-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Ehhh w szczecinie marszu nie było :( Zadupie niedobre noo [URL]http://img201.imageshack.us/img201/253/13022011005.jpg[/URL] dopiero teraz zobaczyłam: Jej czemuż macie taką grubą smycz? :D :crazyeye::roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Tekla u Ciebie galeria się zmieniła w jakiś portal meteorologiczny :D To ja powiem/dodam, że w szczecinie dziś wiało jak nie wiem co cały dzien. A przed chwilą jak byłam na spacerze z Futrem to mnie przewiało we wszystkie strony :(
-
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Saththa replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ależ ona sliczności jest :loveu::loveu::loveu::loveu: -
[url]https://lh5.googleusercontent.com/_gxmfpROZQsE/TVgtT82FMZI/AAAAAAAAHAg/uRsDbfd_kJU/s576/DSC_1890.JPG[/url] oooo a o tym miesku w wiadomościach mówili:) Tj o napisie na koszulce:) Jak już pisałam u Fides w szczecinie nie było marszu... ja tymczasem usiłuję zebrać podpisy, musze na wybieg zabrać :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Czekam az koleżanka wrzuci część do siebie na innym forów to wtedy przerzucę tutaj :) EDIT No nic koleżanka chyba nie podołała :) Ja się po dołowałam na allegro na szczeniakach heh idę spać, i życzę Wam miłego dnia dzisiejszego I taki mały drobiazg od Tazza dla Cioć: [IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjgA6QJ5yTgUCjqkH8evrv0krnJm9QwfrrdJwjuMdwxiDRIvVpDg[/IMG] :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazz zarosnięty to nie będzie widac oczek :D -
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Saththa replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Dzięki wielkie i Lidan :loveu: i Saththa (jak się to odmienia??) :loveu: za czuwanie w środku nocy[/QUOTE] Nie wiem :D Jak ktos chce odmieniac to pisze po prostu Sandrze :D Albo nie odmienia wogule jak i Ty :) Ja i tak późno chodze spać to tak podrzucam i piesy i bazarki aby rano wysokop były :) -
[url]http://img4.imageshack.us/img4/3799/obraz026ns.jpg[/url] alez ona biała, aż po oczach bije :D
-
[url]http://img199.imageshack.us/img199/8636/13022011010.jpg[/url] fajne tło ma Felutek :) Bryka i piwko :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']a to potffoooryyy :errrr::turn-l::roflt:[/QUOTE] No niestety ja taka ciapa jestem :D Na prostej drodze, że się potykam to juz norma ale jak w tym lesie potknełam się krok za krokiem to az mi się TZ zdziwił :D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987'] A Twoich zdjec nie bedzie?[/QUOTE] Ja się skupiłam na drodze bo mam problem z równowaga a wlesie wiadomo... patyki, korzenie, śliskie liście na mnie czychały :D -
[quote name='Koreksonowa']Skąd ja to znam... Takie kompostowniki z klapa można dostać w każdym markecie pokroju OBi czy castoramy. Tylko trzeba trochę wybulić. A no i kłodka koniecznie, bo z tego co widzę po avatarze masz spore psiska, a nawet mój spaniel nie ma problemu z uniesieniem klapy pyskiem:D [B]Ale dziwi mnie to skąd w psach tyle zapału do żarcia obierek z kartofli![/B][/QUOTE] Ja zanim się zorientowałam straciłam parę kilo ziemniaków bo jak wychodziłam z domu to zostawały w kuchni razem z Tazzem... Dopiero przy 3 razie się zorientowałam, ze Futro zeżarł jakieś 2kg ziemniaków surowych... A ja myślałam o naiwna, ze się po prostu skończyły :splat: teraz ziemniaki za drzwiami, pies nie ma do nich dostępu :diabloti:
-
Ja kupiłam kołnierz ) Zupełnie bez sensu bo Tazz nie używał, kołnierz nabrał sensu jak go do TOZu zawiozłam :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='eria']haha widzę tu fotę ze specjalną dedykacją :D dzięki, trudno w to uwierzyć ale Tazz naprawdę ma oczy ! :D [/QUOTE] Taaak jakoś kmi się tak utarło, że jak oczy to dla Erii :0 Wiec się szykuj bo jak po opitoleniu bedzie to bedzie dużo oczu :D [quote name='Fides79']a gdzie zdjęcia sie pytam?? :mad:[/QUOTE] Zdjęcia są w aparacie na karcie pamięci naszego fotografa dzisiejszego:) Jeszcze ich nie mam niestety :( [quote name='deer_1987']Przynioslam cos dla Ciebie :) mozesz sie na sucho pobawic [URL]http://www.kamerasimulator.se/eng/?page_id=2[/URL] [URL]http://www.dryreading.com/camera/index.html[/URL][/QUOTE] Ooooo dziękuję bardzo :) Jutro zerkne bo chwilowo już padam na twarz heh -
To my kciuki z ztAzzem dalej 3mamy :)
- 21590 replies
-
Ahhh, że tez ja nie wpadłam, na pomysł z gatkami dla Tazza, może by sobie nie wyciagnął tego jednego szwa :D
-
Nooo już zdecydowanie lepiej jak na moje laikowe oko:) GFłaski, głaski)
-
Alez ona sliczna i taka fotogeniczna :) I Jamniczka widzę :) I nowe ubranko forumowe- śliczne :D
-
W szczecinie tez dzis ładne, słoneczko świeciło, wiaterek nie wiał ślicznie było, na spacerze w puszczy bukowej 4h cud mód malyna :) Ale przed 16 to już się strasznie zimno zrobiło i do domu wrócilismy
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Saththa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares'] hehe to nie ja tylko moja mlodsza siostra :eviltong: [/QUOTE] To jej przekaż proszę :D -
Oooo tez jestem ciekawa;) Ja dziś robię wątróbkowe :) Ostatnio Tazzowi smakowały:)
-
Mi to mówili po kastracji, że nie bez powodu mówi się, że goi się jak na psie :)
-
Oooo ja nie mam pojecia... wg kalendarza nadal jest zima i nic nie idzie:)
-
Oooo to taki wielki dzień z wieloma uroczystościami :) To Sto Lat :)