-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
jezu o 5 rano z psem.... :mdleje: dobrze ze mam to za soba :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']aaaaaaaaaaa uwielnbiam go :) [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/028/10563052_886132404747993_1446509136096826089_nKopiowanie_zps623a651e.jpg[/URL] Tazzia tez ale jakos większa słabość mam do zasrańca ;)[/QUOTE] Bo prawda ejst taka ze Idefix sobie wykształcił za serce chwytanie bo inaczej juz bym go zamordowała :razz: -
to i tutaj jeszcze gratuluję ;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Na az tyle to nie pozwalamy. W zabawie. Ostatnio użarł koleżanki syna :mad:[/QUOTE] Moze na za duzo sobie pozwolił.... :razz: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
nie mam pojecia :lol: Ani porównania zasadniczo tez nie mam... Ale mam fotki :) Dwie :) Króla Idefixa.... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/028/10563052_886132404747993_1446509136096826089_nKopiowanie_zps623a651e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/028/10563052_886132404747993_1446509136096826089_nKopiowanie_zps623a651e.jpg[/IMG][/URL] I Tazzmana nie chcącego wyjśc wody :) I jednoczenie Fixa nie odmawiającego wejścia do wody ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/028/10916_886131461414754_6822010814135072052_nKopiowanie_zps96846398.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/028/10916_886131461414754_6822010814135072052_nKopiowanie_zps96846398.jpg[/IMG][/URL] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']oj tam, pazurki lekko się tylko przykurzyły ;)[/QUOTE] właśnie włąśnie ;) [quote name='zerduszko']To trza najpierw mieć maglującego :razz: Bolt do obcych dzieci nie jest taki cierpliwy, dość niezdrowo się pobudza :mad:[/QUOTE] A co mu bedzie cudze przy uchu majstrować :razz: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']chitler to wiem, morzemy też... ale co to jest fzhut.... że niby wschód? wasz wuc jest genialne![/QUOTE] Dokłądnie tak :lol: -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Hahhaa Hippo Łobuz :) Fajne masz te Chłopaki ;) I kafelki takie jak lustro lśniące :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']To faktycznie krótka fryzurka ;) Ja ostatnio jak po skubaniu wykańczałam maszynką Dirki i Furlę to ostrzem 6mm pod włos i już jak dla mnie było na łyso ;)[/QUOTE] hm Tazzman zawsze był takim sotrzem robiony bo ja nie widze różnicy :) wiec ja nie mam porównania :) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
super ze Zirka zdrowa!!! -
Mokra Furla szczesliwa Furla :) Fajnie się bawiłyście :)
-
[quote name='Pysia']Prawda jakie piękne fotki? :B-fly::B-fly::B-fly:[/QUOTE] juz myślałam, że sie nie doczekam :diabloti:
-
no tak wszystko na złośc na przeciwnosc :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Króciutko. A jedziesz z włosem czy pod? Ja 1,5 mm robię tylko uszy i to z włosem.[/QUOTE] z włosem.... ale jak robie kawałek pod włos to jest ewidentna różnica :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
HAHAHAHAHHAH Mój na dokumentach o których chce porozmawiać pisze "Sandra POR" :lol: już wiem, zę to znaczy prosze o rozmowę :D -
[quote name='Pysia'][URL]https://www.facebook.com/events/602885626497951/602927773160403/?comment_id=603100716476442¬if_t=like[/URL] Pomocy.....[/QUOTE] :mdleje: ......
-
[quote name='malawaszka']no nie ma fot[/QUOTE] :multi: to znaczy ze to nie mi się spsuło :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']co Ty? serio to jest 1,5 mm???[/QUOTE] hmmmm no tak... -
ja w ogóle nie widzę żadnego:( zobacze w domu moze coś z pracowym kompie sie legło....
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ja tam najbardziej lubię fzhut :loveu: -
[quote name='wilczy zew']Jego już nic nie nauczy,bo rozwalił-> uciekł->latał = nagroda. Fajne towarzystwo może go powstrzymać.[/QUOTE] musi się udac to odkręcić, bo co? inaczej zawsze będzie uciekał? Chociażby udaremnienie mu ucieczki poprzez super hiper ekstra zabezpieczenie powinno dac mu do myślenia zniechęcić go, do tego w koncu musi mu wrócić myślenie, zę gnaty sa lepsze w sensie smaczniejsze niż siatka :roll:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Spytaj jakiegoś faceta który to różowy a który pomarańczowy :)[/QUOTE] proszę Cię :) różowy od każdego koloru facet odróżni :evil_lol: w koncu jest różnica czy ma pomarańczowa koszulke czy różową :lol: [quote name='wilczy zew']Ładnie idzie Ci strzyżonko :) Jakim ostrzem? Pluto-miszczu!![/QUOTE] Dzieki ;) 1,5 mm Dzięki ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Otworzyłam, nic się nie zmieniło:niewiem:.Różowy to różowy, a pomarańczowo-różowy już nie :p[/QUOTE] :lol: [COLOR=#ffffff] ........................[/COLOR] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']A o co mnie prosisz, żebym widziała różowego żółwia jak nie widzę:eviltong:[/QUOTE] Oczy otwórz :)