-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Twoja zima jest piekna;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria'][url]http://img262.imageshack.us/img262/9229/dsc00813gw.jpg[/url] ale się uśmiałam !!!! bombowe !!! :D[/QUOTE] Eria z Twych ust to usłyszeć, bezcenne;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Hehhe ;) Czyli w sensie ze aparat mam wziąść ja?:) -
[quote name='malawaszka']jak sobie przypomnę to zdjęcie :shake: [URL="http://img829.imageshack.us/i/dsc05478z.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2672/dsc05478z.jpg[/IMG][/URL] boszz...[/QUOTE] Taaa Birma... :shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::angryy:
-
ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Obejrzała filmi, miałam dreszcze i wzruszyłam się... Niesamowite po prostu. -
[quote name='Tekla64']a tak ma moja meza ... dobrze ma no nie [/QUOTE] dobrze;) Cieplo:)
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Saththa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
heh myslałam ze jakies pozytywne wieści są... Pozytywne jest to ze szczesliwy byl u Ciebie heh -
ładnie jest i widze, że dojrzał do legowiska;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']ooo Tazz w koncu na sniegu!!!! jak przystalo na sznupa bawi sie swietnie nie zapominaj wiecej aparatu!!!! szkoda takiego modela! [B][COLOR=Navy]POstaram się;)[/COLOR][/B] chcesz sie porownywac w tych hektarach do odsniezania?hihihi [B][COLOR=Navy]Nie che, ale o ile się nie mylę to Ty możesz sobie odśnieżyc nie musisz a ja musze inaczej 500 zł mandatu a na miescie odśniezaczy nie widziać:([/COLOR][/B] a mimo wszystko uwazam ze taka zima jak teraz mamy na zewnatrz , z puszystym pieknym sniegiem z odpowiednim mrozem z bez wiatru to cudna zima jest i taka uwielbiam. [B][COLOR=DarkSlateBlue]Popieram;)[/COLOR][/B] podrapaj Tazza od nast za uszkiem [/QUOTE] [COLOR=Navy]Oczywiście ;) dziekuje ;)[/COLOR] -
[quote name='Fides79']ehhh co tu się dzieje, co drugi post to [I]wiadomość od sponsora serwisu [/I]ja wszystko rozumiem, ale kur... co za dużo to nie zdrowo :angryy::mad::shake:[/QUOTE] Rzeczywiście przesadzaja!
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Katarama'] No i bezpieczniej bo bardziej biegające futra widać :)[/QUOTE] Tazz aż bije po oczach;) -
Wiosenne podboje trójki wielkich łobuzów. Shadow & Taj & Rasta ZAPRASZAMY
Saththa replied to Katarama's topic in Foto Blogi
[quote name='Katarama'] Sandersik. Postaram się poprawić :)[/QUOTE] No ja myslę! :razz: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
E tam przerobisz zdjęcia i bedzie biało:diabloti::diabloti: -
Wiosenne podboje trójki wielkich łobuzów. Shadow & Taj & Rasta ZAPRASZAMY
Saththa replied to Katarama's topic in Foto Blogi
W końcu ;) Ja w sumie na bierzaco jestem ale nie wolno tak zaniedbywac ludzi;D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']No to macie zimę i Wy! Tazz jak na prawdziwego sznaucera przystało nie narzeka na śnieg ;)[/QUOTE] Ja też nie narzekałam na zimę dopóki mi nie przyszło hektary naokoło domu odsnieżać :( [quote name='Katarama']A może w końcu mój wymarudzony las?? Ja chwilowo mam dostęp do sprzętu, tego co letnie fotki robiłam, więc zapraszam na spacera :)[/QUOTE] Pójdziemy pójdziemy;) Tylko daj mi zakupic to termoaktywne wdzianko;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Katarama']Chyba nadszedł najwyższy czas by na jakąś małą sesyję sierściuchową się wybrać?[/QUOTE] Zapraszamy na wybieg;) to sie porobi;)Albo Ty wezmiesz aparat albo ja, bo te zdjęcia to telefonem robiłam heh bo aparatu zapomnialam:) -
[quote name='klaudusia0219']czkawka pewnie :D[/QUOTE] Ale pijacka :evil_lol::evil_lol::drinking:
-
*hic* i jeszzzzzzzzcze jeden *hic* i jeszcze raz *hic* sto lat sto *hic* lat niech teges no *hic* HA! ŻYJE NAM :D P.S *Hic* sniegowe foty Tazza się pojawiły:))
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Wraca z niesamowita zdobyczą: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2916/dsc00808hl.jpg[/IMG] Skaczemy sobie do kulek :evil_lol: [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1359/hop0.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5990/hopai.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/9229/dsc00813gw.jpg[/IMG] Pozdrawiamy i idę na imprezy do Was :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Zdjęcia z dzisiejszego wybiegu: Hmm jakie zapachy hmmm [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7638/lazi.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/544/ziemiat.jpg[/IMG] Mój malutki sopelek :loveu: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9384/sopelek.jpg[/IMG] Zdjęcie wykonane po wielu próbach :) 99 % zdjęć wyglądało tak: Bo wszystko jest ciekawe :razz: ( A nalezy dodac, że bylismy na wybiegu sami :roll: [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2022/ciekawet.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[quote name='Tekla64']SANDRO!!!! SERDECZNE GRATULACJE BYLAS 2,500 OSOBA PISZACA TU!!!! DZIEKI TOBIE MAMY MALY JUBILEUSZ! fELUSIA ZARAZ IDE PODZIWIAC![/QUOTE] O kurde :D Z jednej impry na druga trafilam Masakra :cunao::knajpa::drink1::laola::beerchug:
-
Sto lat sto lat niech zyje naaaaaaaaaaaaam :)