Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='wilczy zew']Na jakich zasadach działa ten wybieg?[/QUOTE] Hmmm w sumie zasad jako takich nie ma. Sprzątnąć po psie i w razie czego reagować jak coś siędzieje. Nie bardzo rozumiem o co pytasz:)
  2. [quote name='malawaszka']buuhahahha a to dobre :roflt: już widzę jakby moje psy pobiegły sie bawić - podrapały by mi samochód jak nic :lol:[/QUOTE] Nie mozesz wjechac samochodem na wybieg :D Mnie osobiście bardzo to denerwowało bo jak włąsciciel siedzący w aucie przed wybiegiem może zapanować nad psem w razie "w" [quote name='Tekla64']a moje w wiekszosci by se polataly i mialy gdzies samochod , no Tekla moze by w ogole nie wysiadla hihihi ale po jakims nie za wdlugim czasie by podeszly sie mnie zapytac i co dalej??? juz wiemy co tu bylo i gdzie a teraz idziemy na spacer hihihi[/QUOTE] Tazz by stał pod siatką :) On wogule najczęściej przy mnie jest :) Czasem poganie odejdzie (do kałuży się właduje) ale rpzede wszytskim pilnuje coby Pancia innych psów nie głaskała;)
  3. Nie dośc, ze na kolankach to jeszcze na poduszeczce? :mdleje: [url]http://img708.imageshack.us/img708/4820/dscn7040s.jpg[/url] Alez mu dobrze :loveu:
  4. [quote name='Tekla64']to najwyzej wykorzystasz go jako psa tropiacego a w najgorszym wypadku wykorzystasz to do poczatkow nauki sladu hihihi zawsze sa pozytywne aspekty trza ino tylko je dostrzegac[/QUOTE] Oczywiście \ale ja nie narzekam teraz tylko się śmieję;)
  5. [quote name='Tekla64']eee byle pogoda byla to bedziecie najwyzej zamiast 18 troche wiecej na licznikach ale jaka radocha bedzie !!!! a spierac sie nie spieraj ino miej radoche !!!! Tazikowy ryjek cudny ryjek i oczetak jakie mundre piekny jest[/QUOTE] Radoche zawsze mam jak na grzyby idziemy :) Jak TZ wraca do samochoduu idąc w druga stronę :lol: A Tazzio oczywiście idzie z nami:)
  6. nochalek i jęzorek super :loveu: [url]http://img705.imageshack.us/img705/9159/dscn6962l.jpg[/url]
  7. jak dla mnie też chyba 2. Na 1 psiaki jakoś dziwnie są hmmm "wyrysowane" ale 2 :)
  8. [quote name='Maalwi']ojejku ,nie doczytałam,przepraszam :)[/QUOTE] Spoko, spoko ja sie nie gniewam:)
  9. hmmm rewelacyjnym efektem jest Felutek nakolankowoprzytulasny? :razz:
  10. widze, ze nie potrzebnie wstawiłam tyle zdjęć bo i tak z tego jednego byście były zadowolone :evil_lol: No to prosze raz jeszcze: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1121.jpg[/IMG] Ja to się denerwuje jak ktoś mnie zapraszam na spacer szybkim tempem a potem krzyczy na mnie, ze na spacerze jest a nie na przebieżce... A już niedługo będę na 18km spacerze:) Na rajd z TZtem się wybieramy do kalisza pomorskiego 16 kwietnia :) Mam nadzieję, ze się nie zgubimy w tym lesie bo to rajd na orientację :evil_lol: a TZ mój to orientację ma ale w mieście a i to nie zawsze:D Ja jakoś problemów nie mam ale nie wiem czy bedzie mi się chciało spierać z nim w która stronę iść mamy :evil_lol:
  11. [quote name='Fides79'][QUOTE][B] [/B] [INDENT] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Tekla64[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16648483#post16648483"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] oj rewelacyjne to malo powiedziane hihihi [/INDENT] [/QUOTE]ciiiii, bo sie zlecą ciekawskie i bedą sie dopytywać o co chodzi :evil_lol:[/QUOTE] Za późno :evil_lol: ja już sie dopytuję;)
  12. Heheh to się nazywa zapewnianie rozrywki:) A taki łancuszek z blaszką też bym zobaczyła z chęcią :)
  13. Hmmm a ja zawsze czytam instrukcę takie zboczenie mam Ale na relacje najlepiej Foto i słowna czekam:)
  14. [quote name='malawaszka']tak, ale adopcja schroniskowa więc nie mam pojęcia gdzie, co i jak[/QUOTE] Oby mu było dobrze :)
  15. [quote name='deer_1987']tak z ciekawosci pytalam bo wlasnie na ogromny wyglada :cool3:[/QUOTE] No tak jest duzy:) [quote name='jambi']sie przyłączam :loveu: i Tazzio tak nic? kompletnie? to ja Ci powiem, że jestem pod wrażeniem, bo Aron nigdy nie pozwalał, na takie spoufalanie sie obcych amantów do "jego" dziewczyn - nie ważne czy te dziewczyny były własne czy obce, jak były z Aronem były JEGO ;) musze powiedziec, że tu mi sie podobaja bohaterowie drugiego planu... Panie wyszły z pieskami na spacer :lol: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1125.jpg[/URL] na Pola Mokotowskie kiedys codziennie o tej samej porze co ja przyjeżdzał taki facet samochodem, wypuszczał psa, brał gazete i siedział w aucie ją czytając, a pies albo krążył po prakingu albo leżał obok samochodu... i tak godzinke albo dłużej, ale to sie nazywa że pies codziennie na Polach był...:roll:[/QUOTE] A dziekujemy :) I Tazzio nic:) Tazzio za to wczoraj usilnie bronił mojego plecaka w którym byly ciasteczka watróbkowe :roll: Aż musiałam je do samochodu zaniesc bo się zaczeł orobic nie fajnie :shake: A co do Pań ze zdjęcia to jedna z nich to właścicielka Sońki jest. A druga właścicielka tego pieska co to przy nich stoi starszego juz mocno nie biegającego. Przychodzi dla towarzystwa Pani od Sońki. A co do takich indywiduuuuuf (:D) to też się cozywiście zdarzają. Jak zima było i śniego to ludzi psy na wybieg wpuszczali a sami w autach siedzieli :shake: [quote name='Fides79']jakie psie zebranie :p [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1121.jpg[/url] :loveu: piękny jest ;)[/QUOTE] Dziekujemy :loveu: [quote name='Tekla64']Jambi ja mysle ze to pan byl na mokotowskich i w spokoju mogl poczytac a pies.... no coz zajecia wlasne. moi wszyscy do dzis nie chodza ze mna na spacery bo i rodzina i znajomi nazywaja to marszobiegi i nie sa chetni oj ostatnio moja meza chodzi na ranne regularnie ale poszlismy na kompromis ja troche zwolnilam a on troche przyspieszyl i wyszedl taki spaceromarsz ranny[/QUOTE] Oooo ja lubie takie szybkie spacery:) Jak mnie kto do lasu wyciąga na szybki spacer to jestem przeszczęsliwa :) Ale potem się okazuje ze moje szybko tempo jest za szybkie i krzyczą na mnie :(
  16. [quote name='wilczy zew']Fajny Tazio taki ogolony :loveu: [I]pokaż,tam też cię ogolili[/I] [url=http://img859.imageshack.us/i/broda.jpg/][img=http://img859.imageshack.us/img859/6461/broda.jpg][/url] Ten wybieg jest dla psów? Świetne przeszkody do szkolenia![/QUOTE] Witamy u nas :) Tak dla psów;) Kawał terenu ogrodzonego:)
  17. Słuchajcie czy ja dobrze na stronie widzę, ze Szerszeń dom znalazł?
  18. [quote name='Kisses']Mamy pewien problem... Albo mi się wydaje, albo dzisiaj dwa razy mój pies siknął przez sen, czystości nauczył się błyskawicznie i żadnych akcji nie było, ale tata dzisiaj powiedział, że na kanapie było coś, on tam spał. Teraz leżał na moim łóżku, poszłam coś wziąć z torebki szkolnej, patrze, a tam mokro. Raczej nie jest to mokre z nosa, tak mi się wydaje przynajmniej. Jutro pewnie będę dzwonić do weta i jak będzie trzeba to się zawiezie siuśki, ale może ktoś się już z czymś takim spotkał? Pies zachowuje się normalnie, nie jest osowiały ani nic, apetyt ma...[/QUOTE] Ja znam równiez taki przypadek a nawet dwa takie przypadki. Pierwszym jest mój osobisty pies, który przeziębił sobie pęcherz i wogule nie panował nad moczem, potrafił sie bwić i sikać :) Okazało się jak już napisałam przeziębił pęcherz. Drugim jest znajomy juz starszy pies, mający problem z utrzymaniem moczu. ie bardzo pamietam co mu tam było wszak wizyta u weta plus pare zastrzyków dostał. Ja ze swojej strony radze się po prostu do weta wybrać. Jak wyżej strix napisała może byc kilka przyczyn. Tak więc psa zabieramy i do weta:) Mam nadzieję, że to nic powaznego! :)
  19. Heheh czy ja wiem, że się lepiej foci, mi to w sumie obojetne chociaz teraz oczy widac :) A skoro widać to wrzucam :) Cobyscie potem nie mówiły, że on oczu nie ma- będe miała dużo dowodów że jednak ma :lol:
  20. [quote name='malawaszka']to jest najgorsze.... i nie będę truła, że nie jest bo kurde sama to przeżywam zawsze :([/QUOTE] Ehhh szkoda, ze im sie nie da wytłumaczyc pewnych rzeczy ehh
  21. [quote name='klaudusia0219']ja też wole ostrzyżone sznupki, ale czekam aż p. Basia będzie miała chwile czasu na nas :D [B]a teraz to wgl on taki niewymiarowy hihih :D[/B][/QUOTE] To piekny czas :) Za duża głowa, za długie łapy :loveu: wspominam z rozrzewnieniem :D
  22. [quote name='Doginka']Świetne foty:loveu: Shark atak:crazyeye: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1130.jpg[/url][/QUOTE] Dziękujemy, przy takich ujęciach jak zacytowałas bardzo żałuję, ze nie mam lepszego aparatu:)
  23. [quote name='wilczy zew'] Nie ma nic gorszego niż moda na rasę![/QUOTE] Świete słowa ehh nie wiem co gorszego może spotkać daną rasę niż moda na nia ehh
  24. [quote name='Doginka']Ja to już zapomniałam, które foty miałam cytować;-) Wszystkie fajne:loveu:[/QUOTE] Tez mam ten problem :D Zazwyczaj mam notatnik otworzony i na bierząco w notatniku pisze post jak zdjęcia cytuję bo potem nie pamietam które było które;)
  25. [quote name='malawaszka']ostatnie bombowe :loveu:[/QUOTE] Dziekujemy :) [quote name='zuzolandia'][I][B][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1114.jpg[/url] pozbywamy sie brody hihihihhi witamy po jakiejs tam przerwie ;-) hihiihhi[/B][/I][/QUOTE] Witamy równiez ponownie :) Sonka pomaga brode rozczesać :lol: [quote name='klaudusia0219'][url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1121.jpg[/url] piękne ! :loveu: a jakie łoczyska :D[/QUOTE] W końcu je widac od razu :lol:
×
×
  • Create New...