Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='zerduszko']Oszaluję jak nic :D[/QUOTE] Ja tam bym oszalała p owyjeżdzie a natenczas cieszyła, ze wciąż ze mną;)
  2. OSIWIAŁAM!! :watpliwy::watpliwy::watpliwy::watpliwy: Ale w koncu mi się udało :) Wgrały się filmiki więc zapraszam na małą opowieść :evil_lol: [CENTER]Biegnie moje Futro bez Futra, ale jakie koslawe :mdleje: Jak on wygląda :rotfl: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1090.jpg[/IMG] A wiecie gdzie tak biegnie? Bo ja zaaferowana robieniem zdjęć straciłam czujność i... I było za późno... Tazzman dopadł WODY :mad::mad: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1092.jpg[/IMG] O Jak dopadł ehhh było by fajne zdjęcie jakbym miała ładny aparat :razz: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1093.jpg[/IMG] Darowałam Chłopakowi niech ma SPA grzeczny był;) Po chwili dołączył się kolega Imago :evil_lol::evil_lol: [video=youtube;xqNvlw3aNvU]http://www.youtube.com/watch?v=xqNvlw3aNvU[/video] Ale jak się okazało Imago nie bardzo wode lubi i sobie jak widac było poszedł :cool3: Po jakims czasie :razz::razz: I zaczeła się gonitwa :) Z góry przepraszam za nagłe zwroty aparatu i ziemie ale musiałam się ratowac bo Dog na mnie pędził :razz::razz: Zapraszamy na gonitwę: w rolach głównych: Tazzman - sznaucer olbrzym z głupawką Imago- Dog błękitny z chęcią gonienia W roli drugoplanowej: Uroczy biszkoptowy psiak, którego imienia niestety nie pamietam, który to w wieku 4 tygodni został okreslony jako przyszły duży pies wielkości laba zreszta tak tez wyglądający jak z reklamy wyjety... Ale ale juz nie gadam i zapraszam na filmik: [video=youtube;UzNo2paJXy8]http://www.youtube.com/watch?v=UzNo2paJXy8[/video] KONIEC :multi::multi: Mogę iść spać ehhh. Wyczerpałam limit zdjęć na parę dni hyhy:evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
  3. pewnie przeciez jemu bez różnicy jaki kolor ma na sobie :)
  4. [quote name='zerduszko']Ale bym go tak klepnęła w pośla.... górną część uda ;) [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1086.jpg[/URL] [B]Patrzę, co to do Was przylizło, myślę inny pies... a to obroża :)[/B][/QUOTE] Heheh pocztą przylizło :)Toż to nie humanitarnie :D Nie wiedziałam, że po ślada trzeba cenzurować :D
  5. [quote name='ahedok']jaki znowu problem, przecież Tazzio śliczny :) a w szelkach ja akurat kolor zauważyłam i dlatego się zdziwiłam w co Ty chcesz Tazza wystroić :D[/QUOTE] Tak dziękujemy ale brodę zazwyczaj ma s tanie zakołtunionym mimo mego molestowania tejże ale już chyba wiem :) I bedzie ok:) Ja akurat różowego nie lubiem wiec i pies mój nie bedzie w takim kolorze chodził:D [quote name='anka11']dziękujemy! :) musiałam je wczoraj wyprać - po tych kąpielach błotnych i znowu są jak nowe :cool3: [/QUOTE] A prosze prosze;)
  6. to ja przepraszam to te fiołk ito do jedzenia w koncu czy nie?:)
  7. [CENTER]Kolejny Dog tym razem Bazylek :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1101.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1091.jpg[/IMG] Mój chlejusek :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1098.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1099.jpg[/IMG] A po drodze z wybiegu do domu zachaczyliśmy na pocztę i oto co do nas przylizło :multi::multi: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1103.jpg[/IMG] Chwilowo to na tyle :) Czekam na filmiki :roll: Mam jeszcze 3 zdjęcia ale to później :diabloti: [/CENTER]
  8. [CENTER]Wszystkie zdjęcia się załądowały :multi::multi::multi: Jeszcze tylko filmiki ehhh :shake::shake: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1083.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1084.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1086.jpg[/IMG] Roniuszek :loveu::loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1088.jpg[/IMG] Iiii UWAGA biegnie Dog Błekitny Imago :razz::razz: Który to jeszcze się pojawi :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1089.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. I kolejna porcja bardzo proszę;) [CENTER]Przyszedł nowy kolega: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1077.jpg[/IMG] Dalsza częśc molestowania patyka: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1078.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1080.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1082.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1083.jpg[/IMG] Ciag dalszy nastąpi za chwile:angryy: [/CENTER]
  10. [quote name='klaudusia0219']bo zapomniałaś firmy grabek :diabloti: a i gdzie zdj Tazza z wybiegu ? :mad:[/QUOTE] Błagam wgrywają się, koszmar!! Dwa filmiki nadal się na serwer nie wrzuciły a zdjęć wrzuciło sie 4 :mad: KOSZMAR!! Ale prosze na zachetę 4 zdjątka :) [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1076.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1074.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1073.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1072.jpg[/IMG] Wgrywają się nastepne wiec mam nadzieję, ze pójda ehhh A ostatnie zdjątko z niespodzianką z dziś:) [/CENTER]
  11. Uszka cudne :loveu::loveu: [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_40394144.jpg[/url] hmmm szczekała?:evil_lol::evil_lol:
  12. Alez piekny Lilo :) Kocha rzeczywiście wielka ale jaka radośc ze 100 razy wieksza :) Zdjęcia śliczne, wiecej :D
  13. [quote name='klaudusia0219']pamięć widze dobra.. ale krótka :evil_lol:[/QUOTE] Heheh nie bedę się wypierac :D Ale, dlaczego niby tak uważasz?:D:evil_lol::evil_lol: [quote name='deer_1987']Uszy sherry u nas dla Ciebie :razz:[/QUOTE] Dziekujemy za informację zaraz będziemy :)
  14. Torcik super z wkładką a ja sie głupia zastanawiam co to jest :D Aronek sliczny pycholek ma :)
  15. [quote name='malawaszka']nooo tamto czytałam, a potem to mnie zmyliło :D podziękował w takim razie :loveu:[/QUOTE] Ja ptrzepraszam to moja wina ehhh [url]http://img148.imageshack.us/img148/9991/dscn6981.jpg[/url] normalnie my slałam żes go farbneła :lol:
  16. [quote name='ahedok'] ktoś tu ma słabość do brody :D a szelki takie raczej dziewczęce, nie sądzisz? :)[/QUOTE] Bo mi broda sen z powiek spędza bo ja mam z nią problem:) A szelki kolorystycznie owszem dziewczece ale model juz nie :lol:
  17. Dona cudo!!! Nad cudami :) [url]http://images8.fotosik.pl/1615/2ad1a9491c2528e2.jpg[/url] alez ładnie ząbki pokazuje :) [url]http://images8.fotosik.pl/1615/e02b219f42c2b05d.jpg[/url] wsykoczy ze zdjecia uwaga! :)
  18. [quote name='klaudusia0219']proszeeee :) [URL]http://germapol.istore.pl/pl,product,1311363,coat,king,home,915e,1,5,mm.html[/URL][/QUOTE] Dziekuję włąśnie o tym sklepie rozmawiałysmy ale ja nazwy zaponniałam :oops: swoją droga nie dizwie się, ze nie mogłam go znależć gdyz takiej nazwy nie znałam "[B][SIZE=2]COAT KING HOME 915E - 1,5 mm [/SIZE][/B] " [quote name='jambi']no ale ło co idzie? ja tylko mówie, że Tazza wyszykował fachowiec - a moje zaniedbane kundle ja osobiście i wierzcie lub nie - różnica jest :megagrin:[/QUOTE] Ja rozumiem, ale to ja się bede wstydzić, ze ja wogule nie umiem go sama :) Zreszta ja wole jak futro :razz: [quote name='Tekla64']ja tez mowie wlasnie o tym ze moje tyz sama robie i nawet porownac sie nie da do fachowego obrobienia chlopaka i mnie wstyd ze sie tak choc w polowie nauczyc nie mogie aaa zdjec to bardzo prosze teraz mnostwo robic cobym miala czym oczy pasc[/QUOTE] Ten FOCH mnie zabije :evil_lol::evil_lol: Zdjęć trocszku mam i 2 filmiki ale troche mi zejdzie wrzucanie na serwer bo serwer obciążony mam dziś:( [quote name='zerduszko']Ale piękny :) On jest młodziak? Sory, nie czytałam od początku. Bardzo fajnie, krótko i ładnie. Podoba mi się ta fryzura.[/QUOTE] za 2 dni 18 miesięcy będzie :razz: Dziekujemy :loveu: [quote name='ahedok']och och, Tazz w wersji łysej wygląda niezwykle elegancko i poważnie, nie taki misio xD[/QUOTE] Dziekujemy :loveu: [quote name='malawaszka']czadowy Tazzman Coupe :lol: jak moje gnojki :D :loveu: też mamy grabki czarne marsa :D[/QUOTE] ja jeszcze nie mam :)
  19. [quote name='jambi']heh... a powiedz.... co powiedzieli jak go zobaczyli? ... nadaje sie do napisania na forum publicznym czy nie bardzo? ;)[/QUOTE] No ogolnie okazało się, że nie dobrze mieć sznupa z obfitym włosem na łapach... i na brodzie i wogule wszędzie heh. Duzo pracy heh Natepny raz 5 lipiec :D [quote name='eria'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1055.jpg[/URL] wow !!!! super wygląda !!!! Ale pracy musiało przy nim być ! :) I oczka widać !! :D[/QUOTE] Pracy duzo ale dzis szybko poszło bo grzeczny był :loveu: I widac oczka owszem :multi: [quote name='deer_1987']to moze tez ale to futro :P[/QUOTE] No przede wszytskim o to mi chodziło, bo ogólnie przytuł;) [quote name='klaudusia0219']jaki piękny Tazz ! :loveu: ja dzisiaj w szkole : ktoś się pyta który dzisiaj, a ja '4 kwietnia' i za chwile ' ooo ! Tazz dzisiaj idzie na od-futrzanie a cała klasa WTF? :diabloti: piękny jest ! a grabki Marsa my mamy (p.Basia wybierała w Głogowie także pewnie to te :evil_lol: ) i są super :D pięknie wycigają podszerstek i to bardzo łatwo i szybko idzie :P[/QUOTE] Dziekujemy :multi: Heheh to sięklasa zdziwila pewnie jak widać :razz: A grabki pewnie te ;) Ale ja ich cholera na necie znależc nie mogę :shake::razz: [quote name='Tekla64']jaaaa cudny chlopak !!!! ja jednak zostane przy swoim zdaniu z robiony sznup to jest dopiero sznup!!!! piekny jest teraz !!!!! a jaki elegancki a jaki .... no och piekny!!!! i az wam zazdroszcze hihihi a sama sie chyba zaczne wstdzic[/QUOTE] No jest zdecydowana różnica :) I właśnie na wybieg sie wybieram ale chyba w szpilkach pojde bo jak w dresach to wstydu mu narobię :roll: A Ty Teklo nie masz się czego wstydzić!! [quote name='jambi']wstydzic to ja sie zaczne, jak wam swoje pokaże :roflt: przy tak [B]F[/B]achowej [B]O[/B]bróbce [B]Ch[/B]łopaka, to ja ze swoim domorosłym maszynkowym strzyżeniem wysiadam[/QUOTE] E tam gadacie głupoty! :mad: [quote name='jambi']no ale co? ładnie wyszło nie? :grins:[/QUOTE] Ładnie :evil_lol::evil_lol: EDIT: A włąśnie jade na wybieg z aparatem wiec jak wroce i skoncze sprzatac to beda zdjęcia nowego Tazza :)
  20. Łańcuszek tez mi się bardzo podoba zwłaszcza u Dony Teklowej:):) Ale już zakupiłam obroże wiec niech już tak bedzie :) [QUOTE][B][COLOR=#800080][COLOR=green]no pewnie że bym poznała... po głosie zapewne[/COLOR] :-P [/COLOR][COLOR=green]... ja mówie, że jak mogłaś po oczach poznać, jak wcześniej oczu nie było![/COLOR][/B] [B][COLOR=green]...widać :eviltong:[/COLOR][/B] [/QUOTE] Ja je widziałam jak mu zakraplałam :D [QUOTE][COLOR=green][B]aaa to do łap! a to Ci sie przyda, w sumie zawsze po spacerze, jak będziesz wyplątywać gałązki i inne owoce natury możesz przeleciec grabkami[/B][/COLOR] ;-)[/QUOTE] Do łap i do brody bo jak się okazało moja pielegnacja brody tez pozostawia wiele do życzenia...
  21. [quote name='deer_1987']oj ale sie zmienil :razz:[/QUOTE] Schudł :D :)
  22. [quote name='jambi']to dla Waszki czy dla Weszki??? [I]u prząśniczki siedza jak anioł dzieweeeeczki, przęda przęda sobie jedwabne majteeeczki[/I] [img]http://manu.dogomania.pl/emot/balet.gif[/img][/QUOTE] NoTak przepraszam pomyliłam sie :)
  23. [quote name='jambi']Piękny jest! [B][COLOR=purple]Dziekujemy :loveu:[/COLOR][/B] [QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16634025#post16634025"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Poznałam po oczkach :smile: [COLOR=blue][B]taaaaa jasne.... [/B][/COLOR]:roflt: [COLOR=purple][B]No tak jak niżej napisałam był na dworzu :) [/B][B]I jak podjechałam to spojrzał;) No nie mów, ze Bys Swoich nie poznała :cool3::cool3: Za pierwszym razem owszem nie poznałam ale teraz już poznałam :)[/B][/COLOR] Leżał na dworzu i jak tylko podjechałam to spojrzał, moje futerko ahhh Kocham Go! :-D [B][COLOR=blue]to uważaj bo ten stan z wiekiem tylko sie pogłębia[/COLOR][/B] ;-) [COLOR=purple][B]W sensie który?:)[/B][/COLOR] Czekam na nowa obrożę bo w tej 4cm teraz źle wygląda za masywna ona :smile: [B][COLOR=blue]hahaha, ja po strzyżeniu zawsze zamieniałam obroże na łańcuszek z tabliczką :smile: [/COLOR][/B] [COLOR=purple][B]Nad łańcuszkiem tez już myslałam ale był bazarek z obrożami Taks i się skusiłam na zieloną :multi:[/B][/COLOR] Zawsze miał oczy tylko nie zawsze widoczne :smile: Dziekujemy ogolnie :smile: Musze kupic grabki MArs czarne hmmm do wyciagania podszerstka hmmm [B][COLOR=blue]grabki, nożyki, i inne cuda - i serio zaczniesz sama to robić? :smile:[/COLOR][/B][/QUOTE][/QUOTE] NIe nie, nie zamierzam robić go sama. Dziś po rozmowie wiem, ze przy jego łapach grzebien moge sobie wsadzić :mad::mad: Musze grabki do tego podszerstka bo on ma go tyle, ze masakra ahhh :razz::razz:
  24. [quote name='jambi'] Sandra, a powiedz, nie zdziwiłaś się? nie stanęłas jak wryta jak go zobaczyłaś? od razu byłaś pewna że to Twój pies? :lol:[/QUOTE] Poznałam po oczkach :) Leżał na dworzu i jak tylko podjechałam to spojrzał, moje futerko ahhh Kocham Go! :D Czekam na nowa obrożę bo w tej 4cm teraz źle wygląda za masywna ona :) [quote name='Fides79']Łooo macie nowego psa i ten pies ma oczy :evil_lol: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1065.jpg[/url] :loveu::loveu: przystojniak, super się prezentuje ;)[/QUOTE] Zawsze miał oczy tylko nie zawsze widoczne :) Dziekujemy ogolnie :) Musze kupic grabki MArs czarne hmmm do wyciagania podszerstka hmmm
  25. [quote name='jambi']normalnie wstrzymałam oddech.... serio.... iiii.... jest jest!!!! Łysy Tazzeusz!!!!!!!! :loveu:[/QUOTE] Normalnie, ze w napięciu :) Tazzeusz :lol: Bardzo mi sie podoba :D
×
×
  • Create New...