Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='ania0112']chłopaki :loveu: Pleciesz juz na bazarek? bo ja pingwina chce!:lol:[/QUOTE] w standardowych kolorach chcesz? :) Takiego jak pokazywałam? To zaraz uplotę :) Właśnie skończyłam od wczoraj się męczyłam.... Pluto wyrósł mi :) Przed zdjeciem z tego plastikowego ustrojstwa... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-21181941Kopiowanie_zpsddc3c5a9.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-21181941Kopiowanie_zpsddc3c5a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/loomKopiowanie_zpsa6a1acad.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/loomKopiowanie_zpsa6a1acad.jpg[/IMG][/URL] I Pluto Żaba :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-21184439Kopiowanie_zps60d7ccee.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-21184439Kopiowanie_zps60d7ccee.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='3 x']pomimo tego, że gumki sa mega rażące nie dało się nie zauważyć chłopaków :) niezmiennie marzy mi się wybieganie z nimi Prodziaka ;)[/QUOTE] Tak się tylko upewniam :) Zapraszam do Szczecina :) [quote name='Pink']Super chlopaki :loveu: Fix lepiej wyglada jak ma bardziej zarosnieta mordke - Taki slodziak sie robi odrazu. Tazikowi znowu we wszystkim dobrze, czy zarosniety czy ogolony :cool3: Gumkomania rzadzi hihi[/QUOTE] [quote name='weszka']Tazz bardzo ładnie wygląda - gratuluję postępów fryzjerskich :)[/QUOTE] [quote name='marako']Spojrzenie Tazzika przykuwa wzrok, fajne foty.[/QUOTE] Dzię ku je my :loveu:
  3. Oj tam :) ładnie wymyslił sobie ;)
  4. [quote name='3 x']popatrz tutaj: [URL]http://www.empik.com/zabawki/zabawki-kreatywne/bizuteria,377401,s[/URL] niewiem które to sa te 'Twoje'[/QUOTE] Dziękuję :) A zdjecia Chłopaków widziałaś?:P
  5. [quote name='danyww']5 do 8zł :lol:[/QUOTE] za 300?? [COLOR=#ffffff].................[/COLOR]
  6. [quote name='Margi']Fajnie Tazio obgolony :lol:.Przynajmniej chłodniej będzie chłopakowi.[/QUOTE] No już był niedźwiedź już trzeba było;) [quote name='zerduszko']Też mi się Tazz podoba bardzo![/QUOTE] :loveu:
  7. [quote name='danyww']Możesz kupić w EMPIKU. Ja kupiłam w zeszłym tygodniu bo robiłam wnuczce ..ale tylko na szydełku bo tego "krosna" nie mam.:shake: Były też takie gumki "perełkowe" (z takimi kuleczkami)[/QUOTE] OOOO Dzięki ;) a jak cenowo?:)
  8. [quote name='WATACHA']Czepiasz się szczegółów :P[/QUOTE] Ja tylko doprecyzowywuje :evil_lol:
  9. [quote name='WATACHA']Naprawdę, nie zorientowałam się :eviltong: [/QUOTE] przeciez pytałam co jest a nie co TO jest :)
  10. [quote name='WATACHA']Ugotowałam dzisiaj brokuła, w związku z tym, że się śpieszyłam zostawiłam wodę po nim w garnku na kuchni.Potem zapomniałam o tym.Przychodzi Bartek z pracy kręci się kręci, za jakiś czas słyszę "coś niedoprawiona ta zupa". Ja nic tylko się śmieję pod nosem.Po chwili słyszę "wypiłem, ale marna Ci wyszła":evil_lol:[/QUOTE] Nooo cud :)
  11. Iiiiiiii doplotłam :lol: Brokatowa :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-17063432jjj_zps34848c68.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-17063432jjj_zps34848c68.jpg[/IMG][/URL] Z wypustkami ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-17063341jjj_zpsa81598fd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-17063341jjj_zpsa81598fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-17063422jjj_zps9bed50aa.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-17063422jjj_zps9bed50aa.jpg[/IMG][/URL] I dla Trzylatki z motylkiem :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-17063527jjj_zps14e84192.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-17063527jjj_zps14e84192.jpg[/IMG][/URL] :)
  12. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-19151433jjj_zpsf8e3b5d3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-19151433jjj_zpsf8e3b5d3.jpg[/IMG][/URL] I jaki zadowolony ;) Mam fotki Tazzia z oczami ;) I minkami :P [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-20121701jjj_zpse25b1a43.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-20121701jjj_zpse25b1a43.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-20121719jjj_zps52e2e16a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-20121719jjj_zps52e2e16a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-20121729jjj_zps2b11e6ed.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-20121729jjj_zps2b11e6ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-20121716jjj_zps9b283769.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-20121716jjj_zps9b283769.jpg[/IMG][/URL] :lol:
  13. Tazzio już był niedźwiedziem więc w piątek go wykąpałam a wczoraj ogoliłam... Mam wrazenie ze tera poszło mi szybciej... i lepiej :lol: Gorzej z uwoecznieniem tego ... :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-19135209jjj_zps203b61c6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-19135209jjj_zps203b61c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-19135216jjj_zps26d50ea9.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-19135216jjj_zps26d50ea9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-19135325jjj_zps6d27c792.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-19135325jjj_zps6d27c792.jpg[/IMG][/URL] Idefix ukradł fote ;)\ [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-19135344jjj_zps160bfe8c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-19135344jjj_zps160bfe8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/07-2014/20/2014-07-19151424jjj_zps1888b936.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/07-2014/20/2014-07-19151424jjj_zps1888b936.jpg[/IMG][/URL]
  14. Kurde szukałam po necie nie moge znaleźć szarych gumek.... Zesz w pewną częśc ciała...
  15. [quote name='WATACHA']Pogryziona ręka[/QUOTE] Noż przecież widzę.... :razz: Hormony to jednak straszliwa broń :shake:
  16. [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Kocyk/DSC_7880.jpg[/url] Jaki uśmiechnięty pychol :loveu:
  17. [quote name='omry'][URL]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t34.0-12/10555045_736571396402609_1260419746_n.jpg?oh=48dee43c13bca8eb766a925ca8fe3dd0&oe=53CBB7D7&__gda__=1405869303_674a19127602ac4d68af867346c18a1a[/URL] Iwanek :loveu:[/QUOTE] ojej... co jest??
  18. [quote name='malawaszka']tak dokładnie - sprzedaję go za pińcet na reproduktora do pseudohodowli DONków :grins:[/QUOTE] Tylko za 500?? :eek2: Taki ladny!! Daliby by ze 1500 :razz:
  19. [quote name='ania0112']Żeby to człowiek musiał wchodzić na fb żeby się dowiedzieć taki newsów... Duszek leci jutro do nowego domku! Pepsi jedzie jutro do nowego domku! Fado jedzie jutro do nowego domku! Kochane psiaki szczęścia! Pysia, Monika i Marako jesteście najlepsze![/QUOTE] Właśnie!!!! az normalnie nie wiem c zy dziś nie 1 kwietnia :)
  20. [quote name='ulana']Za życzonka nie dziękuję. ;) [/QUOTE] Szczerze to można :) 3 dni w trzcinach? wow....
  21. Uuuuuuuua prawie miesiąc!!!! Zazdraszczamy i życzymy cudowności ;) i dobrych wiatrów :)
  22. [quote name='ulana']Określenie 'nr 1 i nr 2' sugeruje właśnie taki odbiór. :)[/QUOTE] Zgadzam się. Nawet napisałam wcześniej posta ale chyba zapomniałam wysłać....
×
×
  • Create New...