-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Hhehe świnka z innych perspektyw świetna, te uszy ma nieziemskie;) A zdjęcia Felutka pogromcy mordercze:D
-
Ahhh te Twoje zwierzaki to mnie normalnie rozkochały w sobie :)
-
[quote name='malawaszka']Jambi... oczywiście przykro mi z powodu odejścia papużki, ale napisałaś to tak.... że serce mi stanęło :shake: [/QUOTE] Mi też... Tej drugiej pewnie smutno? Planujecie koleżankę/kolegę dla niej? Ciesze się, że już jesteś :)
-
Hallo a Wy zyjecie?:)
-
[quote name='Aleksandra95'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Sylwia K[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16258100#post16258100"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Czekamy na jakieś nowe foteczki:cool3: [/QUOTE]przyłączam się .:D[/QUOTE] Ja również :)
-
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Saththa replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
[URL="http://img242.imageshack.us/img242/1754/img8495ts1.jpg"]http://img242.imageshack.us/img242/1754/img8495ts1.jpg [/URL] [URL="http://img242.imageshack.us/img242/1754/img8495ts1.jpg"] :turn-l: Hahhaha padłam :D[/URL] Sliczna kulka :) Albo placek :)- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Fides79']:angryy::angryy: no i zgadła, kombinowała, kombinowała, lamentowała i zgadła :evil_lol: tak to świnia rzeczna, urokliwa, ale strasznie cuchnąca i przy poruszaniu się wydaje taki dźwięk jakby była cała wypełniona wodą i chlupotała :roll: ale na zdjęcia i tak musicie teraz poczekać :evil_lol:[/QUOTE] Jak już pisałam fajne ma uszy i po uszach nastapiła identyfikacja :) Chlupocze mówisz? Ciekawe doświadczenie :)
-
Widziałam :) Może to: [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Fakoszer"]fakoszer[/URL] ? :D Zmieniłam zdanie :) Czyzby to była Świnia rzeczna ([I]Potamochoerus porcus[/I]) ?
-
[quote name='Fides79']:turn-l::turn-l:jaka desperatka :lol: dałabyś Magdzie spokój, pewno córy przyjechały i Jasiek a Ty tu lamentujesz :roll:[/QUOTE] Ale przecież nie dzwonię do niej tylko notke w galerii zostawiam:) Jak będzie miała chwilę i na forum wejdzie to dopiero zobaczy :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']zamiast lamentować, że nie możesz rozwikłać zagadki, lepiej byś jakieś Tazzikowe zdjęcia wstawiła do galerii :evil_lol:[/QUOTE] Ja nie lamentuje, że nie wiem jakie jest rozwiązanie :) Mi tylko smutno jest, że Felutka nie będę widac ani historyjek czytać :( -
[quote name='weszka']Od jakiegoś czasu pieski jeżdżą gratis. Kiedyś kasowało się połówkę. Ooo zaintrygowałaś mnie to idę ;)[/QUOTE] Heh w szczecinie płaci się jak za normalny... No chyba, że pies na kolanach siedzi :) Hmm musze spróbować z Tazzem, z Tamim (jamnik) mi wychodziło :D
-
Sherry z niebieskim sliczna i obróżka cudo :)
-
Teklaaaaaaaaaaaa, potrzebujemy pomocy :) Fides nasz szantażuje :D Jakiegos zwierza wrzuciła i każe zgadywać co to a my nie wiemy :nie wiem: i powiedziała, ze dopóki nie zgadniemy to ona ani historyjek ani zdjęć nic normalnie :( :mdleje: Pomóż:D
-
Do wtorku? :-O Ide wołac Tekle :)
-
[quote name='Fides79']zgadujcie, zgadujecie :lol: do póki ktoś nie zgadnie nie będzie nowych fotków ani historyjek :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Ooooo Ty!! Niedobra TY:mad::mad: Ale kiedy ja niem i co teraz :-(:-(
-
[quote name='dOgLoV'] ja mam w planach kupic króliczka błękitnego długowłosego ale to takie dalsze plany ;) To czekamy z niecierpliwościa :loveu:[/QUOTE] O kurde a jaki to? Wujek google zwariował i w grafice wyrzucał niebieskie ale koty i wcale nie długowłose :D I ja czekam na zdjątka)
-
Alez on ma uszy świetne :)
-
[url]http://img511.imageshack.us/img511/3917/dsc1842.jpg[/url] nie wiedziałam, żeś jedną z Dam/potworów skopiowała :D Pozdrawiamy :)
-
[quote name='M&S']Cześć Sforo:) Miłej soboty!!!![/QUOTE] Niedzieli też :)
-
Ahhhhhhhhhhhh :) Dzi ękuję za osiołki :) A Lama z drugiej perspektywy nie jest już taka pasjonująca :D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='DominikaAnna']To strzelaj domowe i wrzucaj :D[/QUOTE] No to też jest jakieś wyjście ) [quote name='weszka']Że ludzie wydziwiają na psy to już się przyzwyczaiłam ale żeby przyjść na psi wybieg i się wkurzać, że jest tam pies i podejdzie czy biega to trzeba mieć coś z głową ;)[/QUOTE] Mnie powoli to już nawet nie dziwi, że mnie dziwne zachowanie ludzi nie dziwi...) [quote name='deer_1987']Co tam u Was slychac? :loveu: Teraz nie bedziesz miec dejavu bo tam nie bede :razz:[/QUOTE] Ale to wcale nie jest dobre wyjście, ja bym sobie z dejavu poradziła:) -
[url]http://img98.imageshack.us/img98/173/p1040028.jpg[/url] haha jaką ma minę :D Kocham osiołki, dziekuję, masz jeszcze?
-
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Saththa replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
[url]http://img228.imageshack.us/i/dsc00467td.jpg/[/url] Hoho ileż futra :D [url]http://img404.imageshack.us/img404/2760/dsc00494wm.jpg[/url] hmmm a gdzie się kończy a gdzie zaczyna?:D- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with: