-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Ostatnia partia: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1067.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1065.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1064.jpg[/IMG] I Tazz po głupawce padł i lezy:) A Pani Dr stwierdziła, ze Tazzio b. grzeczny był :multi::multi: Na 5+ :multi::multi::multi: [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Przekupiony ciasteczkiem watróbkowym bo ju,ż głupawka się zaczynała: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1068.jpg[/IMG] Łapka do watróbki: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1069.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1066.jpg[/IMG] I Oczka :cool1: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1063.jpg[/IMG] I jedno oczko:) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1061.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[CENTER]Tazzio na tarasie już niestety z mokra brodą bo musiał sie napić :mad::mad: A Pani dr. tak ładnie rozczesała :cool3: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1055.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1057.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1058.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1059.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1060.jpg[/IMG] Zaraz będą oczka :multi::multi::multi: [/CENTER] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Jesteśmy :loveu::loveu::loveu: I najpierw troszku wspomnień :) [CENTER]Tazzio na wybiegu i koleżanka CTRka, którzy to własciciele wzieli Tazza za CTRa nawet jak podeszli bliżej a ja już z daleka widziłam, ze to CTR :multi::multi: Rozwijam się :diabloti::diabloti: Na pierwszym planie Tazz :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSC01005.jpg[/IMG] Sobotni spacerek na piwko z Futrzastym Futrem :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1050.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1054.jpg[/IMG] W Nastepnym poście już dzisiejszy Tazzio bez Futra :placz::placz: [/CENTER] -
Borys się załapał :) [url]http://images8.fotosik.pl/1613/d15fd9018fe5ca9b.jpg[/url] genialne :) [url]http://images8.fotosik.pl/1613/ff739ad1c0f53fb9.jpg[/url] Teklo Tys pewna, ze to nie farbowana sarenka? :lol: Cudne zdjęcia Dony w ruchu:) Cudne!!
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Jadę po Futro bez futra :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']jak to? nie czytałaś uważnie: :lol:[/QUOTE] Oczywiście, ze czytałam :) Może powinnam napisać należy?:) Albo, ze niby tak ale jednak nie:) -
to czekamy na nowa dawkę zdjęc:)
-
i ja jeszcze ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']nie, no tak pytałam :grins: bo wiesz... 14 cm włosy to jakby tak... orginalnie :megagrin: ... no chyba że w brodzie, albo w grzywce ;) [B][COLOR=navy]Na ogonie :D[/COLOR][/B] dziś 4 kwietnia, znaczy sie dzis zobaczymy Tazza po metamorfozie? :) [COLOR=navy][B] TAK :) Już Tazzio zawieziony a mi smutno w pustym domu :([/B][/COLOR] :shock: że co będzie?! [COLOR=navy][B]No pomyliłam sie literówka :) Domowopodłogowojedzace uszkoświnki- w sensie Tazz w domu na podłodze jadł uszko świnki :lol:[/B][/COLOR] nie tylko Ciebie... i jeszcze sie zarzekała, że skąd, że prawda...:lmaa: [COLOR=navy][B]Heheh, dałysmy się nabrać;)[/B][/COLOR] jako rzekła Margi, trymuje sie trymuje... wszyscy trymują :smokin:[/QUOTE] Trymują albo nie trymują;) Ale można trymowac;) -
[quote name='wilczy zew']nie jest dominantem[/QUOTE] Dopóki na niego duże psy nie wskakują;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']jak nikt nie widzi to sherry i do sypialni na lozko kosc przyniesie..[/QUOTE] Łooo Tazz kości ale prasowane na łóżko zanosi alb moje kapcie wrzuca ehhh menda :D -
[quote name='zerduszko']Powiem tylko, że oszczędziłam Wam yhmmm bardziej intymnych widoków ;) Ten pies zapałał do Swissa uczuciem zakazanym ;)[/QUOTE] I Swiss grzeczny był- super :) [QUOTE]Z niektórymi samcami, tez jest luz, nawet takimi baaardzo upierdliwymi ;-)[/QUOTE] Może o wielkość samca nachalnego chodzi. Tazz np. na mniejsze nie zwraca uwagi ale natrętne duże odgania... no chyba, ze "robia mu dobrze" yhhh no wiecie jak to wtedy stoi jak osioł ehhh...
-
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Swiss/DSC_0584.jpg[/url] o kurcze hehehe
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Saththa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[url]http://img534.imageshack.us/img534/1374/imgp0324n.jpg[/url] ale pognał:) -
Łooo ja się normalnie doedukuje w kwesti ptaszków :D [QUOTE] I znowu zięba;-) [url]http://i56.tinypic.com/2ev418y.jpg[/url][/QUOTE] I nawet od tylnej strony dam rade poznac :)
- 21590 replies
-
[QUOTE]Czarnego sznupa :diabloti: Szare jakoś dają radę nie uświnić się totalnie :eviltong:[/QUOTE] Ano zauważyłam już :) [QUOTE]Hehe no to mieliście pecha faktycznie. Dadzą sobie radzę z brudasem. Jak wróci będzie jeszcze większa różnica ;-) Miło że się fota podoba :-P FURLA - tak tak, żeby nie było marudzenia ;-)[/QUOTE] No mam nadzieje heh. Troche go rozczesałam ale przez to wszystko to koszmar jakiś:mad::mad: Ciagnełam go niemilosiernie i mi sie przykro zrobiło heh:oops:
-
Filmiki super obejrzałam oby dwa:) Mimo, ze jeden dla Weszki był:lol: zdjęcia przepiekne ale to mnie urzekło normlanie: [url]http://img863.imageshack.us/img863/1270/dscn7022d.jpg[/url]
-
Heheh mokry sznup to zupełnie inny pies :) Cudne zdjęcia i Bosman :)
-
[url]http://img845.imageshack.us/img845/4327/dsc00252r.jpg[/url] hehehh broda pierwsza klasa :) Wena ma cudne szelki, choruje na takie odjakiegos czasu ahhh :)
-
[QUOTE]nie można wrócić czystym ze spaceru ;-)[/QUOTE] No pewnie! Toż to skaza na honorze sznupa jest :lol: W szczecinie też było goraco, do czasu az sie nie wybrałam na wybieg zmoczyło nas totalnie :( A Tazzio jutro trymowanie :mdleje: a jest mokry i uświniony a ja go wykapać nie mogę:( [url]https://lh4.googleusercontent.com/_gxmfpROZQsE/TZis8z-UMyI/AAAAAAAAHOo/8V5RO97shNo/DSC_0108.JPG[/url] genialne zdjecie, kolory i wogule ahhh CUDO! :D I jeszcze: FURLA!! Hura :)
-
Łoooo to macie przygody :) Napisałabym, ze super przygody ale chyba nie wypada :evil_lol::evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='westie_justa']no to czekamy na łysolka:loveu: a sznaucerów się nie trymuje?:roll:[/QUOTE] Jak na dole;) [quote name='greatmadwomen']trymuje, trymuje :)[/QUOTE] Własnie właśnie :) [quote name='deer_1987']ja tam na zapach nie patrze tylko co psu smakuje :D[/QUOTE] Ja patrze ale pod wzgledem czy może jeść w sypialni czy nie :lol: [quote name='Doginka'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Saththa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16620079#post16620079"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] ...Szczerze mówiąc nie mam pojęcia ile głowa moze rosnąć... wiem jak jest u koni ale kurcze u psa nie mam pojecia.... [/QUOTE] Ok. 2 lat;-)[/QUOTE] Ooo dziekuję :) -
[quote name='tayga']Husky Jambi ma nie być psem... to pewnie kolejna Mysza, albo inny królik. A jak miałby być psem to polecam tego wariata, jest u mnie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201486-YUKI-(dawniej-HES)-husky-ze-schroniska-szuka-opiekuna-i-przyjaciela[/URL][/QUOTE] Ojjj to się nam poplatało. Ja tez już wiem, że ma byc jakims gryzoniem ogólnie. Ale mi tylko o kolor huskiego chodziło ehh :)
-
[quote name='deer_1987'] Niunia to zawsze ma w gorze :diabloti:[/QUOTE] Wiem :razz: :D