Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1020331.jpg[/url] cóż za zaborcze zachowanie :D
  2. [quote name='klaudusia0219']ale byłby zjazd... :evil_lol:[/QUOTE] Jaki byłby :) Będzie :)
  3. [quote name='Tekla64']ja sie doczytalam ze kolega Felicjan nie tyla co sie wytarzal ino se szpytki unurzal i brodke troszke?! [/QUOTE] No tak ale to jednak i tak nieprzyjemne/przyjemne"_
  4. Relacja :) I to z pierwszej reki-super :) Aleee oczywiście czekam na ciąg dalszy :)
  5. [quote name='Fides79']moje zadowolenie w tym wypadku wyparowało :angryy:[/QUOTE] Musi być równowaga we wszechświecie, Felutek się wytarzał i był zadowolony więc musiało się zrównoważyć :D
  6. Hmmm ciekawe co Tekla na to? :D EDIT... normalnie mi się posty pochowały... Ani Fides nie miałąm ani tekli... stą moja idiotyczna wypowiedź powyżej :)) Ja na takie spotkanie to chociażby na piechote :D EDIT2: ale jak tak spojrzałam na mapke na stronie Tekli to powiem Wam, że z tego szczecina to już nie daleko :)
  7. [quote name='Evelynkaa']No wiecie dziwczyny zawsze możecie same upiec psie ciasteczka :D są różne fajne przepisy których teraz nie umiem znaleźć :([/QUOTE] Ha :) się zaprarłam i znalazłam: proszę:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/47771-Przepisy-na-psie-ciasteczka-%29"]tutaj[/URL]
  8. [quote name='DominikaAnna']Hehe, tak samo jak Emi, też im brudniejsza tym szczęśliwsza, tylko ja mam potem robotę, żeby ją doprowadzić do stanu używalności :D Będziemy wpadać :)[/QUOTE] TYlko się cieszyc, że sie nie ma białego psa z takim charakterem :evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Fides79'] no i po powrocie do domu Felek był prany w gumowych rękawiczkach :razz: nie wyglądał na zachwyconego :shake::scared:[/QUOTE] A jak tam Twój poziom zadowolenia ?:evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Fides79'] :hmmmm: no ale czego??[/QUOTE] Wizji wspólnego spotkania w szczecinie :D
  11. [quote name='Fides79']no to już wiadomo gdzie można urlop planować, tylko futro pod pache i jazda :cool3::lol:[/QUOTE] Uwierz mi poważnie rozważam...:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:
  12. [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/_DSC0122.jpg[/url] Hoł hoł hoł :D
  13. [quote name='Fides79']hi hi hi ciekawe co na to Weszka?? aaa i ciekawe jak Felek by to przeżył, bo znając tego małego awanturnika to "molestowałby" Weszkowe dziewczyny a i Tazzowi by pewnie dał się we znaki :evil_lol: a co do Szczecina, to wiem, ze jak się mieszka w jakimś mieście to się nie widzi w 100% jego uroków, ale ja uwielbiam Szczecin, za czystość, za mnóstwo zieleni, za Wały Chrobrego, za Zamek Książąt Pomorskich... jedyne co mnie wkurza to ronda i bezczelność kierowców :roll:[/QUOTE] Fides nie psuj:D [quote name='Tekla64']ja tam mam inny problem zamiast brody mam klate ,zakudlacona ,zfilcowana i bardzo niechetnie dawana do czesania, odwrotnie jak reszta. chyba bede ja golic na lyso a wtedy przez jakis czas wyglada glupio hihihi caly czas mowie o Done bo tekla takich problemow w ogole nie ma a Nikus w porownaniu calkiem nie duze[/QUOTE] Aj... no ja nie pomoge bo ja się totalnie nie znam... A co niechęci do czesania to ja mam jeden sosób smaki... albo ja albo TZ dajemy Tazzowi smaka a ja czeszę. Ale nie wiem jak Dona czy tez taki zarłok ehh [quote name='klaudusia0219']wiem, że niepodlinkowany... nie umiem ; /[/QUOTE] A probowałaś tak jak pisali? w koncu skoro im działa to musi działać... Chyba
  14. [url]http://images8.fotosik.pl/936/2df753a009328d1a.jpg[/url] sliczne :) Genialnalne, fenomenalne... cudne no:D A i jakie tereny :) Nic tylko się agroturystykować ahhh
  15. [quote name='Tekla64']a wcale ze nie, ja robie kamera co to ma cos ze nawet w slonce mozna robic ale za to nie ma lampy blyskowej i domu sie nie da nia zdjec robic, probowalam innym ale sie psuly odrazu i mam tylko kamere. za to od nowej strony beda zdjecia z diziejszego krotkiego taplania[/QUOTE] Aj Teklaaaaaaa Ty serca nie masz? przeciez to sie dopiero strona zaczeła :( Trzeba dużo pisać :) Piszu piszu piszu.... :D
  16. Kurde... ja ogólnie czytałam od początku O: [QUOTE] typowe zajęcia mojej trójki: Aron - rzuć! rzuć! rzuć! Balbina - rzuć mu! rzuć mu! rzuć mu! Mia - kopię... kopię... kopię...[/QUOTE] to pamietam :) i to: [QUOTE][SIZE=2]Każde z nich dało mi „coś”, coś co wpływa na dalsze moje „psiejstwo”. [/SIZE] [SIZE=2][B][SIZE=3][COLOR=blue]J[/COLOR][/SIZE][/B]oko – sprawiła, że uwielbiam psy czarne i kudłate; :loveu:[/SIZE] [SIZE=2][B][SIZE=3][COLOR=blue]A[/COLOR][/SIZE][/B]ron – spowodował moją dozgonną miłość do sznaucerów; :-P[/SIZE] [SIZE=2][B][SIZE=3][COLOR=blue]M[/COLOR][/SIZE][/B]ia i [/SIZE] [SIZE=2][B][SIZE=3][COLOR=blue]Bi[/COLOR][/SIZE][/B]bi sprawiły że ... eee... rozważam ewentualność posiadania w przyszłości miniaturki... :evil_lol:[/SIZE] [/QUOTE] Ale jakoś sobie nie powiązałam chyba tych literek ... hmmm
  17. [quote name='jambi']a w temacie brody, kiedys miałam okazję poznać kobitkę, której sznaucer NIGDY nie miał czesanej brody - przez co kołtuny miał kosmiczne, ale tez Pani nie pozwalała tego rozczesać "bo go będzie bolało", ani obciąć "jak to? sznaucer bez brody?" no i tak sobie łaził z tymi kołtunami zamiast brody :niewiem: [B]klaudusia[/B], Twój bannerek jest niepodlinkowany... chciałam zobaczyć nowego olbrzymka ;) a [COLOR=red][B]saththowe[/B][/COLOR] futro w wrzesniowym słońcu - cudne :) aż się cieplutko zrobiło ;)[/QUOTE] Ło matulu :crazyeye: Tazz miał jakoś rok czasu jak brode opitolili więc jak przez rok jemu się cos takiego zrobiło to ja nie chce myślec co miał na pysku tamten psies... Jambi odmieniłas mnie :cool3::cool3:
  18. to z tą surykatka to tak własnie myslałam :) E tam głupoty nie zauważyłam :) [url]http://img545.imageshack.us/img545/8/dsc0432c.jpg[/url] co to za psiuń bo nie zauważyłam wcześniej go?:)
  19. Witam się :) Przyszłam zobaczyc psiaka co się odchudzić musi;) Jakoś tak pokrętnie trafiła a, że strasznie daawno nie widziałam dalmatyńczyka to myślę, że osiąde tutaj na dobre :) Przejżałam galeryjkę, przyznję skakałam czasami po pare stron bo to w sumie nie galeryjka tylko Galeryja;) Tak miło mi się oglądał wiosne i kawiatki i ahhh I jedno małe acz zasadnicze pytanie :D Co to jest surykatka?:) Tj komenda surykatka? jedyne co m isię kojarzy to słynna pozycja surykatek, siad na doopce i do góry cała reszta?:)
  20. I ja się witam:)l Śliczna suńka :) [url]http://images46.fotosik.pl/497/b09685e3b5aa223amed.jpg[/url] a te oczy, ahh :) I bardzo mi przykro z powodu Kociaka... Będę zaglądac;)
  21. [url]http://img508.imageshack.us/i/afb0322.jpg/[/url] [url]http://img545.imageshack.us/i/afb0323.jpg/[/url] Nie zauważyłam go :D Ale ze mnie ciapa, dopiero po chwili;) Strasznie się ciesze;)
  22. [quote name='DominikaAnna']hej! [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCF6551.jpg[/URL] jaki brudas tutaj :D[/QUOTE] Tazz im bardziej brudny rozczochrany i mokry tym szczęsliwszy :) I witamy się i zapraszamy;) [quote name='Tekla64']Broda zaraz bedzie takaz sama hihihi a zdjecia super zwlaszcza ze takie fajowe ze krajobrazem jeszcze cieplym i suchym w miare !!! pozdrawiamy serdecznie i drapamy tak by poczul. no i skoro tak gadamy to pwoiedz ilez ten pies ma teraz w klebie???[/QUOTE] Tak broda rośnie w zatrważającym tempie i ja w szoku jestem;) Myslałam, że to dłużej trwać będzie;) Zdjęcia letniojesniennie;) Wrzesniowe a pogoda nam wtedy podpisała;) Wydrapię za chwilkę bo Tazz przy mnie siedzi a głowe mam na kolanach jego;) A w kłębie (mierzyłam przed chwila) na drzwiach :D I wyszło 71,5 cm... Ale tak się wachało między 70 a 73 to se średnią wyciągnełam :D [quote name='weszka']Powiało letnimi klimatami :) Zawsze to miło. Mam nadzieję, że następnym razem jak będę w Szczecinie (a byłam ostatnio w lipcu) to się spotkamy. Wybiorę się pewnie jakoś na wiosnę.[/QUOTE] No ja też mam taką nadzieję ;) Chętnie poznam "na żywo" Twoje futra :) [quote name='Fides79']ehhh też bym się wybrała do pięknego Szczecina, zaproszenie mam stałe od kilku lat, tylko jak pomyśle że miałabym jechać sama tyle godzin pociągiem, albo autobusem to jakoś mi brak motywacji:shake: a tęsknię za Szczecinem i to bardzo:roll:[/QUOTE] Hehhe to ja proponuję zjazd w szczecinie ;) Skoro zaproszenie masz, weszka tez się wybiera :) Zawojujemy wybieg :) Bo mi sznupków na wybiegu brakuje... A co do szczecina, to za czym tutaj tęsknić?:) [quote name='klaudusia0219']no to mam jakieś nie całe 8 mc ;-) brodę miał śliczniastą, a mojej cioci mini też nie ma prawie brody, bo nikt nie ma czasu jej rozczesywać #shake mój prawie codziennie ma czesaną, bo ja lubię bródki (po to kupiłam sznaucera :evil_lol:)[/QUOTE] Ciesz sie poki możesz malutkim szczeniaczkiem :D Mi tam hmmm na brodzie szczególnie nie zależało, jest sznaucer bo taka rasa najbardziej pasowała nam pod różnymi względami;) Ale trzeba przyznać, że dziwnie z opitolona brodą wyglądał :razz::razz:
×
×
  • Create New...