Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Tekla64'][url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1020356.jpg[/url] CUDNE!!!!! [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1020386.jpg[/url] a to .... przepiekne[/QUOTE] E tam wszystkie cudne ;)
  2. to ja 3mam kciuki i zauszko Vesper i za Twoje paluszki i plecki;)
  3. [quote name='Fides79']ee tam się nie daje, eee tam nie umiesz, na pewno się daje i na pewno umiesz tylko jeszcze o tym nie wiesz, trza próbować i tyla najlepiej teraz w zimowe wieczory i niepogodę, [B]bo wiosną i latem to już z pewnością znajdziesz 1000 wymówek ;[/B])[/QUOTE] Na przykład "Bo psy wciąz pod słońce były":D
  4. Czekamy czekamy;)
  5. [quote name='Kama & Diana'] Ściągneła sobie, a ja skorzystałam z okazji i cyknęłam zdjęcie :eviltong:[/QUOTE] No prosze jaka madra psina :) Głaski ode mnie prosze przekazać ;)
  6. [quote name='Fides79']oo no to miło ze strony mieszkańców ;) u mnie tak jak u Sandry, co śnieg przykrył to sprzątać nie trzeba, na 10 psich właścicieli odchody sprząta 2 góra 3 :shake: a jak się takiemu zwróci uwagę, to jest oburzony i kilka niecenzuralnych słów powie :angryy: natomiast SM ma to w nosie, jeszcze nie widziałam żeby kogoś chociaż upomnieli :roll:[/QUOTE] Fides u mnie na osiedlu czy też w parku sprzatam ja i jeszcze jedna Pani... TYlko ja widziałam jak sprzata... masakra heh
  7. [url]http://img194.imageshack.us/img194/377/06211748.jpg[/url] o to już znam:) na ostatnie zdjecie nie patrze bo jem :)
  8. [QUOTE]Kama & Diana [INDENT] [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6523.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/...a/DSCF6523.jpg[/URL] to najlepsze. On taki duży, fajnie [/INDENT] [/QUOTE] teraz jest chyba większy trochę ejszcze :) zdjecia z wrzesnia to jeszcze mu sie urosło troszku :) [QUOTE]Fides79 [INDENT] [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6538.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/...a/DSCF6538.jpg[/URL] prawie jak Król Lew :loveu: [/INDENT] [/QUOTE] Czając sie na kolege ;) Tj w sumie zdjecie pozowane, padła komenda zostan ;) [QUOTE]westie_justa [INDENT] Ale mu się 'sznurki' na pychu zrobiły:evil_lol: [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6551.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/...a/DSCF6551.jpg[/URL] [/INDENT] [/QUOTE] Taak to był bardzo intensywny spacer :) sznurki sie porobiły bo najpierw był cały mokry a potem sobie kopał w ziemi a w miedzy czasie końskie koopki pojadł i się wytarzał nie wspominając o mchu.. a gdzie? A w brodzie, bo jakby inaczej:mad: [QUOTE]justyska2 [INDENT] Witamy Ale fajny piesior :-D Kudłaty dużo fajniejszy :smile: Będziemy wpadać. [/INDENT] [/QUOTE] Witam po raz pierwszy;) I oczywiście zapraszamy z Futrem częściej;) A i mi się on bardziej podoba jak zarośniety jest;) [QUOTE]klaudusia0219 [INDENT] a ile on miał na tych "kudłatych" zdjęciach? i sorry, ale nie wiem co się stało z jego brodą ;-) (nie czytalam-przepraszam !!! ) [/INDENT] [/QUOTE] Zdjęcia są z połowy wrzesnia jakoś... wieć jakieś 11 miesięcy;) A co porównujesz wielkością jak Twój czarnuch szybko urośnie?:evil_lol::evil_lol: A jeśli chodzi Ci z brodą o to, że teraz jest zdecydowanie krotsza to niesttey brak wiedzy i doświadczenia u mnie spowodował, że broda była masakrą... Poplatana skołtuniona a momentami anwet i filc sę znalazł (ale to wyciełam sama;))i trzeba było ściąć... Tj w sumie nie wiem, może i Pani dałaby radę to rozczesac ale dość wyrazie zaznaczyłam, że jeśli ma go to boleć i być uciążliwe dla niego to żeby ścieła bo przecież to moja wina była a cierpiec miałby on...
  9. [quote name='Spanielkaaa']Dziękujemy, a bo on jest duży i silny. Tina jedynie jak mnie tak pociągnie to aparat mi się zachwieje :) ;)[/QUOTE] Hhehe :) zdjecia Tazza poza tym z takiej odległości chwilowo mijaja się z celem bo zarośnięty cały i nawet oczu nie widać :D
  10. Zdjęcie w negatywie super;) Sama sobie keidyś takie zrobiłam samej buzi ale wyszłam jak krół upiorów z LOTRa :D A co do zdjecia to czemu obróżka zdjeta i lezy na podłodze?:)
  11. Odwilż jest gorsza z innego powodu przynajmniej dla mnie... Wyłażą ze śniegu całe stada kup heh Masakra lekka;/
  12. [quote name='eria']wybieram się latem, jak co roku w zupełnie innym kierunku - na Hel mój piękny, ukochany ;)[/QUOTE] Aleeee może kiedyś :) I tej wercji z nadzieją będę się trzymać :)
  13. Ja oczywiście do gratulacji się przyłączam :) Gratuluję ;)
  14. [quote name='weszka']To trzymaj się w fotelu bo to jakieś 70 kg żywej rozpędzonej suczej masy ;)[/QUOTE] Ekhem, ja przepraszam ale ja w takich momentach się odsuwam na boczek:scared: Ostatnio na wybiegu miałam zawał jak rozpedzona suka DONa zaszarżowała na mnie i skoczyła, ledwo się odsunełam aleee zawał miał prawie i nogi mi się ugieły masakra jak się wystraszyłam heh
  15. [quote name='westie_justa']Właśnie, dzisiaj jak byłam w KAKADU to stałam przy półce z karmami i tak patrzyłam na papierowe opakowania Orijen...... i się zastanawiałąm czy dobra ta karma, czy nie? bo widać nie droga, i chciałam spróbować, ale skoro Ty stosujesz to się zapytam, dobra jest ta karma, [B]bo też bym mogła stosować;)?[/B] [/QUOTE] Justa nie Ty tylko Doti :D
  16. [quote name='eria'] Sandra nie ,nie wybieram się póki co do Szczecina ;)[/QUOTE] A widzisz a szkoda :) Myślałam, ze może bys uchwyciła Tazza jakos statycznie :D
  17. [url]http://img812.imageshack.us/img812/4656/dsc1567.jpg[/url] Mam wra żenie zaraz w tego zdjęcia wypadną prosto na mnie :)
  18. no normalnie cała seria :) Świetne zdjęcia :) Zwłaszcza to ze sznurem;) Ja takich nie robię :) Nie utrzymam sznurka 1 reką jak Tazz bedzie ciągnął z drugiej :D
  19. Ahhhhhhhhhh jakie sliczności :) Eria będziesz kiedyś w szczecinie?:)
  20. Właśnieee... Kira gdzie?:) A ta gadzina to co to?:)
  21. [quote name='Kama & Diana']Prawdopodobnie jeszcze dziś, gdy skorzystamy z ostatniego śniegu i zabierzemy się na sanki.[/QUOTE] To ja zapowiadam wieczorną wizytę :)
  22. To w takim razie cierpliwości dużo zyczę;) MNie ejszcze futro wygoniło na siku heh menda czarna normalnie to spi a tak mu sie rpzypomniał;)
  23. MNie to czasem przeraża, że to futro tak za mną jest;) TZ twierdzi, ze jak mnie w domu nie ma to i psa nie ma. Ide do łózia :) Bo w życiu nie zasnę jak bede przed kompem siedzieć-dosłownie siedzieć;)
  24. Tazzman też... pod nogami mi spi ale jak zwykle jak sie tylko podniose to od razu się na nogi zerwie... pilnuje mnie aż strach czasem :)
  25. Troche pracy mnie w weekend czeka także pracowicie będzie zwłaszcza jutro;)
×
×
  • Create New...