-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
heh widzę, ze nie tylko ja spac nie moge chociaż z różnych przyczyn heh
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] a ja go wykastrowałam :splat: :lol: [/SIZE][/FONT][/QUOTE] Kurcze szczeniaki po rodzicach rodowodowych by szły albo po jednym rodowodowym i było by na utrzymanie innych... Żart oczywiscie heh- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ahhhh ja stara skleroza zapomniałam o nowym domku dla Mysza-szczura ahhh cudowny tylko pozazdroscic 4 piętra łazienki sypialnia ahhh:D
-
Ja Tazza ze smyczy spuszczam tylko w lesie z dala od drogi, na wybiegu lub w dole moim oddalonym od najblizszej ulicy kawałek dosc potężny. CZasem jak bym mniejszy to mi się zdarzało w nocy kolo 3/4/5 wyjsc z nim bez smyczy ale to rzadkosc była.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img269.imageshack.us/img269/3073/dsc0077ph.jpg[/url] zdjęcie robi furore super :) Ahhh mnie przeraża ta głupwka po fryzjerowna ahhh Sliczne zdjęcia ale coż sie dziwic jak ma sie takich modeli i modelki:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Że tez te ogonki im nie odpadają jak tak merdają:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ahh bo Wy do "źródła" jedziecie?? super![/QUOTE] No ja mam 11 km wiec z usług weterynaryjnych i u nich korzystam:) To jest 3w1 wet,fryzjer i hodowca:D Wiec jak jeżdze to ful wypas:) [quote name='Doginka']Później już będę się odzywać;-):lol:[/QUOTE] No ok 3mam za słowo:) chociaz trochę smutno bedzie;( -
Mi w sensie chodziło, zapytałabym się co on by wybrał jeśli by chdoziło o jego psa:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='klaudusia0219']przekaż, przekaż :) i pozdrów od nas :evil_lol: bo my z podobnym 'kąskiem' przyjedziemy :D hah[/QUOTE] Mówisz masz:) [quote name='Doginka']Ja to sobie bedę tak w ciszy podglądać, aż do trymowanka;-) Ale Tzzik śliczny kudlak:loveu:[/QUOTE] A potem to już nie?:( -
[quote name='zerduszko']No bez przesadny, że jak się psa nie orżnie na łyso, to się rozchoruje ;) Ładna zimowa fryzurka, własnymi łapkami i wilk syty i owca cała :) Za to Kluska zarośnięta, sapie jak stary ciągnik jak tylko zaczną grzać w meiszkaniu.[/QUOTE] Przy tej mojej mendzie wszystko możliwe :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']po dzisiejszym moim dniu mocno współczuję temu, kto będzie Tazzmana odgruzowywał :D[/QUOTE] Tiaaaa już Klaudiusia też współczuła a ja oczywiscie jesli wyrażacie ochotę przekażę wyrazy współczucia :) -
Oooo ilez zdjęcioofff :multi::multi: [url]http://images8.fotosik.pl/1565/639afadb5c68ea36.jpg[/url] i jak Ty dajesz rade potem brode jej ogarnac, ze taka ładna jest?:oops::oops: [url]http://images8.fotosik.pl/1569/5bad49866371a888.jpg[/url] Ale super :cool3::cool3: [url]http://images8.fotosik.pl/1569/fb15dde43810247e.jpg[/url] kością moze i nie był ale kamera a i owszem :D [url]http://images8.fotosik.pl/1567/89be9dfddb073d1a.jpg[/url] cudoooo :) [url]http://images8.fotosik.pl/1567/424e5e1fffcbf39e.jpg[/url] cudodo kwadratu :loveu::loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/1569/bec16d1c566e7cb2.jpg[/url] alez piekna broda :mdleje: aż mi wstyd normalnie :placz::placz: Ja Tazzowej brody nigdy chyba nie doprowadze do takiego stanu:(
-
[url]http://img219.imageshack.us/img219/2969/dsc1211w.jpg[/url] ten Pan w tle życia by z moim Tazzem nie miał :D [QUOTE]Tak, bardziej koło urzędu miasta, ale na wybieg jest stamtąd jakieś 20 min. Jednak będziemy teraz chodzić przez park do lasku Arkońskiego, bo za dużo tam ludzi jest w ładną pogodę. [/QUOTE] To moze się nam uda kiedyś spotkać:)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ahhh wiec to już skonczone tj prawie?:) to ja czekam na efekty z niecierpliwoscia:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ooo wiec można rzec ze pierwsze wiesci od Państwa dobre:) A co do dylematu, powtórze p oJambi ja również zdania nie mam. Chociaż jakby mi wet powiedział ze albo tak albo zapytałabym go pewnie o zdanie hmmm
-
[url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/oooo/P3293102.jpg[/url] ahhh sliczności :) Jaką brodę ma teraz widzę-cudo!!
-
Łooo człowieka nie ma przy kompie parę godzin aWy tutaj 3 strony natrzaskały :) tj ta jest 3 chyba:) Kocina kolorowa super i czarna też to sa jedyne dwa kolory jakie mogłabym mieć:) Ale nigdy kota mieć nie będe bo TZ nie lubi... Chyba, ze nie bede miała TZta :D Twoje czarne dziewczynki to zarośniete mam wrazenie bardziej niż Tazzio :) Ale głowa zarośnięta u Arona :) Jak u Tazza, ze znów porównam :) Ja tez nie widze potrzeby obcinania na zimę nawet sobie to swego czasu przekalkulowałam - fryzjer 100 zł - antybiotyki bo by sie menda na pewno przeziebiła z 60 zł pewnie lekko - okrycie wierzchnie pewnie ze 100 zł.. A wiec mam 250 złotych w i kieszeni :lol: Widok z pracowniczego okna super :)
-
[quote name='ahedok']lekcje zawsze powinny trwać po 30 min, tylko trochę spraw organizacyjnych przepada, a w domu się jest wieki wcześniej :diabloti: a z tymi fotami... wieczoru jeszcze nie ma, obiecałam wieczorkiem :razz: mam 2 serie: jedna ze spaceru, a druga po poprawieniu jeszcze raz brzuszka i główki (obie z dzisiaj) właśnie się ładują :p mam nadzieję, że skomentujecie i ew. doradzicie jakieś poprawki :lol:[/QUOTE] Łooo to ja czekam z niecierpliwoscia :0 A skoro to już sa poprawki po poprawkach po strzyżeniu to ja już sie nie wypowiem bo ja już się nie znam :D Ale czekam:D
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']nie "na pupie" tylko na nereczkach :grins: gdziee??? ale faktycznie - kudłacz nad kudłaczami![/QUOTE] O przepraszam :) W takim razie na nereczkach :) To taki zabieg coby im w nerki zimno nie było:) Jak to gdzie iczy? tam gdzie ich miejsce i widac na pewno:D -
[url]http://img189.imageshack.us/img189/4792/dscn6868p.jpg[/url] alez przystojniaczek :)
-
[quote name='ahedok']łuhuhu, nie tylko mnie się opada o kolczatkę a jak pies się robi silniejszy od właściciela, to sobie można mówić o obrożach itd., tyle że szczeniaka trzeba ustawić, najlepiej nie tracąc barku :D edit: a zdjęcia śliczniusie :)[/QUOTE] Przepraszam, ale szczeniaka ustawiasz siłą i bólem? :) Taka mała dygresja i już kończe sie wypowiadac na ten temat. Klaudia może jakies zdjęcia jezcze?:) Śliczny kudłaty:)
-
[quote name='Doginka']że co, że jak:hmmmm:?Nie wiem, co to jest yziu:niewiem: [/QUOTE] Bardzo przepraszam yziu = życiu :D
- 21590 replies
-
[quote name='wilczy zew']Nic podobnego! Do obrony przed drapieżnikiem służyła szeroka skórzana obroża nabijana na zewnątrz kolcami co chroniło psie gardło. Kolczatka o jakiej mowa powstała w celu szkolenia psa. [B]W wielu przypadkach jest bezpieczniejsza niż kantarek.[/B] Myślę,że powinnaś swego psiaka zapisać do dobrej psiej szkoły.[/QUOTE] Ja chodzę z Tazzem na Kanatrku i normalnie na obrozy. Może w momencie jak pies jest tylko na kantarku jest super niebezpieczna. w momencie jak Tazz sie szarpie po prostu trzymam za koniec od obrozy i tyle. Poza tym i tak (98% prsów na kolczatkach ciagnie, wieszają i ciagną z racji po prostu "kupie kolczatke nie bedzie ciągnął" i tyle zero pracy z psem. Jak widze czasem 4 miesieczne szczeniaki na wybiegu w kolcach to mi gorzej.
-
[quote name='zerduszko'] Witamy spóźnialską :lol:[/QUOTE] :oops::oops::oops: no bo ja czasem gapa jestem:oops: