-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='Fides79']jak sika nieraz na Pana Juliana to niech mu teraz ma odwage w oczy spojrzeć :lol: [/QUOTE] Aaaa to taki gagatek z niego :) [quote name='Fides79'] kubraczek zeszłoroszny, zreszta już kiedyś prezentowany ;)[/QUOTE] Yh ja przepraszam, ale to taka moja wada :) Na, że tak powiem "szczegóły" ubraniowo wyglądowe nie zwracam uwagi, mój mózg jakoś nie widzi takich zmian :D Potrafie nie zauważyć, że koleżanka zmieniła kolor włosów z jasnych na ciemne na przykład i stoje i się zastanawiam co jest nie tak :) Taka ciapa ze mnie trochę :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Hehehe Tazz nauczył się szczekac po tym jak go TZ nauczyć dawać "głos" heh i sie zaczeł :D -
[quote name='Fides79']Sandra to sobie przejrzysz nasza galerie na nowo :lol: [/QUOTE] No dobra, widac nie będę miała wyjścia :D Felutkowy czerwony kubraczek cudny :) I kołnierzyk jaki ładny ma :)
-
Kurcze ale nie wyrzucisz tych gatek prawda? Bo jak nam się kiedyś zateskni do felutka co w gatkach biegał to co to będzie?:)
-
kurczem ja sie już pogubiłam gdzie gratulowałam, ale tutaj chyba nie ejszcze bo tylko, ze kciuki 3rzymam, więć: Gratuluję :D Strasznie się cieszę :)
- 21590 replies
-
Super :) Gratulujemy :)
-
[url]http://images8.fotosik.pl/1248/e4f4241fd870e859.jpg[/url] alez sie wyciągneły przy piecyku:)
-
[quote name='Fides79']Felek nadal w gatkach lata, bo ślady po szwach są bardzo świeżutkie i nawet odrobinkę (doslownie 2-3 kropelki) krwawią, więc poczekamy ze zdjęciem gaci jeszcze chwilkę a skoro F sie w galotach gustownie prezentuje, to nikomu zdjęcia Majtka przeszkadzać z pewnością nie będą ;)[/QUOTE] A pewnie, że nie przeszkadzaja przynajmniej mi :) Ale F. sie pewnie nie ucieszy:)
-
[quote name='deer_1987'] [B]w cityville skonczyly mi sie misje to sobie znalazlam inna fajna gre. jak ktos z Was gra to prosze o link na facebook na pw albo tu :) [url]http://apps.facebook.com/dogshowfriends[/url] [/B][/QUOTE] A rzucę okiem :D
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P2131892.jpg[/url] alez on urósł :mdleje:
-
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Saththa replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Ahhh ilez zdjęci i jakie Opisy :D genialne, pozdrawiamy isię bardzo cieszymy, że wszystko się tak ładnie złozyło:) -
[I] ja do gratulacji się przyłączam :) I czekamy zaciskając kciuki dalej:) [/I]
-
[quote name='Fides79'] a potem w gabinecie pan wet chciał Felusia ułożyć na boczku, żeby mu te szwy zciągnąć, jednak F nie chciał współpracować :razz::diabloti: no i skończyło się tak, [B]że F stal na tylnych łapach, grzbietem do mojej klatki piersiowej i był przeze mnie trzymany pod przednimi lapami [/B] Pan doktor sie popłakał ze śmiechu jak usłyszł ze F latał w majciochach :lol: zważyliśmy się jeszcze przy okazji, i na razie Feluś utrzymuje linie :p[/QUOTE] Hehhe też Tazz tak miał ściągane, bo on to się w lecznicy nie połozy :) Zresztą ja mam tak z nim wogule problem bo pobudzony strasznie, bo to w sumie jego pierwszy dom i masakra :D [quote name='jambi']chciałam właśnie powiedzieć, że saththa tez nie wystawia ;) a "szkolić" oczywiście wolno każdemu co chce i jak chce - byle zwierzak tez miał z tego ucieche i nie było to dla niego męczące jeśli pies lubi różne takie "sztuki" to fajnie, ale jeśli nie - to już mi sie to niepodoba [/QUOTE] To sie potłumaczę :) Jak już gdzies pisałam nie zamierzam do ncizego zmuszać, a Tazz lubi się "szkolić", obcować z człowiekiem ( ze mną) ehh zreszta ja naprawde daleka jestem do zmuszania go do czegokolwiek bo tak naprawdę nie ejstem w stanie go męczyć :) Wracając do tematu przewodniego :) Super, że Felutek się tak łądnie zagoił ) Ja miałam trochę przebojów i ciesze się, że u Was rozeszło się po kościach ładnie :) Prosze go wymiziać mocno :D [QUOTE]on się nie wtula, on się wygina i wykręca :evil_lol:[/QUOTE] Albo raczej wgina i wkręca w Pańcię :D
-
Wszystkiego co w życiu najlepsze :) Dużo, szczęścia miłości cierpliwości wytrwałosci :)
-
I my z Tazziem 3mamy :)
- 21590 replies
-
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Saththa replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
Wszystkie zdjęcia cudne, ale to zdjęcie [url]http://www.fothost.pl/upload/08/30/bfbb9068.jpg[/url] to az mi słów brakuje aby się pozachwycać :D- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Czernysz najlepiej mi pasuje do CTRa;-) Obejrzane foty, więc lecimy dalej;-) Ale Tazzio urósł:crazyeye:[/QUOTE] No troszku mu się urosło :) [quote name='jambi']właściwie nie wiem czy nas zaraz saththa nie pogoni za te dyskusje ale... może nie zauważy ; [/QUOTE] Zauwa zyłam, ale gonić nie będę :) tez się czegoś dowiedziałam, zresztą to miejsce publiczne i róbta co chceta w sumie) [quote name='Natula'] [B]Saththa[/B], przez nasza dyskusje zdjęcia Tazza gdzieś umkneły, wiec chyba czas na nowe ? :razz::diabloti:[/QUOTE] Bardzo zabawne :D -
[quote name='Tekla64']moze dlatego ze nie wystawiamy???[/QUOTE] Hmmm wiecie ja tez nie wystawiam :) [url]http://img585.imageshack.us/img585/8043/dscn6293z.jpg[/url] no bardzo ładnie wyglądają :) [url]http://img694.imageshack.us/img694/332/dscn6292.jpg[/url] ahhh jakże się pieknie wtula :)
-
[url]http://images8.fotosik.pl/1243/67c4a4bbfb90ee7c.jpg[/url] Nic jej nie zostawił, niedobry :)
-
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Saththa replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
3mam kciuki mocno! -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']tylko pamiętaj koniecznie przednie, nie pomyl z tylnimi :evil_lol: :eviltong: [/QUOTE] Już nieaktualne :D [quote name='Fides79']ale pod pachami Felkowi się mechaci sierść od szelek, a Tazio w szelach przecież nie śmiga :)[/QUOTE] -
[quote name='Doginka']Oj, ja czekam najniecierpliwiej:lol: Ewa daj fotkę chociaż jedną:modla:[/QUOTE] Tęsknota doskwiera jak widzę :glaszcze: A do prośby o zdjęcia to ja się przychylam :)
-
Czernyszowo-lhasakowo czyli Lun, Amel, Alice, Dream & Ness [*]
Saththa replied to errobarbatus's topic in Foto Blogi
Nie nie, mi nie chodziło o to abyś nie szła do szkoły. Tylko np. odpuściła sobie c zęść nauki w jeden dzień. Rozłożyła to w tyg troche inaczej tak aby jedno popołudnie było wolne od nauki. Wiem, ze łatwo napisać, mi się raz tak udało i od razu lepiej sie czułam:)- 385 replies
-
- ctr
- czarny terier
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ja tez miałam problem, najpierw woule sie dogo nie otwierało, potem się subskrybcje otwierały ale nie dało rady w zaden watek wejsc, potem można było ale pojedynczo :D Zwariowałam :)