Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='gameta']Mogę ja? mogę ja? U 3x w avatarku jest Michał :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ja tez wiedziałam ja też :multi:
  2. Oooooaaaaale Ala już duża;) i chyba zębologia idzie?:) Świnki były ałe słodkie teraz to wielkie porfooooly :scared:
  3. [quote name='marako']Aniu, cieszy każdy postęp, choć niektórych zmian się już nie udaje wycofać. Dobrze, że choć fizycznie OK. Grace dziś odstawia kroplówki, bo może już pić i jeść płynne papki. Antybiotyk ciągniemy, ale idzie ku dobremu - są kupale (wczoraj i dziś), nie wymiotuje.[/QUOTE] [quote name='malawaszka']oby tak dalej dziewczyny!!!!! u Viki niestety po wprowadzeniu kolejnego silnego antybiotyku poprawa jest dość słaba - jest owszem, ale mogłoby być lepiej kurcze... kicha, smarka - beznadziejna sytuacja... ale walczymy[/QUOTE] 3mam kciuki dalej!!!!!
  4. [quote name='AnkaG']Fisiu jak tak siedzi i patrzy to widać, że całym sobą patrzy :)[/QUOTE] on taki jest... przenikliwy...
  5. [quote name='ulana']E tam 'mop' - toż widzę, że kapelusik. I jaki orginalny. :)[/QUOTE] połąmany mop do tego :evil_lol:
  6. [quote name='AnkaG']My na 18.20 - do Cichockiego[/QUOTE] Hmmm z racji ze ja ejstem zawsze 10 minut jakoś wczesniej a oni miewają opóxnienia... to sie epwnie spotkamy :lol: [quote name='ulana']Z tą trzustką to fakt - może mieć różne humory i lepiej jej nie prowokować. Wiem po sobie... Chłopaki - nie chorować mi tu, no.:nono: Fajny ma Ildefix niebieski kapelusik. ;) [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2360Kopiowanie_zps3fe497a8.jpg[/URL][/QUOTE] To mop!! :eek2:
  7. [quote name='AnkaG']Aaaa jakie fajne z tygryskiem przytulanki :) Tia na trzustke trzeba do końca życia uważać... TZ-et juz wódeczki nie popije... Tazzio też nie :)[/QUOTE] Tazz na szczęscie takiej potrzeby nie odczuwa :lol: Na 18.40 idziemy do weta.... z torbami mnie puszcza w tym miesiącu te psy moje... :flaming:
  8. Się cieszy serce jak sie na takie fotki patrzy ;)
  9. [quote name='ania0112']nieregularne też się podobają :) ale bardziej regularne:eviltong:[/QUOTE] :) zobaczymy ;) [quote name='WATACHA']No właśnie nie i bałam się, że coś mu się dzieje z układem pokarmowym (schudł mi ostatnio), ale na szczęście przeszło.[/QUOTE] Aaaaa no to nie dorbze w takim razie [quote name='Margi']Na trzustkę po przebytym zapaleniu całe życie trzeba uważać..;)[/QUOTE] nicz m inie mów proszę;(
  10. [quote name='zerduszko']Ale oni są słodcy :) Bardzo dobrą tradycję wprowadzasz do swojego wątku - systematyczne foto :)[/QUOTE] to wypadki przy pracy te foty;) [quote name='ania0112']Mi też się podobają regularne zdjęcia chłopaków:loveu: Saththa mam nadzieję, ze pozwolisz: Zapraszamy na bazarek!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248986-Bożonarodzeniowe-wianki-na-sznupy-do-07-12-2013-do-20-00?p=21582284#post21582284[/URL][/QUOTE] a nie regularne się nie podobały :razz: a prosze bardzo ;) [quote name='Margi']Rozczulające te Twoje chłopaki.:loveu: Tazzio przy tej trzustce jest delikatny.Niech szybko zdrowieje.[/QUOTE] ale już trzustka wyleczona...
  11. [quote name='WATACHA']Tazzik super wyszedł, a Fix normalnie rozczula tuląc się do tygrysia. Tazzik nie choruj !Mi Mentor przedwczoraj rzygał, więcej wydalił niż zeżarł.Porzygał, pomemlał jęzorem, pojadł trawki, popierdział i już jest ok :)[/QUOTE] To jak Fix... zelazny zołądek... ale Tazz :shake: niestety ehhh [quote name='wilczy zew']Tazzik,nie bądź guupi i nie choruj! Powiedz Fixowi,że ma ładną brodę.[/QUOTE] Fix mówi ze wie :roll:
  12. [quote name='natija']no widzisz cos za cos nie mozna miec wszystkiego;)[/QUOTE] to fakt akurat jest :)
  13. [quote name='natija']ale za to mialas cieplutko;)[/QUOTE] a to to fakt :lol:
  14. [quote name='natija']hehe fajne zdjecia,a ostatnie najlepsze:)ciekawe komu bylo wygodniej;)[/QUOTE] jemu... mi cięzko zasadniczo jak 11 kilo mi lezy na klatce;)
  15. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2385Kopiowanie_zps53f1478f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2385Kopiowanie_zps53f1478f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2386Kopiowanie_zps1646ef62.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2386Kopiowanie_zps1646ef62.jpg[/IMG][/URL] I ostatnie... Na Pańci :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2390Kopiowanie_zpsba06ac5d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2390Kopiowanie_zpsba06ac5d.jpg[/IMG][/URL] Idę utłuc choruska... Nie mam pojęcia co to za cholera się przypałętała ehhhhh ale i mnie się problem zrobił ehhh
  16. I cała sesja Idefixa z ttygryskiem... wiecie jak się tulił do niego? Byłam pod wrazeniem.. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2379Kopiowanie_zpscab4ca1d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2379Kopiowanie_zpscab4ca1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2380Kopiowanie_zps2635867a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2380Kopiowanie_zps2635867a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2381Kopiowanie_zpscb110547.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2381Kopiowanie_zpscb110547.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2383Kopiowanie_zps4c65dbcb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2383Kopiowanie_zps4c65dbcb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2384Kopiowanie_zps02cb6fc9.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2384Kopiowanie_zps02cb6fc9.jpg[/IMG][/URL]
  17. Aaaaaa grzywka Tazzia spotkała się z moimi nożyczkami :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2374Kopiowanie_zps3ef840cf.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2374Kopiowanie_zps3ef840cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2375Kopiowanie_zpsd0f7910d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2375Kopiowanie_zpsd0f7910d.jpg[/IMG][/URL] Fix się uparł aby Wam pokazać brodę;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2376Kopiowanie_zpse45aa205.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2376Kopiowanie_zpse45aa205.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2378Kopiowanie_zpse402f896.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2378Kopiowanie_zpse402f896.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Fides79']pomiziaj chorowitków;) a tak na marginesie to muszę przyznać (po raz kolejny) ze jestem pod wrażeniem Tazzmanowej brody :p[/QUOTE] Jak tak na nią patrze to też jestem pod wrażeniem :) Kurdeeee Tazz nadal choruje ;/ nadal ma biegunkową kupkę:( tj w środe w ogóle nie robił, w czwartek brzydka, w piatek bez (bo go nafaszerowałam) w sobote łądna a w nocy i dzis w dzien znowu to samo :( Faken sziten noooooo jutro do weta ejdziemy... to jakiś masakryczny miesiąc jest... Idefix oczywiscie po wtorkowym armagedonie juz jest ok zadnych problemów... za To Tazz :shake: znowu mi schudnie :( a no i znalazłam dla Fixa chyba karme... na 10 kilo 105g doktordog... jadły kogos psy to to?? Ale ale przywlekłam słodziaków;) Jak zwykle więcej Fixa bo jemu umiem robić zdjęcia :razz: A Tazz wiecznie czarna plama... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2359Kopiowanie_zps687027b3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2359Kopiowanie_zps687027b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2360Kopiowanie_zps3fe497a8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2360Kopiowanie_zps3fe497a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2364Kopiowanie_zps4f4b95bc.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2364Kopiowanie_zps4f4b95bc.jpg[/IMG][/URL] :iloveyou: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2365Kopiowanie_zps6e4b6c54.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2365Kopiowanie_zps6e4b6c54.jpg[/IMG][/URL] Na łóżku... :lol: moga lezec blisko siebie;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2370Kopiowanie_zps4f12f8f3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2370Kopiowanie_zps4f12f8f3.jpg[/IMG][/URL]
  19. A no to moze być... ja dziękuję niebiosa ze mam tazza bo inaczej Fixa bym ubiła chyba z ta energią... a tak wyżywa się na Tazzmanku :diabloti:
  20. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-OboCz6d6TVQ/UpHoRMpsQ7I/AAAAAAAAFPI/Lq9CfwNpxmY/w640-h425-no/DSC_0095.JPG[/url] uuuuua jaka umięśniona dupka :) Fajny spacer :) Strasznie zazdraszczam... ;)
  21. [quote name='zerduszko']Zajebiaszcza jest, z Boltosławem by poszalała :p[/QUOTE] Fixa też dorzucę :) Po co iść jak mozna biec, zajączkować, szczekać i zaczepiać?? :loveu:
  22. [quote name='JankaBezZiemii']:splat:dzięki - ja czub nie załapałam ... ;)[/QUOTE] No zasadniczo to nie wnikam kto czub :lol:
  23. [quote name='JankaBezZiemii']a wiadomo dlaczego oddany? może ma jakiś surprajs? młody, ładny, łagodny i pewnie sliczniutki oddany tak poprostu? mam nadzieję, że się hmmmm ,,znudził" i nie ma czegoś w zanadrzu ... ;) foty poka :p[/QUOTE] Filce na uszolach miał :diabloti:
  24. Ooooo ja tylko "wiklina" pomyslałam;)
×
×
  • Create New...