Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka']Dzień dobry!!!!![/QUOTE] Dzień dobry :)
  2. [url]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVO7IEuwvbI/AAAAAAAAFqA/-ojl36WYWWU/P1000735.JPG[/url] ahhh rozpłynełam się, sliczności i 3mam kciuki mocno)
  3. Ja tam lubię żaby :D
  4. OOoo to prosze głaski głaski dla Futrzaczków :) No i czekamy na wieści)
  5. Ja tam po Tazzie nie widzę, aby sie serdelek robił, weci mowia, że wage ma ok. Zawsze się zastanawiałam jak by to trzeba było go karmić aby się zatył :P
  6. [quote name='deer_1987']No czytalam juz o lesie a kto tam bedzie bo 3 wiem a 4? :razz:[/QUOTE] Ja z Tazzem, Katarama z Shadowem i Rastą i Tofisiek z psiejkości z Mickeyem :) [quote name='Tekla64']rob zdjecia byle Tazza bylo widac[/QUOTE] A czarna plama jako Tazz tez się liczy:D [quote name='Fides79']mnie też coś net świruje :roll: a na zdjęcia czekamy z niecierpliwością ;) fajny banerek i avik, aż się zdiwiłam na początku ja sobaczyłam, ale bardzo mi się podobają :lol:[/QUOTE] Dzis tez net wariuje mi, nie wiem o co chodzi. A dlaczego się zdziwiłaś? I dziękujemy:) [quote name='Tekla64']no popatrz jaka ja malospostrzegawcza!!!! ma racje Fides piekne te dwa i awatarek i banerek , bardzo gustowne[/QUOTE] Dziekujemy:) [quote name='weszka']Jaka sympatyczna nowa grafika :)[/QUOTE] Dziekujemy :)
  7. 3mamy kciuki!! A co do zjęć to o mi się najbardziej podoba: [url]http://i54.tinypic.com/iwojuh.jpg[/url] :)
  8. [quote name='eria']Nie dość ,że drogo to jeszcze można tylko z jednym jechać a to też niestety jeden z czynników dla których nie będę mieć drugiego psa.[/QUOTE] Oooo kurde nie wiedziałam. Ciekawe czy to tak wszędzie jest, musze poszperać:) Głaski dla Foxi już dawno jej nie widziałam:)
  9. [URL]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Zdjcie0929.jpg[/URL] jestem bardzo ciekawa ileż mu wytrzyma ta zabawka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='malawaszka']brrrr tak zimno a one po wodzie :mdleje: zmarzłam patrząc :lol:[/QUOTE] Hhehe przecież dodoatnie temperatury sa, upały trzaskające trzeba się ochłodzić :D Mam ja takiego jednego w domu też;) Każda woda jego) [url]http://images8.fotosik.pl/1171/4e9e526e5c24583f.jpg[/url] Tekla jakaś żaba Ci przed domem lezy :)
  11. Dzis mam koszmarny klopot znetem, u Ciebie Fides 5 razy pisałam, po zdjęciach i zawsze mnie wywaliło. Ja się staram te zdjęcia ale mi lepsze wychodza telefonem niż aparatem... W sobote mamy zaplanowany spacer w 4 psy po lesie to pewnie i zdjecia beda)
  12. Alez ona sliczna. Podniosę pieknotę na wieczór, nic innego nie mogę :(
  13. My z Tazzem tez 3mamy kciuki za zrośnięcie :)
  14. Cudownie, że tak grzecznie jest :) 3mam kciuki za kotka i Fida i za jego nową Panią oczywiście też :multi::multi::multi::multi:
  15. [quote name='weszka']Jestem ale DT niestety nijak być nie mogę :( Wstawiłam na fb.[/QUOTE] A ja po tym fb dotarłam tutaj. Alez śliczności! Udostepniłan na fb a nóż widelec...
  16. O kurde :( Co wet mówi?
  17. [quote name='deer_1987']W sklepie to nie, ale zamawiam od takiej jednej kobiety tam gdzie zamawiam tzw barf w kostkach czyli mrozone surowe mieso i inne smaczne rzeczy :razz: jedna jest jelenia a druga sarny, jeszcze taki sam zestaw czeka w zamrzarce bo kupilam [B]2 sarny i 2 jelenia[/B] :razz:[/QUOTE] I zmiesciły Ci się dwie sarny i dwa jelenie do zamrażalnika :D Mój Tazz bo barfowym mięsku zamrożonym w kostkach wymiotował i biegunka przez dwa dni... i sobie odpusciłam:)
  18. [quote name='deer_1987']Slonca nie bylo? :([/QUOTE] No własnie o to chodzi, że ładna pogoda była... ja jakas upośledzona do zdjęć jestem:( [quote name='justyska2']czekam na fotki ;][/QUOTE] Dwa posty wyżej pisałam o zdjęciach:) [quote name='Saththa']Ale kiedy ja nie mam zdjęć :( Nie wychodza mi osttanio wogule, tj nigdy nie wychodziły ale ostatnio to juz masakra jakaś a nie zdjęcia. Z dzisiejszego wybiegu nie mam żadnego ostrego, wszystkie rozmazane, prześwietlone albo ciemne jak nie wiem co heh[/QUOTE]
  19. [url]http://img141.imageshack.us/img141/1081/dscn6099l.jpg[/url] hehehhehehe świetne :) [url]http://img833.imageshack.us/img833/861/dscn6138.jpg[/url] też mieliśmy taka adresówkę. Bardzo szybko sie ostała tylko jedna połowa-ta do obroży przymocowana. Nawet tydzień jej nie miał bo się wzięła odkręciła i tyle ją widzieli ehhhh Pozdrawiamy i 3mamy dalej;)
  20. Oczywiście kciuki macie jak w banku:)
  21. Yhhh mi równiez trochę słabo się zrobiło... Ale króliś piekny oczywiście :)
  22. 3mamy mocniutko;) I tez na relację czekamy:)
  23. Ale kiedy ja nie mam zdjęć :( Nie wychodza mi osttanio wogule, tj nigdy nie wychodziły ale ostatnio to juz masakra jakaś a nie zdjęcia. Z dzisiejszego wybiegu nie mam żadnego ostrego, wszystkie rozmazane, prześwietlone albo ciemne jak nie wiem co heh
  24. [quote name='Agmarek'] Tak. Wiem. Są budziki, ale na mnie one nie działają :oops: wstanie TZ, potem dzieci, może jeszcze sąsiada zirytuje dźwięk dzwoniącego budzika, ale mi to nie przeszkadza...niech dzwoni...:diabloti: No to miłych snów życzę...[/QUOTE] Mam tak samo :) ale tylko rano;) A jak się niedaj boże obudze po 3,4h od zasnięcia to mam spokój ze spaniem na kolejne 5,6 :shake: masakra Pozdrawiamy i do dobrej nocy też się przyłączam:)
×
×
  • Create New...