Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='ania0112']śliczne chłopaki! ja tylko nie wiem co z tymi łapkami bo z jednej strony wyglądają na zgolone a z drugiej tak jakby miały mini firanke wzdłuż łapy z tyłu....:p[/QUOTE] bo one sa zgolone jak Cię moge krzywo jak cholera :)
  2. U mnie tez abstrakcja! w zeszłym roku tazzio miał 2 kleszcze, przez cały sezon. a teraz już 3 miał wbite a po Fixie łaził bleh!
  3. [quote name='marako']Jak widzę moje zarośnięte niedźwiedzice teraz, podczas upałów, to też myślę o wzięciu w rękę maszynki i wygolenie do zera. Ratuje je tylko mój brak czasu (cały weekend od rana do nocy byłam na światówce bokserów, a jak weekend wypada, to tydzień jest później upiorny, więc mają spokój dziewczyny na razie)[/QUOTE] No u mnie Tazzman to juz nic nie robił tylk oział... na łożko jak włąził to go zganiac musiałam bo normalnie jak na łodce podczas sztormu sie czułam...
  4. [quote name='AnkaG']No co ty - JEST NIEŹLE :) tylko te paputki podetnij nożyczkami. :)[/QUOTE] Tak go dorywam ejszcze co jakis czas i poprawiam :lol:
  5. [quote name='wilczy zew']Nie jest tak źle. Obroże fajne ale mnie najbardziej podobają się w nietoperkach i batmanach.[/QUOTE] :evil_lol: A ja lubie zmieniać Obroże :)
  6. [quote name='obecna_duchem']No fajnie wyglądają obaj w tym samym kolorku obroży :D Łapki zawsze najgorsze... 2,5h to szybko, widocznie masz dobrą maszynkę czy coś:P[/QUOTE] Dobra mam :multi: i to pierwsze strzyzenie nia było ;) [quote name='WATACHA']No troszkę śmiesznie wygląda Tazzik, ale tragedii nie ma. Fajne fioletowe obroże, ostatnio mam fazę na ten kolor.[/QUOTE] krzywo ;) [quote name='zerduszko']Mi się jako niedźwiedź podoba :loveu:[/QUOTE] Mi też :) Ale jemu już straszliwieeeeeeeeeeeeeeeee goraco było...
  7. [quote name='malawaszka']nie jest tak źle - każdy kiedyś zaczynał - ja obcinam już kilka lat a nadal łap nie umiem równo zrobić więc luzik :D a fiolety eko są MEGA!!![/QUOTE] Bo łapy sa krzywe i nie równe :lol: I Wasia nie fiolety eko tylko wsyztskie eko ;) Mamy zielone, zółte, fioletowe, błękitne i niebieskie. CUDNE!!! kązde :)
  8. [quote name='Margi']No to pierwsze koty za płoty.Sierść odrośnie a Taziowi będzie chłodniej. Zdjątka fajne a chłopaki słodziaki cudne.:loveu:[/QUOTE] [quote name='obecna_duchem']:loveu::loveu: Cudne chłopaczki :D Łaaadnie jak na pierwszy raz :D Ile to musiało czasu zająć, i ile futraaa :D[/QUOTE] Dzięki :lol: ponad 2,5 godziny... moje plecy maaaaaaaasaaaaaaaaaaaakra! A i pewnie ze odrośnie :) duzo razy :lol:
  9. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3653Kopiowanie_zps23a9a622.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3653Kopiowanie_zps23a9a622.jpg[/IMG][/URL] NO i o prosze :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3655Kopiowanie_zps7c09a695.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3655Kopiowanie_zps7c09a695.jpg[/IMG][/URL] I słodziak na koniecz... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3657Kopiowanie_zps2a8f90bd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3657Kopiowanie_zps2a8f90bd.jpg[/IMG][/URL] Na swoja obrone mam tylko, ze to był pierwszy samodzielny samodzielny raz :lol: i wiem ze rkzywo :multi: I głowa i uszy i wsio krzywo :lol:
  10. :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3645Kopiowanie_zpsdb726d06.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3645Kopiowanie_zpsdb726d06.jpg[/IMG][/URL] Aaaa i CHłopaki nowe obroze mają;) Z Taksowego bazarku z ekoskorka CUDA!!!! [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3649Kopiowanie_zps76971a92.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3649Kopiowanie_zps76971a92.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3650Kopiowanie_zpse5c39825.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3650Kopiowanie_zpse5c39825.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3651Kopiowanie_zps7822cd7d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3651Kopiowanie_zps7822cd7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3652Kopiowanie_zpsebe367d5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3652Kopiowanie_zpsebe367d5.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3638Kopiowanie_zps50c3464f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3638Kopiowanie_zps50c3464f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3641Kopiowanie_zps5a4de1cc.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3641Kopiowanie_zps5a4de1cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3642Kopiowanie_zpsdfe39031.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3642Kopiowanie_zpsdfe39031.jpg[/IMG][/URL] :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3643Kopiowanie_zps6943989b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3643Kopiowanie_zps6943989b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3644Kopiowanie_zps1760fc4d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3644Kopiowanie_zps1760fc4d.jpg[/IMG][/URL]
  12. Tazzman niedzwiedz. Zestresowany bo chciałam go "pokazać" a ten sie stresował ;) Dupa jedna :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3617Kopiowanie_zps5216f767.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3617Kopiowanie_zps5216f767.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3620Kopiowanie_zps606dd801.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3620Kopiowanie_zps606dd801.jpg[/IMG][/URL] I skoro chcecie to proszę :) Od razu napisze, ze po 1 zabrakło mi Magdy która zwróciła mi uwage przy łapkach zebym uwazała na linie a takz ajechałam i musiałam wsyztso sciac co nie było łatwe (co widac) bo kurde te łapki jakies takie krzywe nooooo i jest jak jest ;) Z głową tez problem miałam :) na klacie Tazzio miał sam filc katastrofa! nozyczkami wycynałam... Uszy tez sa masakra :) Tj To ogolnie jest masakra :) Jedyne co mi jako tako wyszło to grzbiet ale tez nie tak jak bym chcicała bo i ja juz miałam dosc oTazzmanie nie wspomne który stwierdził ze ni cholery juz nie chce :) wiec ogólnie wsio jest do poprawki ale to poczekamy chwile ;) a no i na zdjeciach chyba nie do konca widac ale ta Menda nie chciała zdjęc :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3627Kopiowanie_zps820f8a60.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3627Kopiowanie_zps820f8a60.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3628Kopiowanie_zps7a7c6198.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3628Kopiowanie_zps7a7c6198.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3629Kopiowanie_zps21702b8a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3629Kopiowanie_zps21702b8a.jpg[/IMG][/URL] Łapki krzywe :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3632Kopiowanie_zps35a88ffb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3632Kopiowanie_zps35a88ffb.jpg[/IMG][/URL]
  13. Jako ze ja uwielbiam mleko krowie takie prawdziwe to znajomi m iczasem rpzywozą :) Ale sa tez inni chetni ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3594Kopiowanie_zpsf33bfde0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3594Kopiowanie_zpsf33bfde0.jpg[/IMG][/URL] A potem słodziakują :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3608Kopiowanie_zps44c2e2e5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3608Kopiowanie_zps44c2e2e5.jpg[/IMG][/URL] :iloveyou: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3613Kopiowanie_zpsa7ec4294.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3613Kopiowanie_zpsa7ec4294.jpg[/IMG][/URL]
  14. Słodziak ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3576Kopiowanie_zps098df7b0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3576Kopiowanie_zps098df7b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3577Kopiowanie_zpsb7e12c4d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3577Kopiowanie_zpsb7e12c4d.jpg[/IMG][/URL] CZarna Plama :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3580Kopiowanie_zpsb5ea7232.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3580Kopiowanie_zpsb5ea7232.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3582Kopiowanie_zps5e17932c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3582Kopiowanie_zps5e17932c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3584Kopiowanie_zps598f93d5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3584Kopiowanie_zps598f93d5.jpg[/IMG][/URL] :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3587Kopiowanie_zps4fd5bc2a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3587Kopiowanie_zps4fd5bc2a.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3556Kopiowanie_zpsac409dd6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3556Kopiowanie_zpsac409dd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3558Kopiowanie_zps6c4b0d52.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3558Kopiowanie_zps6c4b0d52.jpg[/IMG][/URL] Tazzio ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3559Kopiowanie_zpsb49de94f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3559Kopiowanie_zpsb49de94f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3561Kopiowanie_zpsd3fd9d89.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3561Kopiowanie_zpsd3fd9d89.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3564Kopiowanie_zps64f40a0a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3564Kopiowanie_zps64f40a0a.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='furciaczek']No nie bądź taka pokaz efekty tego strzyżenia:eviltong:[/QUOTE] Tej masakry znaczy :) [quote name='AnkaG']Juz niedziela :) Poka :)[/QUOTE] wstydzę się :oops: [quote name='ania0112']właśnie - dawaj najnowsze fociszki :)[/QUOTE] heh [quote name='WATACHA']Jak brodę ma to na pewno nie jest tak źle:evil_lol:[/QUOTE] Ma brode :) Ma :) Brody nie tknełam ale łapci a i owszem bo nie miałam wyboru :lol: Ale o kolei ;) Najpierw Miszcz Jofix... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3551Kopiowanie_zps9bbf5690.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3551Kopiowanie_zps9bbf5690.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3552Kopiowanie_zpsbcf2c905.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3552Kopiowanie_zpsbcf2c905.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3553Kopiowanie_zps289c9f29.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3553Kopiowanie_zps289c9f29.jpg[/IMG][/URL] Znajdz Idefixa :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3554Kopiowanie_zps74cfd10d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3554Kopiowanie_zps74cfd10d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/05-2014/25/DSC_3555Kopiowanie_zps7fd0bc44.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/05-2014/25/DSC_3555Kopiowanie_zps7fd0bc44.jpg[/IMG][/URL]
  17. [url]http://memories.nokia.com/en/images/b703733d-f841-4b7a-897f-27758b6fbd0a[/url] ahahhahahahah ruda rumak ;)
  18. [quote name='AnkaG']Ty tu nie zagaduj tylko pokaż Tazzia :)[/QUOTE] niet :) [quote name='wilczy zew']Jakie wrażenia ze strzyżenia? Poka Tazzika.[/QUOTE] Bola mnie pelcy :razz: Niet ;) już pomijajac wszystko Inne dzis sobota :)
  19. poszukaj na biurku:) I prosze nie miej takich ciemnych włosow jak miałaś bo w jasniejszych jestes o wiele ładniejsza ;)
  20. [quote name='AnkaG']TZ poszedł do nowej kompanii - irlandzkiej. I pewnie muszą sprawdzić czy się nadaje. Obsadzają dwa nowo zakupione statki. Dzwoń kiedy chcesz :)[/QUOTE] Znaczy ze wroci po 5 miesiacach bo zakładam ze sie nadaje???? Dzieki ;)
  21. Fajne kłaki ;) Ładna dziewczynka :)
  22. [quote name='AnkaG']Chcesz poćwiczyc na Nusi? No poka Tazzia :) TZ wczoraj wybył na statek, nie wiem na ile - kontrakt ma od 1 do 5 m-cy... I musze z Keysi na Chopina podjechać - sprawdzić serce. Do kogo pójść?[/QUOTE] Heheheh jak chcesz to moge poćwiczyc ale reklamacji nie uznaje :) ale to co nie powiedzili mu czy na 1 czy na 5 miesiecy wybywa? Masakra. !!!!!!! Ja na chopina chodze to dr Miazgi albo dr Dąbrowskiego. Ale dopytaj czy mają kogoś od serca tam kto jest ewidentnie kardiologiem :) A w ogóle musze do Ciebie zadzwonic!!! jutro wieczoerem, moge?
  23. [quote name='wilczy zew']Żebym zdarzyla nadepnąc tasme to musialaby miec 50m. No wiem,ze sie nagradza. Pamietam z jaka duma nosila zwloki tamtej pilki :-)[/QUOTE] a 10 nie wystarczy?:)
  24. Uf!!!!!! to do Luniastej! Może dacie rade tak zeby polazic w okolicy kliniki i jak bedzie pora to zadzwonia.... Monika- rozjasniłaś włosy? ładnie wyglądasz, super ;)
×
×
  • Create New...