Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='tayga'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16626308#post16626308"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Ja się włąśnie zastanawiam jak husky skoro one nie sa czarne :lol: [/QUOTE] A dlaczego Husky miałby być czarny? Hmmm.... moze powinnam Nalę przefarbować :)[/QUOTE] Ja nie twierdze, ze miałbybyc tylko, ze nie jest :D Jak to klan czarnych , jambi pisała, ze kocha czarne psy z husky'm nie czarnym?:) w sensie psem :)
  2. [quote name='WATACHA']:evil_lol::zly7:[/QUOTE] Właśnie :zly7::zly7::zly7: MY się domagamy informacji:diabloti: Nie można tak rzucac hasło i uciekać :shake::shake::evil_lol: Edit: OOoooooo szczurek nowy?:) Ja się włąśnie zastanawiam jak husky skoro one nie sa czarne :lol:
  3. [quote name='WATACHA']Mnie też, zawsze wszystkiego dowiaduję się na samym końcu:obrazic:[/QUOTE] Robimy protest? :lol:
  4. [url]http://img546.imageshack.us/img546/589/dscn6944.jpg[/url] "Nie będe się już Toba bawił!" :D
  5. widze konsumpcja i ciastek i butelek dozwolona na łóżku :D
  6. [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/untitled1copya9db.jpg[/url] mina super :lol: [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_16867ba8.jpg[/url] ahhh te uszka :) [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_1667b639.jpg[/url] u Niuni tez latają :)
  7. [quote name='Fides79']ano tak to, jak sama nazwa wskazuje :) achhh ta miłość do zwierząt bywa bardzo zgubna :lol:[/QUOTE] Ejjj tak nie można :0 Toż mnie ciekawość zeżre zaraz :lol:
  8. [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_4873bdfa.jpg[/url] hehehhe genialne :) A za wieczorne uszka dziękuję :)
  9. [quote name='jambi'] szczególnie dziękujemy Tazzowi! :lol: ten przekaz był najbardziej zrozumiały :roflt: [/QUOTE] Tazzio macha łapka i stwierdza, ze "a prosze bardzo" :lol: [quote name='jambi'] aaaa.... i opowiem Wam o mojej husky.... :razz: choć część z Was już wie[/QUOTE] Husky? Ale jak to...? :roll:
  10. A ja naiwna myślała, ze galerie pomyliła a tutaj takie ekscesy się dzieją, ahhh moje biedne oczka :lol:
  11. to się ciesze, ze dobrze, ze tak myslicie :0 Ehhh mi go tak szkoda, ja sie tak napatrzyłam na niego przy ogłoszeniach normalnie i cały czas mam go w głowie... Myśle Bazylku i fluidy w kosmos wysyłam pozytywne i nawet tfu tfu tfu pluje już na wszelk iwypadek!
  12. kurcze wiecie mi sie wydaje, ze on z pycha wygląda gorzej... Chyba, ze wtedy na poczatku lepsze ujęcia były, jakis taki z pyszka chudy sie wydaje... A ja tak chciałam wogule się usprawiedliwić, bo ja te ogłoszenia mu obiecałam ale, ze nie wyrabiam to mu wykupiłam na bazarku... i sie tak troszku porządziłam... i jakos mi tak głupio, ze sobie sama zarządziłam ehhh:oops::oops:
  13. [quote name='WATACHA'] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]malawaszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16618186#post16618186"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] no a myslisz, że skoro my (czyli sznupowa banda :-D ) tu jesteśmy to mały nie jest reklamowany w sznupowych miejscach? jest jest :loveu: [/QUOTE] Tak, tak my za Malawaszką wszędzie poleziemy ;)[/QUOTE] Właśnie :) A Harry jest cudny :)
  14. [quote name='deer_1987'] Pytalam sie rano jakie chcecie to tylko jedna osoba odp ze domowe :razz: dam te domowe do konca co mam zmiejszone a potem kasztanowe obiecuje :) tych bedzie troche bo uszy sherry w roznych pozycjach :razz: na razie nie ma pogody na najnowsze zdjecia[/QUOTE] No ale jak mnie rano nie było to jak miałam pisac, ze ja chcem uszy :lol:?
  15. [B][url]http://images8.fotosik.pl/1599/31ea34e8e69476a7.jpg[/url] [/B]biedny Nikus taki w środku malututki a ręka tak wysoko :) I kurcze czyzbym Borysa widziała?:)
  16. [quote name='Tekla64']a to nie mialo byc juz wielkie strzyzenie i nowiuski Tazzman?[/QUOTE] W poniedziałek 4 kwietnia czyli za 2 dni :)
  17. [quote name='deer_1987']kasztany za ktorymi kochaja biegac, to beda zdjecie pokazujace jak sherry uszy lataja :razz:[/QUOTE] I ja przepraszam gdzie te zdjęcia ?:)
  18. Alez śliczni Ci Twoi muszkieterowie :)
  19. [quote name='lilo']Wy gooopie przeciez Aron nie rozumie !!! [/QUOTE] O kuuuurcze masz racje... :splat: O ja goopia. W związku z tym ja bardzo proszę zawołac Aronka do monitorka bo Tazz ma coś do powiedzenia :cool3::cool3: [CENTER][video=youtube;AfsIMpjL_sE]http://www.youtube.com/watch?v=AfsIMpjL_sE[/video][/CENTER]
  20. [quote name='westie_justa']Ja jeśli już to takie wędzone daje... ale penisów nie widziałam....[/QUOTE] Tazz za penisami szaleje ale smierdzą niemożebnie... zwłaszcza jak świeże, Tazz ostatnio jadł na tarasie bo nie mogłam wytrzymać:) Ciezko je znależc w przyzwoitej cenie mi osttanio 18 zł. Gdzie płaciłam 12 ehhh [quote name='Fides79']a z tym rośnieciem to chodzilo mi o to jak długo jeszcze ta czaszka Tazzowi bedzie sie kształtować? ale te 50% to mnie deczko zmartwiło dobrze, że jest drugie tyle szans na poprawe :) uuuu fuuuj, jakie paskudztwa F nie dostaje ucholi bo po nich wymiotuje, nie wiedziec czemu, dostaje tylko prasowane kostki :p[/QUOTE] Szczerze mówiąc nie mam pojęcia ile głowa moze rosnąć... wiem jak jest u koni ale kurcze u psa nie mam pojecia. Mnie też 50% zmartwiło zwłaszcza, że ja jakoś sie mocno przejmuje tymi oczami ehh ale zawsze mogło byc gorzej :) A co do paskudztw to Tazzio tak nie uważa. A wymiotuje mi po świńskich nogach ehh
  21. Dzień dobry Sforo :)
  22. [quote name='Fides79']no nic empatii, nic, wszędzie podejrzliwa co Ci kto zrobił w tego 1 kwietnia ??:eviltong: biedny Tazio:roll: wiadomo ile jeszcze bedziecie się tak męczyć, jak długo można rosnąć no?[/QUOTE] A jedna taka Kinga nabrała mnie, ze nadgarstek w gipsie :lol: Poza tym to nić :lol: A co do meczenia to mamy 50% szans, ze jak już wyrosnie to to wcale sie nie uspokoji... :( Więc raczej Tazz nie bedzie miał takiej grzywki cudnej jak Dona... [quote name='deer_1987']Cos smacznego dostal :loveu:[/QUOTE] Ucho :D [quote name='ahedok']jakie ucho fajowe jedna z większych byłych miłości Irysa, odstawiona ze względu na zapach psa po takiej zabawie :D[/QUOTE] uwage na zapach Tazza po tym co je i lubi to nic by nie jadł ze swych przysmaków. Ani kurzych łapek, ani penisów ani uszu, ani uszu środkowych :)
  23. I ja i Tazz dołaczamy sie do zyczeń dla Arona :) Przede wszystkim zdrowia, sił i powodów do machania ogonkiem :)
  24. [quote name='Doginka']A jutro powiesz nam, że to Prima aprilis:lol:;-)[/QUOTE] Uwierz mi, ze bardzo bym chciała :shake: :placz::placz::placz:
  25. [quote name='klaudusia0219']hihihi wcina, że aż mu się ucha trzesą :) a co mu się z oczkami dzieje ? :([/QUOTE] Zapalenie jak zwykle :shake: i to jeszcze oba oczka :(
×
×
  • Create New...