Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Łoooo to ja trafiłam w takim momencie, ze boję sie cokolwiek napisac i odnieśc do reszty watku. To ja trochę tfu tfu tfu zrobię ostatnio pomogło przy Dorci Wszak nie powstrzymam się zdjęcie bannerkowe- rewelacyjne :D I no się przywitam bo sie nie witałam jeszcze: Witam się:)
  2. [quote name='anka11']tak dres z Klaudią w środku ewentualniue :evil_lol: miękki się wydaje i ciepły, że sie chce w niego 'wtopić' i spać ja już mam tutaj takie wyobrażenia, więc się zmywam do łóżeczka dobranoc po raz kolejny :)[/QUOTE] Klaudia masz propozycje nie do odrzucenia :lol:
  3. [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC08457.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC08456.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC08454.jpg[/IMG] [IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Wiosna%202011/DSC08453.jpg[/IMG] Przepraszam, ze tak całośc wziełam ale kurde normalnie jakbym ją tak spotkała gdzies to bym miała zawał:o że wilk :mdleje:
  4. [QUOTE][B]ja go szkoliłam na wszystkie możliwe sposoby... :-D a o kantarku.. nie wyobrażam sobie go rzucał by się jak źrebak :smile:, a kolczatka już luźna tylko do koregowania :smile:[/B][/QUOTE] Tazz tez na poczatku nie był zadowolony :) Do dziś czasem jak mu sie przypomni, ze ma kantarek na pychu to próbuje ściagnać. Piszesz, ze kolczatka juz luźna wiec taka luźna nie była. Tak pisze bo mi zazwyczaj serce krwawi jak widze psy na kolcach, które notabene powstały po to aby kolce były odwrócone od psa a nie do psa heh. Wczoraj jak na wybiegu byłam biegała sobie bigielka a takie wielkie kolce miała ze aż sie gorzej robiło. do tego jak biegała to jakby miała jakis dzwonek tak to żelastwo dzwoniło na niej heh(tak sie wygadac musiałam sorry:)) [QUOTE][B]on je wszystko dosłownie... nawet dzisiaj kawałek pomidora zjadł[/B][/QUOTE]heh to pewnie rodzinne :P [quote name='anka11'][QUOTE] dresy górą [/QUOTE]alee fajny, aż się chce przytulić![/QUOTE] W sensie dres? :lol
  5. [quote name='greatmadwomen']Hahaha dobre, a podobno do mężczyzn miała dystans. Jakie kobiety zmienne są :D[/QUOTE] Kazda w koncu kobieta znajduje swojego Pana :lol:
  6. [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/IMG_1693.jpg[/url] wietrzymy uszyska?:) [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/IMG_1716.jpg[/url] jego mi na mówi wszystko:D "No co tylko se leże jesuuuuu":lol: [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/IMG_1731.jpg[/url] Kolczatka? Czy Tobie też mam polecić kantarek? Przeciez on taki młody jeszcze jest . Chodzicie na szkolenie jakieś? Bo jakoś mi sie nie rzuciła w oczodoły wzmianka o szkoleniu. [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/IMG_1732.jpg[/url] Oooo a cytrusy to dla psa dobry pomysł?:) W sumie mój je banany ale tak mi sie gdzies o uszy obiło:-)
  7. Witamy się :) [url]http://i54.tinypic.com/oii0l5.jpg[/url] ło matko :lol [url]http://img130.imageshack.us/img130/5557/dsc1193v.jpg[/url] a Wy widzę koło urzedu miasta:) Fajna psinka:) A co wiecej to doczytam bo teraz mi czasu brak:)
  8. [QUOTE]Fides79 ooo Jezusie Brodaty :-o[/QUOTE] :mdleje::mdleje::grin::grin::grin::grin: [QUOTE]malawaszka [INDENT] hahaha uśliniony cudak :loveu: dziękuję za fotki z dedykacją :Rose: cudo!!! [/INDENT] [/QUOTE] Bardzo proszę:) :cool3::cool3: [QUOTE]Lucky. [INDENT] ale z niego słodki zaroślak :loveu: [/INDENT] [/QUOTE] Dziekujemy :loveu::loveu:
  9. [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_46034164.jpg[/URL] alez ładna podłoga- super :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  10. [quote name='greatmadwomen']heh zgadzam się, szczególnie jak była właścicielka obok :) tak trudno było się zapytać czy nie zje przypadkiem w całości go :diabloti:[/QUOTE] No cuz ta moja durnota myslała, ze Pan ma cos w dłoni do żarcia heh A czy trudno było się zapytac myslę, że grono ludzi ma z tym problem:) Tylko się zastanawiam co tez ten Pan sobie myslał ehhh Nie tylko byłam obok, Tazz szedł oczywiscie na smyczy :D
  11. [quote name='deer_1987'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN0999.jpg[/url] ale macie tam fajnie tor agility![/QUOTE] a Tazzio nie fajny?:(
  12. [quote name='greatmadwomen']na niektórych wygląda jak niedźwiadek :D[/QUOTE] Jakiś czas temu jak z nim szłąm ulica Pan idący naprzeciwko właśnie tak zawołał do nas "Niedźwiedź"... Po czym jak się zblizył radośnie wyciagnął dłoń do Tazza a Tazz z taką samą radością doskoczył do tej jego wyciagniętej dłoni... Pan się troszku zdziwił ale przyznał mi racje jak mu powiedziałam, ze to nie było mądre z jego strony wuciągac dłoni do obcego psa :)
  13. [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gk-1.jpg[/url] alez ona już prawie taka sama duża jak mamusia :) [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-31.jpg[/url] o kurcze.... [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_02302.jpg[/url] o kurcze do kwadratu... :o
  14. [url]https://lh3.googleusercontent.com/_MXkMDrRnqFY/TZCDFu-EoAI/AAAAAAAAJcs/RnvnGX3FIVw/DSC_0104.JPG[/url] łoooo dobrze, ze napisałaś ze atak bo już myslałam, ze mi się w oczach dwoi:D A sunka śliczna :)
  15. [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_3571caac.jpg[/url] alez ma długie łapki :o :D
  16. [quote name='Tekla64']lo matko alez on ma na sobie tej welny !!!! [COLOR=darkgreen][B]No cóż już miesiac temu doszłam do wniosku ze czas juz do fryzjera :evil_lol:[/B][/COLOR] wisz co wspolczuje ci jednak tego czesania jesli tylko w polowie ma to co Dona po spacerach!!!! [COLOR=darkgreen][B]Pewnie ma i trochę wiecej bo Dona zazwyczaj krótszą sierśc ma niż Tazz ale też nie ma czesto takich mokrych spacerów jak Dona pewnie :)[/B][/COLOR] i do tego ona nie bardzo lubi sie czesac wiec nie jest to dla nas taka sama tylko przyjemnosc to mnie juz jest latwiej ja miec w miejszym wymiarze futra hihihi a poaz tym ja jednak Done wole obciachana!!!! [B][COLOR=darkgreen]Tazz za czesaniem nie przepada trzeba go najczęściej prezkupić czymś[/COLOR][/B] ale Tazik jest super na tym wybiegu i widac ze tyn pies jest szczesliwy tam [bo [B]mamy malo zdjec z domowych pieleszy[/B] coby i tam widziec go szczesliwego ] [COLOR=darkgreen][B]Taaak postaram się poprawić:)[/B][/COLOR] hihihi a ze macie takie miejsce do biegania ze wszystkimi psami to wam deczko zazdroszcze hihihi [B][COLOR=darkgreen]To zdecydowanie jest to fajna opcja, ale niesttey dużo złych zachowań pies wynosi z wybiegu ehhh[/COLOR][/B] Piekny tyn twoj ogrom futra na dlugasnych lapach z coraz wieksza glowa !!! [COLOR=darkgreen][B]Dziekujemy :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] a oczy to beda jak mu je odslonisz hihihi [COLOR=darkgreen][B] No tak już za tydzień[/B][/COLOR] :cool1::cool1:[/QUOTE] [quote name='klaudusia0219']no, no...co mogę powiedzieć FUTRO ! :loveu: hah jak powiem do mojego 'menda' to tata się burzy jak ja na jego synusia mogę tak mówić :lol:[/QUOTE] Tak zdeydowanie FUTRO określa go dośc trafnie :evil_lol::evil_lol:
  17. [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1018.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1021.jpg[/IMG] I na koniec moje ulubione :loveu::loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1020.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. [CENTER]Biegne, biegne :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1015.jpg[/IMG] I sesja na podwyższeniu :eviltong::eviltong: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1016.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1017.jpg[/IMG] Menda :razz::razz: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1019.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1022.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1009.jpg[/IMG] Roni w całej okazałości :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN0981.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1011.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1012.jpg[/IMG] Uchwycony na trojkącie :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1024.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN0998.jpg[/IMG] Nagły zwrot :evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN0999.jpg[/IMG] Moja góra futra na łapach :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1002.jpg[/IMG] Ciapek:) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1004.jpg[/IMG] Oczy widac oczy :multi::multi: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1006.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. [CENTER]A wiec foty foty :) Troszku ich będzie ale to jak to u nas, raz nie zawsze:diabloti: Tazz sie dzis nie ubrudził bo sucho było wiec tylko broda trochę w piachu- jestem niezmiernie szczęśliwa Tazzior mniej :evil_lol::evil_lol: Zapraszamy :) [B] TADAM! [/B] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN0977.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN0979.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN0987.jpg[/IMG] W tle Roni jest:) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN0996.jpg[/IMG] I tutaj też :loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN0997.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. I ja czekam na fotki:)
  23. [quote name='Maalwi']HIhi świetne fotki, tak jak pisała Tekla od psów trzeba odpoczywać,a ty sobie zrób kąpiel w wannie z bąbelkami:diabloti::razz:[/QUOTE] Nie mam wanny:( Mam tylko prysznic :( Zaraz beda dzisiejszo wybiegowe foty:)
  24. [quote name='ariss']na kupie drewna:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] No tak "kupa" w przypadku muchy obowiązkowa :lol:
×
×
  • Create New...