-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0211/img_2428b987.jpg[/url] Krzywousta :D
-
[quote name='Doginka']Pozwolisz, ze dziś nie zacytuję innych fot prócz tej?:hmmmm: Gacopysz wielkouchy:roflt: [url]http://img199.imageshack.us/img199/5420/dsc1820m.jpg[/url] Posikałam się w piżamkę:roflt:[/QUOTE] :D hahaha dobre
-
[quote name='Fides79']ale super opis, taki poetycki ale w 100% prawdziwy :p[/QUOTE] Popieram ;)
-
Oooo temu to dobrze, z Pańcia do pracy poszedł :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']A co on tak na bok patrzy? :razz:[/QUOTE] Na TZta jedzącego kolacje :D [quote name='Fides79']no proszę jakie super zdjęcia :loveu:[/QUOTE] Hehehe tylko 6 z 9 takie same :D -
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Saththa replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Podrzucę szorściaczkę na noc:) -
[quote name='Doginka']Czy Wam też skaczą posty?:hmmmm:[/QUOTE] Też. Jak dodawałam zdjecia to 1 post zrobił się 3, drugi zrobił się 1 a trzeci zrobił się 2... Czy jakoś tak :D [QUOTE]Miśka marzy o foto modelingu:lol: Macie pomysła gdzie wysłać jej fotki?:hmmmm:[/QUOTE] Ja nie mam pojećia hmmm pewnie w necie musza być jakies namiary... Hmmm ja mam jakies 5 domów dalej modelki i hostessy ale od Was to troche zadaleko myślę :)
- 21590 replies
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/DSC08034.jpg[/url] Jej nie wpychaj mu tej piłki do pyska Ty niedobra istoto :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[URL]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/DSC08070.jpg[/URL] hyhy ale fajne :D [QUOTE]za chwilkę będa, a no nowy, nowy:eviltong: ale u Was też widzie śliczne wiosenne zmiany:loveu:[/QUOTE]Ares nie zazdrosny, ze z avka spadł?:) A u nas wiosennie bo ja już chcem wiosnę :) EDIT [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/DSC08064.jpg[/url] biedny łapka się zaplatała :( :D -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ja tez czekam :0 I tak patrze i myslę, że avaterek się zmienił?:) -
[url]http://i51.tinypic.com/k039yt.jpg[/url] heheh az Wam piesek zemdlał :D
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No więc pare fotek wygrzebałam :roll: [CENTER]1. nowy kocyk :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/on%20i%20inne/3.jpg[/IMG] 2. Wyginanko :) Tak ostatnio futro spi :evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/on%20i%20inne/2.jpg[/IMG] 3. Przybij łapę :lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/on%20i%20inne/1.jpg[/IMG] 4. Ostatnio mielismy kompanko :) potem małą sesję zdjęciową głowy i szyi a oto bardzo podobne efekty :razz: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/on%20i%20inne/9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/on%20i%20inne/8.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Posty skaczą :mad: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/on%20i%20inne/7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/on%20i%20inne/5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/on%20i%20inne/4.jpg[/IMG] I ostatnie z oczkiem do Erii :cool3::cool3: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/on%20i%20inne/6.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Oooo no to wszystkiego dobrego i razem :)
-
[url]http://img541.imageshack.us/img541/8448/dscn6162.jpg[/url] hhehhe genialne, jak bobasek :)
-
Hmmm u mnie też jestem jakop 3000 ale ja się kłocić nie zamierzam ani spierać ;) I glaszczemy wszystkie Futra :) Tylko porządnie proszę :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']a bo mi jakoś nie grało w pierwszej chwili zestawienie Twojego nicka z avatarkiem, bo oczy się przyzwyczaily do innego zdjęcia Taziorka, ale nowe bardo ładne i tworzą super komplecik, a w banerku Tazz wygląda przecudnie :loveu:[/QUOTE] A no tak:) Ja sama się przyzwyczaić nie mogę :D A to zdjecie Tazza w banerze rzeczywiście fajnie wygląda:) [quote name='DominikaAnna']a co Ty się nic nie odzywasz ? mam się obrazić ;pp a fotki strzelaj byle jakie. byle by psa było widać i wklejaj :)[/QUOTE] Nie obrazac nie obrazać :) Tazza zdjęcia wychodza jak czarna plama ehhh -
[quote name='Doginka'] Kciuki mocno trzymane, bo z Gordonkiem dziś całkiem fajnie;-) Biegał, skakał i ujadał jak zdrowy pies i je za trzech:multi: A zdjęcia z Miśką jeszcze będą lepsze;-)[/QUOTE] To się ciesze i nie zapeszając 3mam dalej:)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']aaa to juz wiem myslalam ze 4 ludkow :razz:[/QUOTE] Ludków bedzie 5 albo 6 albo nawet i 8:) -
Hyhyhy kogoż ja widzę :D Witamy się :)
-
Ja tez bym chetnie obrozki i smyczki i zabaweczki zobaczyla:)