Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Zdjęcia bedą będą jak uda mi się zrbić porządek na kompie bo chwilowo mam po 3 razy to samo zdjęcie a jak zmniejszam to i 4 i mnie szlag trafia;) A dziś mnie olśniło, wiecie? Mianowicie doszłam do wniosku i hodowca potwierdził, że tak być może, że to moje Futro to niegrzeczne jest abym go uspokoiła każała usiąść potem równać i nagrodziła... i wiecie jak nie nagrodzę to znowu jestniegrzeczny oj to sobie narobiłam :D Madrala jedna noooooooooooo
  2. Ahhh piekna polska jesień... Zdjęcia ahh co ja tam pisać będę ;) zdjęcia jak zawsze pikne;)
  3. Oj to duzo tego sniegu musicie mieć. U mnie narazie tylko mróz straszy ale w środe padał śnieg. Tylko zarazsię rozpuścił;)
  4. W Szczecinie dzis mróz i słonce ;) więc jasno jest ale zimno niemiłosiernie. A ja na wybiegi jeżdżę w leginsach i dwóch parach dresów i w dwóch bluzach i kurtce (jednej:P) dwóch parach skarpet i jednej wełnianej, i własnie się zastanawiam co ja zrobie jak jeszcze zimniej bedzie... chyba musze sobie jakies duże spodnie kupić coby pod nimi upchać to wszystko :D Pozdrawiamy słonecznie;)
  5. Karmisz, głaszczesz, bawisz się, zapewniasz dom, bezpieczeństwo, czysty dom :) Czy miał to w schronisku? Jest po prostu inniejszy trochę, może bardziej opanowany ale na pewno szczęśliwy ;)
  6. [quote name='Luna_Lab']Masz racje, nie wiem czemu jestem tu na tym forum, bo widze że to nie forum dla psiarzy tylko (nie powiem kogo) skoro ty tu jesteś!!! Nie wiem jak u Ciebie, ale w mojej miejscowości "zdechł" to nic "złego" mówią tak moi rodzice, sąsiedzi, wszyscy ogółem z bryjowa, ja jestem tak nauczona i nic złego w tym nie widze [B]zresztą siedź cicho bo żal mi sie robi jak patrze na twoje wypowiedzi ;// [/B] sorry za to na górze ale sie na prawde wkurzyłam !!! NIE ZNASZ NIE NIE WIESZ KIM JESTEM A WYTYKASZ MI ŻE NIE KOCHAŁAM SWOJEGO PRZYJACIELA KTÓRY DORASTAŁ ZE MNĄ!!!! ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ!!! Ile masz lat?! Ja mam 14 i widać że ty chyba mniej. Miłe dostałam powitanie od dogomaniaków. ŻEGNAM!!! Dzięki takim jak ty Dogo ma gorszą opinię.[/QUOTE] Ał wydaje mi się, że Cię zdenerwowałam. Bardzo mi przykro:razz: Nie napisałam, że go nie kochałaś;) A co do moich wypowiedzi to ile ich przeczytałaś?:) Bo to jest bardzo ciekawe. A lat mam tyle ile mam :cool3: A i w sumie skoro się żegnasz, to ja już zakończę tą moją super wypowiedź :shake:
  7. Ło co to za facet, padłam i należy dziekowac opaczności, że tak to się skończyło, według mnie;)
  8. Ja po stokroc popieram przedmówczynie! :)
  9. [quote name='jambi_'] no ja rozumiem, że to "wyznanie" tyczyło się raczej mojej "tfórczości" aniźli mnie samej :lol: [/QUOTE] Hmm.. ja nie wiem czy z jest mozliwe kochac Twora a nie kochac Twórcy ;) Gdyby Twórca nie był jaki jest to twór byłby do dolnej części pleców :D
  10. [quote name='jambi_']aaaaaachhhhh! :mdleje: :oops: ... ale dzieci mieć nie będziem :p[/QUOTE] Spoko Spoko ja dzieci mieć nie musze ważne coby piesy były obok ;) A za moje wyznanie na łamach galerii wszystkich wystraszonych serdecznie przepraszam ;)
  11. A gdzie tam;) Nic nie przeoczyłam, uśmiałam się i zastanawiałam jak to jest z marchewką ;) Bo mojej cioci jak była mama i ruda to rodzice mówili, że ja w marchewce znaleźli;)
  12. [quote name='jambi_']oj Saththa, łapa to łapa ;) [B]ta część gdzie sa paluszki i pazurki[/B] - łapa :lol: ja uwielbiam takie duże, mocne, okrągłe łapeczki :loveu:[/QUOTE] Ha w sensie, że stópki :cool3:
  13. Yhh ale w sensie ze dużą "stopa" czy cała łapa?:)
  14. To dobrze, że lepiej ;) 3maj się mocno i się nie daj facetom. Felutka na spacer i pochodzić (no chyba, że leje u Was tak jaku mnie :() Nie myśleć, olać ;)
  15. [QUOTE]Tekla64 [INDENT] no i fota jest a gnat taki na duga sesje hihihi [/INDENT] [/QUOTE] Zgadzam się kość ma od środy wieczur i nadal ją ma:) [QUOTE]eria [INDENT] no właśnie!! taka wielka kość i tylko jedna fota??? [/INDENT] [/QUOTE] Zdjęć jest więcej tj było niestety tylko to się nadaje do publikacji gdyż to futro ruchliwe straszne jest :cool3: [QUOTE]jambi_ [INDENT] kość jak kość, ale jakie on ma fajne łapy! :smile: [/INDENT] [/QUOTE] Bo juz zarosły trochę :eviltong: Wcześniej p o fryzjerze pazury było widać ja strasznie tego nie lubie :cool3:Zawsze mu grożę, że mu pomaluję na różowo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam ;)
  16. [quote name='jambi_']no jakby Ci tu powiedzieć Saththa... :razz: dawno już zostało dowiedzione, że te piękne ptaki mają raczej niewiele wspólnego z procesem powstawania nowego życia (poza oczywiście powstawaniem nowych pokoleń bocianów), istnieją pewne niepodważalne dowody, że proces ten zachodzi w zupełnie inny sposób.... :evil_lol: [/QUOTE] Aaaaa :mdleje::mdleje::mdleje:Cały mój świat właśnie legł w gruzach. Zburzyłaś moje poczucie dobra i zła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam :) EDIT: Ahhh w czasie pisania posta pojawiła się nowa hmmm teoria na pewnien temat :razz::razz: I ja musze stwierdzić jedną bardzo ważną rzecz, bez względu na konsekwencje jakie słowa me wywołac moga ale: JAMBI JA CIĘ KOCHAM :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ahhhh :cool3::cool3::cool3:
  17. [quote name='Luna_Lab']Dzięki za rady ale psa i tak już nie ma ;( [B]Poza tym on miał 7 lat robił swoje[/B] (wiem wiem "wymówka ) [COLOR=Red][B]Zdechł[/B][/COLOR] 4 listopada na atak padaczki.[/QUOTE] No stary był w cholerę, że się tak wyrażę! Jak to się udało psa do takiego sędziwego wieku dotrzymać...?! I tutaj widać jak wiele dla Ciebie znaczył- zdechł- nawet jak umrze jakiś kryminalista, pedofil czy inny margines to mówi się, że umiera. A Ty na swojego przyjaciela- zdechł. No chyba, że nie był przyjacielem, ale co w takim razie robisz na forum dla miłośników psów/zwierząt ogółem?
  18. [quote name='weszka']No takie łyse łapy to jednak kiepski widok ;) Śliczne zdjęcie Gustawa [URL]http://images8.fotosik.pl/625/2261a06a0de73b8a.jpg[/URL] :)[/QUOTE] Ło jezuuu, ja nawet nie zauważyłam :eviltong: Brody mi wszystko przysłoniły :eviltong:
  19. Z racji mojego cudownego ostrego zapalenia zatok, kupiłam Tazzowi kochę ;) Aby mieć święty spokój ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6065/kocha.jpg[/IMG] Ucieszył się ;D
  20. Ahhh jaka długa broda ;) [URL]http://images8.fotosik.pl/625/4098c04783c908d6.jpg[/URL] - mam wspomnień czar :-(:-(
  21. To zdjęcie swego czasu mnie zaszokowało ;) Ale jest świetne a psina masakra ;)
  22. [quote name='jambi_'] aaa, i jeszcze coś mi się przypomniało! ... to nie wina bocianów :evil_lol: c[/QUOTE] Jak to?:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [QUOTE]a psa nie nalezy w domu trzymać bo jako drapieżnik jeszcze wyczuje, że na obiad jadłeś hamburgera i gotów próbowac się do żoładka dostać :roll: [/QUOTE] O kurde...:roflt: [QUOTE]Fides79to ja powiem czemu mnie się nie podobają poznałam świetnego faceta, i wszystko było ładnie i pięknie, aż się dwa dni temu okazało że będzie miał dziecko z inną :-( ot takie moje szczęście do facetów :angryy:[/QUOTE] Zawsze mnie wkurza pewne stwierdzenie w takiej sytuacji ale jest prawdziwe więc napiszę: Lepiej, że teraz się wydało a nie za pare lat. P.S też byłam w takiej sytuacji kiedyś ehh,
  23. O grdyce to ja nie słyszałam ;) A co do ogonków to trzeba mężczyzn uprzedzić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Co by się kociastym nie pomyliło :lol:
  24. [quote name='jambi_']j Pies, najlepszy przyjaciel czlowieka... Kot, najlepszy przyjaciel dziecka :) [URL="http://img819.imageshack.us/i/wrzesie41.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5466/wrzesie41.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Hmma wiecie, ja ostatnio słyszałam, że nie można Kota z dzieckiem razem w domu ekhm.. "trzymać" gdyż Kotowaty może wyczuć mleko w oddechu dziecięcia i krzywde zrobić...:oops:
  25. Ahhh potrzebuję kogoś kto mi takie ładne statyczne zdjęcia Tazzowi zrobi ;) Bo tego to wszędzie pełno... :) Ja też uważam, że psiaka najlepiej od razu... Ja czekałam ponad póltora roku... a parcie na futro było ogromne. Chomiki, obce psy na ulicy, koniec świata. Do koleżanki na drugi koniec miasta jeżdziłam i kazałam zabierać psa na spacer bo ja potrzebuje się pobawić z psem :) Ogólnie się cieszyła, że ktos jej piesa wybiega od czasu do czasu. (tj ktoś inny:)) Pozdrawiamy I Foxi i Figa głaski kiedyś przy okazji ;)
×
×
  • Create New...