Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Czyli jak zwykle wtedy kiedy nie potrzeba:D
  2. [quote name='Spanielkaaa']hej [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6538.jpg[/url] Śliczne. :)[/QUOTE] Tez mi się najbardziej podoba ;)
  3. O widzę, ze nie tylko ja cierpie na bezsenność;)
  4. Sliczna psina :) A jakie minki wali :) Będę zaglądać;)
  5. To spuszczanie głowy w dół i do góry zadzieranie to raczej potakiwanie ejst niż ukłon :D A poza tym jak można spuścić głowe do góry?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Justaaaaaaa zdjęcia ;)
  6. [quote name='Izabela124.']Jak będę miała swój własny dom na wsi to zaproszę was na kilka dni do siebie i zrobimy kulig :D[/QUOTE] Hehehhe 3mamy za słowo:D
  7. [CENTER] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6523.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6538.jpg[/IMG] Zdjęcia Zrobione przez Kataramę :) To by było na tyle na tą chwilę :) [/CENTER]
  8. [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6477.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6478.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6511.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6471.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. [quote name='Spanielkaaa']Witamy, witamy ;) Czekamy na zdjęcia ;) Pozdrawiamy[/QUOTE] I MY witamy ;) A zdjęcia już dodaję :) [quote name='Kama & Diana']Super, czekam..[/QUOTE] No to za chwilke się doczekasz :evil_lol: [quote name='niunka04']Cześć cześć;) Witamy się w piątkowy wieczór[/QUOTE] Hej :cool3: A my w piatkowy późniejszy wieczór :) A teraz Parę starych fotek :) Znalazłam ze spacerku dawno dawno to było;) A zdjecia tez już były ale w formie kolazu a dziś będą w formie tradycyjnej :) [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6525.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6554.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6551.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6530.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6479.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. A wiecie, że ja nigdy nie wpadłam na to skąd się wziął Twój nick Jambi? Aż mi wstyd;)
  11. Dobra dajcie już spokój z tym ukłonem. Każdy niech sobie myśli co mysli, a prawde zna Justyna i tyle;) Ja poproszę zdjęcia ;)
  12. [quote name='Kama & Diana']O nie! to nie dobrze.[/QUOTE] Może odkurzę stare foty to sie jakies znajdą;) Ale to wieczorem raczej;)
  13. [quote name='Kama & Diana'] A może jakoś tak sami zorganizujemy? Dopóki jeszcze śnieg jest[/QUOTE] Ja mam za daleko:(
  14. [quote name='ariss'] mam nastanie 3 psy wiec pusto w domu nie jest, ale jakoś inaczej. [/QUOTE] To właśnie dlatego napisałam, że "dziwnie":)
  15. To ja gratuluje wiedzy i samozaparcia :) Ja 3h się głowiłam jak tutaj ten banerek podlinkować zeby działał... Ale mi sie nie udało;) A trzeba dodać, że ja banerka sama nie zrobiłam ;)
  16. [quote name='jambi']zdjęcia zaśnieżonego Tazza, i śnieżnych zabaw piękne, ale ta fota bije wszystko na głowę - oddaje cały urok, piękno i charakter rasy.... :roflt: [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0721.jpg[/QUOTE"]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN0721.jpg[/URL][/QUOTE] No prosze jedna fota a ilez radość;) [QUOTE]weszka [INDENT] [COLOR=mediumturquoise]PS. Tą razą nic nie napisałam o TZ-cie[/COLOR] :diabloti::razz::evil_lol::eviltong:[/INDENT] [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [QUOTE]Kama & Diana [INDENT] Fotki, fotki gdzie one są? [/INDENT] [/QUOTE] Nie ma :cool3::cool3: Chwilowo nie mam nowych :)
  17. Grunt to dobrze zwierza podejść :) To Cie teraz podliczą :D
  18. To ja juz zaczynam meczyc o zdjęcia :) Odejście psiaka zawsze jest koszmarem :( A jeśli chodzi o piekne imie DLRA to kurcze jezyk idzie sobie pomałać :)
  19. Ludzie co z Wami- ludziom się w doopach poprzestawiało.. nigdy nie zrozumiem jak można przyjaciela oddać ehhh bez wyczerpania lepszych możliwości :(
  20. [quote name='AngelsDream']Wychowanie dziecka i psa jest o tyle podobne, że trzeba mieć na obie rzeczy czas, trzeba chcieć, a kluczem okazuje się konsekwencja.[/QUOTE] AMEN! Święte słowa. :modla::modla:
  21. Ahhh no i jak ma się tutaj człowiek nie rozpłynąć... Takie zdjęcia dodajesz, że zacznę się bać Was odwiedzać... Jak nie słodzuchne szczeniaki to groźne agresory albo znowu szczeniaki... Ahhhh Tazz praktycznie nie przespał 1 nocy u mnie... cały czas płakuniał... wiercił się jeczał łaził sikał płakał a ja praktycznie razem z nim...Za to TZ się w pewnej chwili wyniósł z pokoju i poszedł spać na kanapie... Ja zupełnie nie wiem czemu :roll: Ale Wam tez pewnie "dziwnie" bez dziewczynki:)
  22. Mój poprzedni pies, (jamnik) odsuwał sobie krzesło od stołu w kuchni, wskakiwał na nie z krzesła na stół a ze stołu właził na parapet... I to mnie nauczyło, Że Piesusy wieeeeeeeeeele potrafią :))
  23. [url]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/tn_DSC00300.jpg[/url] Ja też mam taką "dziure" przy łóżku w której Śpi Tazz :) Super ze u dziewczynek sa postępy:)
  24. [quote name='westie_justa']tak, trzeba se radzić. Ukłon tak wygląda jak ta pozycja do zabawy, ale zna komendę jak mówię 'ukłon' to ona pac przednie łapy na ziemie:evil_lol:[/QUOTE] Ja rozumiem ;) Zreszta jak inaczej mógłby wyglądac uklon według psa?:) Więc wcale nie podważałam tego, że zna taka komendę;)
×
×
  • Create New...