Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='zuzolandia'][I][B]dziekujemy bardzooo ;-)[/B][/I][/QUOTE] A proszę :) Jak coś jest ładne to trzeba chwalić :)
  2. Ooooo gadziny :D Pamiętajcie o salmonelli :)
  3. Piekne kwiatki i kolory :)
  4. [quote name='WATACHA']Albo mu z jakiego starego sznurka zrobili nowy ;)[/QUOTE] Albo powstał pokemonowozaba bez ogona :)
  5. [quote name='Maalwi']nie da sie w sensie, że nie wiadomo,czy Bibi da ci się pogłaskać :) (trochę jest jesczze bojaźliwa,ale pracujemy!) ojoj a czemu ty nie wystawiasz? :)[/QUOTE] Oj nie czyta się pierwszych stron galeri ani nawet pierwszego posta :lol: Tazz niewystawowy jest:) Tyłozgryz ma :)
  6. Ale jak się odwracał jak go [I]Męskie Nogi[/I] zabierały :)
  7. [quote name='WATACHA']Pewnie parę razy[/QUOTE] Hehehhe pewnie tak)
  8. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P3222996.jpg[/url] [I]Lustereczko lustereczko powiedź przecie, który profil mam lepsiejsze, które oczko błyszczy bardziej...[/I] :lol:
  9. [quote name='WATACHA']Ha,ha,ha mój taki morderca jak i Twój hi,hi na odległość.Dobrze, że pokemon ma jeszcze ogon bo dobrze to wy się z nim nie obchodziliście:shake:[/QUOTE] Ciekawe czy był juz przyszywany:)
  10. Łoooo no to zaszalałaś :) Ja nie wiem, 2,4,6? Osttani? :lol:
  11. [quote name='wilczy zew']Przecież Twój kudłacz to młody pies,to po co mu gruczoły okołoodbytowe wyciskać?[/QUOTE] Ale ja nie twierdze, ze to przy Tazzie było;) Wcześniej był Tami jamnik i on miał zapalenie. [quote name='greatmadwomen']ale się rozwinął temat na wątku lilo :D to ja mam pytanie, właśnie jest jakiś wiek od którego należy te czynności wykonywać? jakieś objawy?[/QUOTE] Mój Tami nie saneczkował. Ale mocno wylizywał odbyt i pojawiła się substancja mocno jadąca rybą. Na dobra sprawe to wiecznie wylizywał i poszlimy do weta :)
  12. [CENTER]Narada z Axelkiem i Neską;) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1127.jpg[/IMG] Nechutka :loveu::loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1119.jpg[/IMG] I Tazzio :loveu::loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1121.jpg[/IMG] [B] KONIEC [/B];) [/CENTER]
  13. [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1122.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1123.jpg[/IMG] Ukłonik [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1125.jpg[/IMG] Prawie jak wilki :diabloti: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1124.jpg[/IMG] Prawie jak wilki część Druga :diabloti: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1130.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. [CENTER][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1111.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1113.jpg[/IMG] Latając broda po raz pierwszy :evil_lol::loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1114.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1115.jpg[/IMG] Mój długo łapy :evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1116.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. [quote name='eria'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DSCN1103.jpg[/URL] ajjjjjjjjjj ale przystojniak w zieleniiii !!!!![/QUOTE] Dziekujemy :loveu::loveu: To bardzo prosze dzisiejsze wybiegowe zdjęcia Tazzia w zieleni :cool3: [CENTER]Jak zwykle patrzymy wszędzie tylko nie na mnie:evil_lol: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1107.jpg[/IMG] Spotkalismy ONke Sońke :multi: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1108.jpg[/IMG] I Neske :loveu: to ta po lewej :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1110.jpg[/IMG] Ogólnie pewnien pies za Sońką troszku przeszkadzał (Sońka po cieczce iwidac jeszcze pachnie) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1112.jpg[/IMG] Latające uszy :loveu::loveu: [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/wybieg/DSCN1109.jpg[/IMG] C.d.n za chwilę;) [/CENTER]
  16. [quote name='Doginka']Widzisz, same korzyści z zaglądania do nas:lol: [/QUOTE] A nigdy bvym w to nie zwątpiła :) [quote name='Doginka'] Obiecanki cacanki, a głupiemu stoi...:sad: [/QUOTE] :roflt:
  17. [quote name='Maalwi']no to życze powodzenia w głaskaniu! :D zobaczymy czy się da pogłaskać :diabloti: a sznupki w której grupie są?[/QUOTE] Heh nie da się:( ? A co do grupy to wiesz ja nie wystawiam wiec w sumie nie mam pojęcia nawet o co pytasz:lol:
  18. [quote name='jambi'] khe khe... no i kto to mówi? :cool3: Ale to w pozytywnym słowa znaczeniu ja takie lubie bardzo :0 I Ubolewam na Tazziem mimo, że wszyscy mowia ze teraz ładn yjest :)
  19. Się kurde dzieje, gina programy potem się znajdują też tak mam :) I TZ się wścieka bo musi wstać i mi palcem pokazać bom ja ślepa :D
  20. Ojjj wyciskanie doopki do przyjemnych wrażeń nie nalezy... Ja to za pierwszym razem zrobiłam się totalnie przezroczysta ponoć aż się wet zapytał czy usiąść nie chcem wiec nie zazdroszcze ehh
  21. [quote name='Tekla64']dziewczyny wiecie na co teraz czekamy??? na pierwsze postrzyzyny Felicjana, dziewicze po raz pierwszy Felutek bedzie strzyzony maszynka przez wlasna Pancie!!!! nic ino czekac na efekty, ja juz jestem calkiem niecierpliwa[/QUOTE] OOooooooooo to czekamy :)
  22. [quote name='ahedok']o tak, błotko było tematem przewodnim mojego niedzielnego popołudnia byłam pewna, że się brodzik zatka :D [COLOR=navy][B]Mi sie po jedneym z wybiegów zreszta na zdjęciach uwicziecznionych brodzik zatkał przez trawe jaka tazz miała sobie a po tym jak woda spłyneła w brodziku było z ponad centymentr piachu :mdleje:[/B][/COLOR] no wiecie co, na pewno nie bez różnicy :)[/QUOTE] E tam bez różnicy :)
  23. Oj heheh mi też się wydaje, ze zaciera łapki;) Ale może to z radości ze w koncu sama nie będzie :)
  24. [quote name='deer_1987']jak duzy macie ten wybieg?[/QUOTE] Matko nie mam pojęcia wszak duży jest największy w szczecinie hmmm myslę, ze hmmm koło 100 m na 60 jakos tak ale głowy sobie uciąć nie dam w sumie
  25. [url]http://img857.imageshack.us/img857/7175/poziomka.jpg[/url] ahhh sliczna Poziomka :) Bardzo mi się podobają informacje dla zerduszko i malawaszki;)
×
×
  • Create New...