-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='malawaszka']no to musi być to samo :lol: mam jeszcze jedną w beżowo brązowe moro dla Księciunia albo innego chłopaczka[/QUOTE] no właśnie!! to był o straszliwie dawno!!!! Jeszcze miałam tylko Tazzmana!!!! :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka'] gumowa bardziej[/QUOTE] hm bo keidys na jednym bzarku kupowałysmy obroze :) takie własnie plastikowogumowe w moro;) Tazzman ma w zieloonozółte moro i stad tak podpytuje czy to z tego samego bazarku ;)
-
[quote name='wilczy zew']dobiła mnie :mdleje::huh:[/QUOTE] Tyś nas zasypywała żywcem... nie dramatyzuj :)
-
O zesz to jest ten ten co go znaleziono praktycznie po ogoleniu... z taką długasna firanką? No cud :) [url]http://img.photobucket.com/albums/v457/malawaszka/10547528_827771347256008_7032657682129273134_n-001.jpg[/url] on wielkości Mondusia?
-
[quote name='wilczy zew']Pogadamy jak będzie mróz....[/QUOTE] O i jeszcze masz! [IMG]http://obrazki.elektroda.pl/5643389700_1389370943.jpg[/IMG] :D
-
Ahhhh :iloveyou: [IMG]http://www.gifmix.net/gif.php?image=sun-gifs/SONNE19.GIF[/IMG] [IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRBIjKiMiXoXkjWHAgHqTEhMHedys34MH6FzTM0kZVKQSsVMJmu[/IMG] [IMG]http://1.bp.blogspot.com/-bCQYV9_w0Ao/T2LpNZdMs_I/AAAAAAAAADI/BqQDvpkKtEo/s1600/happy+sun.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRfb9j7yqT6WzaVlRwEuQ-7s3izXKJx_OwJoC081pHcC2qyCBPm[/IMG] :jumpie:
-
Super :loveu: widocznie musiała sobie przetrawić :lol:
-
to ide się dopytac na odpowiedni:)
-
[quote name='malawaszka']trzymajcie kciuki bo może się Szamciowi fajny domek wyklaruje[/QUOTE] trzymam jak cholera!!!! MOndy na Kanapie :loveu: Tak Bardzo go nie lubisz ze az poduszkę sobie z niego zrobiłas?:)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x'] żebym ci nie napisała co i komu możesz tamponami zatkać :diabloti: [/QUOTE] No sobie zatykam, nie :D -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Zatyczkami do uszu?[/QUOTE] Tamponami chyba :diabloti: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']No wiesz... taki nos zatkać? :shake:[/QUOTE] Albo spać albo zatkać :D -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']pojutrze hmm pojutrze pojutrze powiadasz bedziemy losowac :evil_lol: tzn mnie opcja z losowaniem urzadzą bo jest moja kolej więc jest szansa, że padnie na Grema ;) możemy tez zamknąc balkon, żeby nie spał na balkonie ale w sumie od czego sa balkony jak nie od trzymania tam psów ;)[/QUOTE] zatkajcie mu nos po prostu :B-fly: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Bolt :mad: Nie, Bolto jest po prostu debil przekręcony. Mnie tez nie raz upierniczył. Lizke już się nie chce bawić z nim, bo on zamiast za patykiem, to huzia na nią :angryy:[/QUOTE] ehhhh z tymi małymi chłopakami... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']To chyba na zasadzie , że do trudnych dzieci ma się więcej serca ... :)[/QUOTE] serca? jakiego serca.... ja uduszę ta mende kiedys! cierpliwości... ehhh [quote name='Pink']ha, Felix byl taki - tak sie wdzieczyl i w oczka patrzyl, ze hej :cool3: I robil to ze wszystkimi ludzmi ... a juz najpiekniej wygladal, jak ktorys z sasiadow grila robil. Siadal jak posazek przy plocie i oczkami tylko wodzil i wzdychal cichutko :lol:[/QUOTE] Ta menda zawsze wygląda tak ze masz ochote go porwac w ramiona i zjeść :mdleje: Słodki taki do pożygania... nawet jak go opierdzielasz to i tak juz nie ejstes zła bo wystarczy ze popatrzysz i już p o złości ehhhhh on sie tak cieszy ze Ty patrzysz na niego, mówisz zwracasz na niego uwagę ze az cały chodzi... ja nie mam sił do niego :lol: -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
no tak... nie ma tak dobrze :lol: -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Saththa replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[quote name='FredziaFredzia']Dzięki. ;) Melduję, że u nas wszystko w porządku. Wróciłam cała i zdrowa, psy szczęśliwe.[/QUOTE] No pewnie, że szczęsliwe ;)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']ja juz dzisiaj też jutro kolej Grema :evil_lol:[/QUOTE] a pojutrze?? :razz: Może wywieście ogłsozenia ze bardzo prosicie o niewyprowadzanie suczek z Cieczka przed 7 rano ? :lol: