Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. My też z Tazzem :) :kciuki:
  2. Heheh nie wolno :) ja się czasem jeszcze zapowietrzam jak mnie zatka z oburzenia co to Futro wyprawia :D
  3. [quote name='Fides79']ha ha ha ERHAN jestes mistrzem riposty masz świetne poczucie humoru :evil_lol::lol:;)[/QUOTE] Zgadzam się genialne :)
  4. [quote name='Erhan']:hmmmm: Poka, poka :cool3: Nawet tutaj nie widziałem jak kurczę robi za termometr zewnętrzny, a tu jest przecież specjalistka od kurczęć :evil_lol:[/QUOTE] Umarłam :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  5. [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG][QUOTE] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16362919#post16362919"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Chociaż musze się przyznac ze jak tak pisałas o tych kartonach koło śmietnika to w głowie tłukło mi się niemiłosiernie "szczeniaki" [/QUOTE]a nie, powiem Ci, że to akurat mi do głowy nie przyszło... no to z dwojga złego - dobrze, że to były kartony ukradzione mojemu TZ :evil_lol:[/QUOTE] Nie wiem czy Twój TZ by się zgodził :) Opowiastka o policja cudna heh ja miałam kiedys taka małą przygodę i za sprawa policji miałam zawał normalnie heh 6 lat temu ukradli mi telefon... (tutaj pojawia się cały opis sytuacji i sytuacji po sytuacji ale nie bede pisac bo i nie o to chodzi, że tak powiem wyciągnę tylko te kwiatki:D) bedą na komisariacie i skladając zeznania, moja kolezanka ktora ze mna byla zapytala się w pewnej chwili policjanta czy wogule istnieje jakaś szansa aby ten telefon odzyskać Na co Pan Policjant swteirdził i tego to po prostu do konca zycia niezapomnę, że: w tej chwili w całej polsce każda osoba odpoiadająca rysopisowi jest przeszukiwana ;D Wróciłam do domu ledwo zdarzylam sie rozebrac telefon: Policja do mnie dzwoni ze mam sie teleportowac na komisariat bo maja kogos odpowiadajacego opisowi wszak telefonu nie znalezli ale mam przyjechac ja natychmiast :) Na to ja patrze na zegarek 22.40 i mowie do niej/ niego nie pamiętam, że już dość późno jest, że nie ma tramwai i wogule a ten ktos ze samochód wyślą po mnie... to się zapytałam czy mnie tez odwiążą no to ze oczywiście no i ze za 20 minut będą. Siedze w domu siedze... 30 minut min minęło telefon. I od razu ktos sie na mnie drze ze gdzie ja jestem ze ktos sie dobija i dzwoni i nikt nie odtwiera. Pan Policjant dobijał się do mojej sąsiadki hyhy Ubrałam sie i wychodze a mieszkałam na parterze odrazu na potworko wyjscie, ciemno jak nie wiem. Wychodzę zamykam drzwi, ciemno jak wiadomo gdzie odwracam się a tam: Stoi jakiś facet z wyciągniętą, podniesioną ręką, zawał normalnie ehh zapomniałam, że na schodach stoje i się jakoś nie wiem cofnęłam w bok:D i Pan Policjant mnie łapał :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mogł mnie nie straszyć skubany ehhh :diabloti: Jaka trzeba byc alfa i omegą aby przewidziec, ze ciemną nocą na zawał można kogoś zejsc przez takie stanie ehhh
  6. [quote name='Fides79']hmmm no przecież napisałam ;)[/QUOTE] o ja slepa hmmm Ja wole pajaki od węży jakoś mnie tak niepokojem napawaja br :)
  7. Jej alez u Was zimno. Ja nie wiem ile w szczecinie bo ja bez termometru zewnetrznego jestem ale kurcze może wystawie jakiś to się dowiem, ale naweno jyslę cieplej niż u Was. A słońce świecie przeslicznie;)
  8. Ano :) moze napisz jakies ostrzezenie coby nie było tak jak z Myszami szczurkami :)
  9. Alez u Was biało :) Pikne zjęcia już sama nie wiem co moge napisac :)
  10. Hyhy jedyne paskuctwo a raczej dwa były dwa weze wypatrzyłam yhh Zabki fafne :D
  11. Łoj a to s********n bardzo mi przykro :( Chociaż musze się przyznac ze jak tak pisałas o tych kartonach koło śmietnika to w głowie tłukło mi się niemiłosiernie "szczeniaki" heh co też ten świat ze mną zrobił i robi z każdym z nas ehhh A Pan z warsztatu- no to mnie zaskoczył pozytywnie oczywiście :)
  12. [quote name='Fides79']aa może chce ktoś zobaczyć rózne małe i troche wieksze paskudztwa ??[/QUOTE] DAWAJ :D Ja chętnie :D
  13. [quote name='jambi']ejże ! jak sie zaczyna na publicznym forum to i sie kończy na publicznym a nie żadne gg!!!!!!! :mad: ja też jestem ciekawa co "skoro D" :evil_lol: a jeśli o wage chodzi - jakies chude te Wasze psinki :eviltong: Aron waży 46 kilo... (co mnie wcale nie cieszy, bo jakby... gdyby... to nikt go nie zniesie z drugiego pietra...)[/QUOTE] Więc skoro Dona wazy 35 kilo jest w podobnym wieku i mimo ze suczka to nie wyglada chudo to Tazz tez może niebedzie :D [url]http://images8.fotosik.pl/1265/2f600cf6ff547e2e.jpg[/url] to to jedzenie co pół wiejskich kotow sie odpasozyci?:)
  14. [quote name='Tekla64']nie lapie wiec co :"skoro D" ??? znaczy co?[/QUOTE] O kurcze posta mi urwało... Ale wydaje mi sie ze na gg udało mi sie przyblizyc temat:)
  15. [url]http://images8.fotosik.pl/1262/5c3febf54ff1087b.jpg[/url] super ujęcie :) A wracajac do wagi Tazz warzył ostatnio 37 więc skoro D
  16. Heheh w zeszłym roku dostałalismy z TZ książkę kucharską od mojej mamy (... ) i jakis czas temu jk mnie w domu nie było TZ wrocił pierwszy i dzwoni do mnie że Tazz pozarł książkę ze wogule masakra... Kolezanka się smiała że chciał nam cos ugotować:D w kazdym razie jak wrocilam do domu to sie okazalo że ksiązka jest praktycznie cała tylko slady zębów na okładce były :D
  17. Tazz zazwyczaj ma niski szczek :) Chociaz czasem na wybiegu jak podczas zabawy z innym psem się nakreci to jakis tai inny ma ten szczek i nie moge oduczyć coby tak nie bulkgotał przy zabawie heh ale słyszałam, że one tak maja :)
  18. [quote name='weszka']Odp. 1 - sprawdzał sierść, bardzo na to zwraca uwagę. Nawet wyrywał kilka włosów sprawdzając jakość i kolor - wzorcowa sierść pieprzaka to mieszanka jasnych i ciemnych włosów, a część powinna być aguti czyli cieniowana i w ten sposób pies ma jednolity ładny pieprz i sól. Odp. 2 - sędziowie sprawdzają osadzenie ogona bo można je poprawić włosem, a dopiero jak dotkniesz to wiadomo jak jest naprawdę. Poza tym jadąc ręką przez cały ogon sprawdzają czy nie ma śladów chirurgicznego prostowania czy obcinania końca - to się zdarza jeśli pies źle nosi ogon i ma poprawiony.[/QUOTE] Bardzo dziekuję za odpowiedź :) Kurcze nie wiedziałam, ze poprawiaja chirurgicznie ogony... Wiedziałam o zębach ale na ogon to nie wpadłam:)
  19. [quote name='sybisia']Musi mu się udać! :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] Nie ma wyjscia ja tez zaciskam :)
  20. Rosnie jak na drożdzach ehhhh powinno być zabronione wyglądac jak maskota :) [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P2121514.jpg[/url] wow :O
  21. Fajny filmik:) Zawsze mi się podobało jak jest pokazanie psa w ruchu, ze właścciel biegnie a pies sobie po prostu troche szybciej idzie :D I mam dwa pytania jak mogę: 1. Przy Dirki P. Sędzia tak ją skubał na grzbiecie przy zadzie... dlaczego? 2. I Równiez przy niej oglądał ogon jakoś tak bardziej mi się wydawało... tj z tego co sie orientuje to sędzia powinien moc psa wszedzie dotknąć ale czy tutaj tez o to chodziło? No i głaski dla dziewczynek super :)
  22. [quote name='Fides79']o kubraczku było tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/192963-FELEK-CO-NIE-NOSI%C5%81-SZELEK-plus-JA-)?p=15631991&viewfull=1#post15631991[/url] jakiś czas temu ;)[/QUOTE] A no pamietam :) Ale widac skupiłam się bardziej nad nowym niż zeszłorocznym :) Wycieczka po zoo cudo ahhh oby do wiosny :)
  23. [url]http://images8.fotosik.pl/1255/d2b68ca339012fd0.jpg[/url] alez Dona ładnie wyglada :) Ja sie tak boje, ze jak Tazza opitolą to znowu chudzina bedzie... Teklo a wiesz może ile Dona wazy? A o jej spojrzeniu już nawet nie wspomnę :)
  24. I tutaj tez gratuluję :D
  25. To i ja gratuluj e:)
×
×
  • Create New...