-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='marako']Chyba o tym samym, ale ja to znam "z drugiej ręki", bo nie oglądałam filmu, no może raz czy dwa jak akurat byłam u kogoś z wizytą to przypadkiem trafiłam na emisję tego filmu.[/QUOTE] Steve Irvin?:) [quote name='malawaszka']za wesoło było u nas i Vikunia własnie miała atak, inny, słabszy, ale jednak :([/QUOTE] noż kurde :(
-
się trzeba dzielić na pół :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Wszystkiego najpsoego dla białaska :loveu: Ps. Też bym się czegoś napiła :placz:[/QUOTE] Dzieki :) Niedługo moze już będziesz mogła?:) [quote name='AnkaG']No mówił, że szczeknął i że ty powiedziałaś, że Tazzio facetów nie lubi. Nosz chyba twojego dopuszcza do Ciebie ha ha[/QUOTE] Dopuszcza :) Ale obcych nie lubi ;) zwłaszcza jak taki stanie i gada do niego :lol: lub co gorsza do mnie :evil_lol: Teraz i tak jest lepiej :lol: kiedyś było gorzej ;) [quote name='WATACHA']Wszystkiego najlepszego Fixsik , czas spoważnieć ;P[/QUOTE] O to to to ;) [quote name='ania0112'][IMG]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRj6-keL-c9-7aIvj1Cgjaso41I2geWSn5ZRvFj-lxWIOQWktAYH7_HU1VQ[/IMG] :)[/QUOTE] Dziekujemy ;) [quote name='3 x']o jacie gratki :) toż to prawie równodziennik z naszym Gamoniem tyle, że u naszego na bank zapomnimy o tym dniu ;) tak jak zapomnieliśmy o rocznicy przyjazdu Fredka do nas :splat: a tez w listopadzie bylo li tylko na początku[/QUOTE] Zapiszcie sobie sklerozy :lol: [quote name='Fides79']ciut spóźnione, bo ostatnio mało czasu ale wszystkiego dobrego dla Fixsia, dużo radości i ciut wiecej rozumku :BIG::bday:[/QUOTE] Iiii to taka umowna data :) dziękujemy ;) -
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']tak, jutro rano przeprowadzka... :)[/QUOTE] Super :):):) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']No to 100 psich lat dla Fixa. :BIG:[/QUOTE] [quote name='Pysia']Łomatkoboska - 1 rok? Szmat czasu ;) Bardzo wiele radosnych i bezproblemowych :loveu:[/QUOTE] [quote name='malawaszka']Nooo to ja Żubrem czczę te urodzinki roczkowie :loveu:[/QUOTE] [quote name='AnkaG']Kurde chyba wypije lufkę za zdrowie Fixa. :smile: I pośpiewam stooo lat stooo lat :smile: A Sandra, TZ jak wróciłam z pracy to do mnie: Na Szopena była dziewczyna z takim PIĘKNYM sznaucerem olbrzymem... :smile:[/QUOTE] Dziękujemy w imieniu Fixa;) Fix na urodziny został wykapany :lol: Anka a TZ sie chwalił, ze Tazz szczeknął na niego :lol: A jak sie przywitał ładnie tj TZ Twój z Tazzem jak wyszedł z gabinetu heheh :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Aaaaaaa zgadnijcie kto dziś ma urodzinki :lol: takie Pierwsze :loveu::) -
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Hmmm Mi Fix wylazł z szelek... Menda. :lol: jutro przeprowadzka??:) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA'] A jak nie magnez (ta powieka) to co innego może być ?[/QUOTE] [QUOTE][quote name='ania0112']stres,nerwy:p[/QUOTE] [/QUOTE] Żelazo :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']szmatke do czyszczenia miotów? w sensie szczeniaczki??:eviltong:[/QUOTE] Niop ... ... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Proszę Cię, bo się w końcu posikam:evil_lol:[/QUOTE] Ja przepraszam :oops: [quote name='Pysia']Dla mnie proszę srodek do czyszczenia monitorów, albo jakąś szmatke. Poplułam monitor :roll:[/QUOTE] Przeczytałam miotów :splat: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
eeeeee to były puszki od piwa :) W weekend pare razy byli znajomi no i zbierały się od jakiś 3 tygodni :) Właśnie doszłam do wniosku, ze sama bede zmierać;) A fiołki i tak kupiłąm :) I Psom tez cosie :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Człowiek się stara chce dobrze zbiera te puszki pioruńskie i wystawia OBOK śmietnika aby panowie nie musieli grzebać wśród kup psich... to co? co się pytam? Rano wystawiłam dwa (2) DWA 60 litrowe worki ze zgniecionymi puszkami przed dom. Wróciłam z pracy i co? Worki po puszkach pierdzielneli gdzie stali, se leżą pod domem i poszli. Aaaaa i buty zdjęli i poszli bo jakieś adidasy tez mi pod domem leżą!!! :mdleje: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ja w ogóle miałam zareagowac ale chyba mnie coś zajeło w robocie... -
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
i obroże zaciskowa na wszelki WU Urocza jest :lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
w pracy nie mam jak obejrzeć ale skoro tak każesz to Ohhhhhhhhhhhhhhhhh Ahhhhhhhhhhhhhhhhh :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l66_zpsc6f1eced.jpg[/url] coś mi się z oczami porobiło :lol: -
[quote name='Doginka']Ciężko się robi foty czarnemu w pełnym słońcu;-) Ale Wam się udało - król Jesieni super:loveu:[/QUOTE] Czarnemu psu się ciężko robi zdjęcia w ogóle bo zazwyczaj wychodzi jak czarna plama :evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Jeszcze człowiek nie zaprosił, a ta od razu, że i tak nie przyjedzie:shake:[/QUOTE] :splat: ................ -
[quote name='malawaszka']taki o sznaucer :D [URL="http://img577.imageshack.us/i/efjc.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/2742/efjc.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] cudny :loveu:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fix po prostu będzie w ogródku :lol: -
Zaraz zaraz zaraz jak to innym razem????????? Gratuluje ;)
- 21590 replies
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']Izolowac gosci nie wypada :evil_lol:[/QUOTE] kto powiedział, ze gości będę izolować?:) -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
z lampa :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']że niby ja? ty wiesz co by było jakby się Fixio i Prodzko spotkały ;) miałas przedsmak u weta ;)[/QUOTE] Fred tez by wystarczył:) Poza tym ja mam dużo pokoi dałoby radę odizolowac;) -
Hu alez relacja :mdleje: 3mamy kciuki!