie 2 własnie Milan tłumaczy psu ze nie wolno na spacerze ganiac piłek :lol:
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
Ogoliłaś Kure :) PIękne zdjęcia każde jedno ;) A ten CZarny ktos to kto?:) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
A nie nie nie ja nie biadole!! Ja BOgu dziekuję ze nie mam doga który się slini!!! Na szkoleniu mamy takiego... matko boska jaks ie otzrepie to szytsko jest wokół białe łacznie z nima ogólnie jest czarny, jakby go snieg dopadł! Masakra :lol: I te gluty z żyrandola tez znajomi opowiadali :lol: niech ten Tazz mój sobie rozlewa te wode a i na szkoleniu troszkę sie slini, nic a nic mi to nie przeszkadza :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
I dziś :) Tajron, Idefix i Tazzman :) Chłopaki dwa zakratowane bo obydwa nerwowe... :diabloti: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3552Kopiowanie_zps7423a098.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3552Kopiowanie_zps7423a098.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3551Kopiowanie2_zps8dc7b634.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3551Kopiowanie2_zps8dc7b634.jpg[/IMG][/URL] :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3582Kopiowanie_zps18e2a424.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3582Kopiowanie_zps18e2a424.jpg[/IMG][/URL] Brudny jeden bok... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3588Kopiowanie_zps7e625f1a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3588Kopiowanie_zps7e625f1a.jpg[/IMG][/URL] Brudny drugi... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3589Kopiowanie_zpsde2d0e6b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3589Kopiowanie_zpsde2d0e6b.jpg[/IMG][/URL] Raz nie zawsze.... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3587Kopiowanie_zpsbcbd8a3d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3587Kopiowanie_zpsbcbd8a3d.jpg[/IMG][/URL] Co nie ?:D [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3590Kopiowanie_zpse9573e7b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3590Kopiowanie_zpse9573e7b.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3557Kopiowanie_zpsfc275670.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3557Kopiowanie_zpsfc275670.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3564Kopiowanie_zps165d7bb9.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3564Kopiowanie_zps165d7bb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3567Kopiowanie_zps4f77f521.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3567Kopiowanie_zps4f77f521.jpg[/IMG][/URL] Tia :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3577Kopiowanie_zps600ceee0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3577Kopiowanie_zps600ceee0.jpg[/IMG][/URL] I O prosze jaki czysty Idefix ... Az Tazzman się zdziwił :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3578Kopiowanie_zps9203561b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3578Kopiowanie_zps9203561b.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='marako']Mam tak samo (ale ja jestem bałaganiara od zawsze). Nie tylko z obrożami, ale ze "spacerowymi" spodniami i butami.[/QUOTE] Ja mam obroze w jednym miejscu jakoś się z nimi ogarniam ale ogólnie to zawsze czegos szukam :) [quote name='ania0112']A bo Nari to była panikara i potrafiła uciekać a w sklepach nie ma tych taksowych szelek tylko takie pajączki a z nich łatwiej uciec i ludzie prosili czy by mogli pozyczyć te co ma zeby była bezpieczna podczas podróży i pierwszych dni zanim uszyją im nowe a najbardziej czy by mogli je kupic. i monika w koncu się zgodziła ze za szelki mają wpłacicc kase na sznaucerki ... za szelki i tak wesprzec sznaucerki chceli i obiecywali i zapowiadali itp a skonczyło sie ze ani zł...[/QUOTE] Aaaaaa szkoda... NIc to przywlekłam zdjecia z wczoraj.... ale to te z FB bedą to CI co widzieli to widzieli... Chociaż mam tez dodatkowe :) Na zdjęciach Tazz Fix Poker i Diorka. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3552Kopiowanie2_zpsa85a363d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3552Kopiowanie2_zpsa85a363d.jpg[/IMG][/URL] Diorka [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3554Kopiowanie2_zps6d7b3052.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3554Kopiowanie2_zps6d7b3052.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3553Kopiowanie_zps8b12cbbe.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3553Kopiowanie_zps8b12cbbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3555Kopiowanie_zpsf3b99e1c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3555Kopiowanie_zpsf3b99e1c.jpg[/IMG][/URL] Tutaj jest też Idefix :evil_lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DSC_3556Kopiowanie_zps0c439f1d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC_3556Kopiowanie_zps0c439f1d.jpg[/IMG][/URL] -
Ja pisze że są złem te tanie :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A czemuz to z NAri wyjątkowa była? I nie odesłali? ehhhhh Ja Ci mówie Ty poszukaj na biurku :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']to co ty robisz z obrożami? tylko nie mów ze psy do ds w nich wysyłasz...[/QUOTE] Pewnie tak :lol: Albo na biurku jej leżą :evil_lol: AnkaG! koneicznie trzeba to nadrobić :evil_lol: -
[quote name='malawaszka']o w mordę :mdleje:[/QUOTE] no w morde to powinien ten dostac który to wymyslił :watpliwy:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']buuuahahaha a juści bo uwierzę :evil_lol:[/QUOTE] heh TZ mnie tym razem juz ubije :evil_lol: Chyba, ze kupie same szelki :lol: Bo w koncu juz mają wystarczająco obroży... :diabloti: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']to już wiesz o co w następnym poprosić :evil_lol:[/QUOTE] Zamierzam nie wchodzic na niego w ogóle :splat: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A nie prawda nie było ;) I zanim sie zapytałam czy dałoby rade uszyc to Taks zastrzegła, ze nic juz nie doszywa a nawet o zółtych myślałam :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']my szelki sru do pralki i jak nowe potem są :)[/QUOTE] mam jedna parę tylko. a dzis znowu do lasu idziemy tylko w innym składzie. Tj mój skład taki sam tylko inny inny ;) [quote name='ania0112']trzeba było wziąć szelki z eko skórki :)[/QUOTE] a chyba były nawet hmmmm. ale juz chyba kaski nie miałam :) -
z tymi tanimi to wsio mozliwe jest... jak sa takie antyszczekowe elektryczne ze reagują na szczek ale niekoniecznie psa który nosi obroze :stupid: