-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Erhan']Dla miłośniczek nowych autek [URL]http://moto.wp.pl/kat,121,title,Naprawa-samochodu-czyli-sposoby-na-wyciaganie-naszych-pieniedzy,wid,13123981,wiadomosc.html?ticaid=1bc93[/URL] :diabloti:[/QUOTE] O matko, 500 zł za wymienienie żaróweczki od zapalniczki?(teoretycznie) O Matko... Pozdrawiamy:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Jakież oczka pomarańczowe :) [url]http://img522.imageshack.us/img522/5986/dsc1854d.jpg[/url] [url]http://img145.imageshack.us/img145/7193/dsc1961g.jpg[/url] A tutaj Furla gdzie ma oczka?:D
-
[quote name='Tekla64']no i cozes tak znowu zamilkla? my se tu czekamy? oczywista na relacje i zdjecia[/QUOTE] Potwierdzam oczywiście :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']noo własnie miałam pisać, że on jest jak CTR w tym futrze! :loveu:[/QUOTE] Pod koniec zimy to już wogule będzie CTR pełną gębą :D A wiecie, że Ta menda jakims cudem lezy koło mnie na kanapie... nawet nie wiem kiedy wlazł :D -
[quote name='deer_1987'] Pewnie ja bolalo :( [/QUOTE] :( :calus::calus:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']teraz zobaczylam ze Tazikowi jeszcze na dlugosc musi broda urosnac ale tak to sie piknie chlopaczek prezentuje mmmm niodzio ale bedzie wiecej zdjec z tej puszczy????[/QUOTE] Oj musi broda urosnąć troche jeszcze, chociaż mi tam nie przeszkadza :) NIe wiem co z tymi zdjęciami, szczerze mówiąc hmm [quote name='Marta_Ares']ale macie towarzystwo na spacerku :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Tak, było nam bardzo miło;) -
[quote name='Fides79'] piątka [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2786/dscn6205i.jpg[/IMG] [/QUOTE] Tazzio tez Tazzio też chce przybic piątke Felutkowi :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/on%20i%20inne/1.jpg[/IMG] Kurde głowe bym dała, ze komentowałam ju z te zdjęcia... [url]http://img687.imageshack.us/img687/2558/dscn6196k.jpg[/url] Ale sie powyginał coby galoty piekło pochłoneło :)
-
[url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0211/img_2003e2f0.jpg[/url] Jaka zniesmaczona niunia :)
-
TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!
Saththa replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Podniosę chłopaka na noc -
[quote name='Kama & Diana']Absolutnie nie, to czysta prawda. Inaczej by mnie nie prosiła bym to napisała...[/QUOTE] :) Żartowałam tylko:) Ostatnio coraz rzadziej mnie ludzie przez internet rozumieją :)
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P2131894.jpg[/url] Alez on ma igiełki zamiast ząbków jeszcze :) [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P2131912.jpg[/url] przerósł Foxi :D
-
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Saththa replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelka'] Ale generalnie wygląda na to, że wspaniała Lilu nie będzie już musiała zmieniać tymczasu i pojedzie prosto do domku stałego!:multi:[/QUOTE] Cudowne wiadomości na noc:) -
Normalnie az mi się cieplej zrbiło :)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']No ale Ty sie nie martw ze wiecej nie masz jak dzis duzo wstawilas :loveu:[/QUOTE] To taki prezent na walentynki niech bedzie ) [quote name='Fides79']no pikne, [url]https://lh4.googleusercontent.com/_ivatl6idl5Q/TVlY0knITKI/AAAAAAAABg0/XvLgcz76bLA/DSC_0023.jpg[/url] a to najpikniejsze :loveu: a ta ruda pani to kto? no i widzę, że Taziorek największy z całej gromadki ;)[/QUOTE] Ta ruda to Rasta, już się przewijała w galerii najczęściej z Shadowem :) I najwiekszy najwiekszy :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
OOOo pojawiło sie Parę zdjęć z soboty to już Wam pokazuję:) Ogólnie dzis tyh zdjęć duzo będzie jak nigdy:) Zdjęcia- Martyna P. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_ivatl6idl5Q/TVlY0knITKI/AAAAAAAABg0/XvLgcz76bLA/DSC_0023.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_ivatl6idl5Q/TVlY3FcWIQI/AAAAAAAABhY/ZSTPgokcab4/DSC_0039.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_ivatl6idl5Q/TVlY6CwHnyI/AAAAAAAABh0/ckvZr0xjLRw/DSC_0051.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_ivatl6idl5Q/TVlZCLzE-RI/AAAAAAAABjU/uJ5qA8s0It0/DSC_0081.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_ivatl6idl5Q/TVlZDKaqxcI/AAAAAAAABjg/AM8iYXW564o/DSC_0088.jpg[/IMG] Więcej nie mam :( :niewiem: -
[quote name='Tekla64']ten wzrok mowi sam za siebie!!!! jejku alez katujesz tego bidaka[/QUOTE] Własnie niedobra :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']no ja się tej pani wcale nie dziwie, skoro straszysz maleńkie pieseczki takim wielkim kudlatym i groźnym psem [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/w%20dole/13.jpg[/url] :lol::evil_lol: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/w%20dole/6.jpg[/url] on caly taki długaśny :loveu:[/QUOTE] Ja nie straszyłam, ja sobie szłam po prostu i Tazzio tez sobie szedł :D Dpiero jak to małe futrzaste zaczeło szczekac i warczeć to Tazz postanowił sprawdzić co to ale oczywiście mu nie pozwoliłam :D [quote name='eria']noooo takiego ogona to by się żaden CTR nie powstydził :D kita jak ta lala hiihi ale piękny Tazzior jest!![/QUOTE] No ten ogon to on ma teraz, tez jestem pod wrażeniem :) -
Alez on ma ładne upierzenie :) Śliczne strasznie mi się podoba :loveu:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']alez ci chopak wyrosl i poza kufa to ma tez dlugasne lapska !!! pikny jest! i jakie zabiska ma fajne fotecki milego walentynkowego wieczoru[/QUOTE] Dziekujmy :) -
[quote name='Tekla64']ja sie pogubilam posty skacza i zdaje sie ze sie dubluja masakra[/QUOTE] I to 7 minutach sie dublują, zdolne no:)
-
[url]http://img513.imageshack.us/img513/586/14022011001.jpg[/url] czyżby on zmierzał w stronę światła?:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No i osttanie z serii Tazzio z Patyczkiem :D [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/w%20dole/2.jpg[/IMG] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/w%20dole/8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/w%20dole/5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/w%20dole/7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/w%20dole/6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/w%20dole/3.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/w%20dole/14.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/w%20dole/13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/w%20dole/9-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/w%20dole/9.jpg[/IMG] [/CENTER]