-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
Saththa replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Dzień dobry!!!!![/QUOTE] Dzień dobry :) -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Saththa replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[url]https://lh4.googleusercontent.com/_IWPSfgJ1xzk/TVO7IEuwvbI/AAAAAAAAFqA/-ojl36WYWWU/P1000735.JPG[/url] ahhh rozpłynełam się, sliczności i 3mam kciuki mocno) -
Ja tam po Tazzie nie widzę, aby sie serdelek robił, weci mowia, że wage ma ok. Zawsze się zastanawiałam jak by to trzeba było go karmić aby się zatył :P
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']No czytalam juz o lesie a kto tam bedzie bo 3 wiem a 4? :razz:[/QUOTE] Ja z Tazzem, Katarama z Shadowem i Rastą i Tofisiek z psiejkości z Mickeyem :) [quote name='Tekla64']rob zdjecia byle Tazza bylo widac[/QUOTE] A czarna plama jako Tazz tez się liczy:D [quote name='Fides79']mnie też coś net świruje :roll: a na zdjęcia czekamy z niecierpliwością ;) fajny banerek i avik, aż się zdiwiłam na początku ja sobaczyłam, ale bardzo mi się podobają :lol:[/QUOTE] Dzis tez net wariuje mi, nie wiem o co chodzi. A dlaczego się zdziwiłaś? I dziękujemy:) [quote name='Tekla64']no popatrz jaka ja malospostrzegawcza!!!! ma racje Fides piekne te dwa i awatarek i banerek , bardzo gustowne[/QUOTE] Dziekujemy:) [quote name='weszka']Jaka sympatyczna nowa grafika :)[/QUOTE] Dziekujemy :) -
3mamy kciuki!! A co do zjęć to o mi się najbardziej podoba: [url]http://i54.tinypic.com/iwojuh.jpg[/url] :)
- 21590 replies
-
[quote name='eria']Nie dość ,że drogo to jeszcze można tylko z jednym jechać a to też niestety jeden z czynników dla których nie będę mieć drugiego psa.[/QUOTE] Oooo kurde nie wiedziałam. Ciekawe czy to tak wszędzie jest, musze poszperać:) Głaski dla Foxi już dawno jej nie widziałam:)
-
[URL]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/Zdjcie0929.jpg[/URL] jestem bardzo ciekawa ileż mu wytrzyma ta zabawka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']brrrr tak zimno a one po wodzie :mdleje: zmarzłam patrząc :lol:[/QUOTE] Hhehe przecież dodoatnie temperatury sa, upały trzaskające trzeba się ochłodzić :D Mam ja takiego jednego w domu też;) Każda woda jego) [url]http://images8.fotosik.pl/1171/4e9e526e5c24583f.jpg[/url] Tekla jakaś żaba Ci przed domem lezy :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Dzis mam koszmarny klopot znetem, u Ciebie Fides 5 razy pisałam, po zdjęciach i zawsze mnie wywaliło. Ja się staram te zdjęcia ale mi lepsze wychodza telefonem niż aparatem... W sobote mamy zaplanowany spacer w 4 psy po lesie to pewnie i zdjecia beda) -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Saththa replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Alez ona sliczna. Podniosę pieknotę na wieczór, nic innego nie mogę :( -
My z Tazzem tez 3mamy kciuki za zrośnięcie :)
-
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Saththa replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Jestem ale DT niestety nijak być nie mogę :( Wstawiłam na fb.[/QUOTE] A ja po tym fb dotarłam tutaj. Alez śliczności! Udostepniłan na fb a nóż widelec... -
O kurde :( Co wet mówi?
- 21590 replies
-
[quote name='deer_1987']W sklepie to nie, ale zamawiam od takiej jednej kobiety tam gdzie zamawiam tzw barf w kostkach czyli mrozone surowe mieso i inne smaczne rzeczy :razz: jedna jest jelenia a druga sarny, jeszcze taki sam zestaw czeka w zamrzarce bo kupilam [B]2 sarny i 2 jelenia[/B] :razz:[/QUOTE] I zmiesciły Ci się dwie sarny i dwa jelenie do zamrażalnika :D Mój Tazz bo barfowym mięsku zamrożonym w kostkach wymiotował i biegunka przez dwa dni... i sobie odpusciłam:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Slonca nie bylo? :([/QUOTE] No własnie o to chodzi, że ładna pogoda była... ja jakas upośledzona do zdjęć jestem:( [quote name='justyska2']czekam na fotki ;][/QUOTE] Dwa posty wyżej pisałam o zdjęciach:) [quote name='Saththa']Ale kiedy ja nie mam zdjęć :( Nie wychodza mi osttanio wogule, tj nigdy nie wychodziły ale ostatnio to juz masakra jakaś a nie zdjęcia. Z dzisiejszego wybiegu nie mam żadnego ostrego, wszystkie rozmazane, prześwietlone albo ciemne jak nie wiem co heh[/QUOTE] -
[url]http://img141.imageshack.us/img141/1081/dscn6099l.jpg[/url] hehehhehehe świetne :) [url]http://img833.imageshack.us/img833/861/dscn6138.jpg[/url] też mieliśmy taka adresówkę. Bardzo szybko sie ostała tylko jedna połowa-ta do obroży przymocowana. Nawet tydzień jej nie miał bo się wzięła odkręciła i tyle ją widzieli ehhhh Pozdrawiamy i 3mamy dalej;)
-
Oczywiście kciuki macie jak w banku:)
-
Yhhh mi równiez trochę słabo się zrobiło... Ale króliś piekny oczywiście :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ale kiedy ja nie mam zdjęć :( Nie wychodza mi osttanio wogule, tj nigdy nie wychodziły ale ostatnio to juz masakra jakaś a nie zdjęcia. Z dzisiejszego wybiegu nie mam żadnego ostrego, wszystkie rozmazane, prześwietlone albo ciemne jak nie wiem co heh -
[quote name='Agmarek'] Tak. Wiem. Są budziki, ale na mnie one nie działają :oops: wstanie TZ, potem dzieci, może jeszcze sąsiada zirytuje dźwięk dzwoniącego budzika, ale mi to nie przeszkadza...niech dzwoni...:diabloti: No to miłych snów życzę...[/QUOTE] Mam tak samo :) ale tylko rano;) A jak się niedaj boże obudze po 3,4h od zasnięcia to mam spokój ze spaniem na kolejne 5,6 :shake: masakra Pozdrawiamy i do dobrej nocy też się przyłączam:)