-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Oooooooa zaciesz z Kenza niesamowity ;) [B]wiewoira [/B]stoperan??:) [B] Marako [/B]za Twoje dziewczyny tez kciuki trzymam!! Czasowo ja Cię bardzo podziwiam, ze tak dużo mimo wszystko robisz pamiętam jak Jaoga była u Ciebie masakara! Chciałabym tak umieć...
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Łatwo pisać, jak się ma swojego przy boku:lol:[/QUOTE] eeee mój przy boku jest pół tyg na pół :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Oooo znaczy ze sterylka dzis, 3mamy ;) -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Oskar to sie z kamieniami zlewa normalnie :) A Hippo jakis taki mały :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Dobre to urządzenie? Bo ja 4-ty miesiąc bez chłopa ...[/QUOTE] Zaraz wraca uspokuj się;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']Mordziasta też nie znosi konkurencji :shake:[/QUOTE] to jak z zKOcykiem?? Tazz też nie znosił ale mu przeszło jak sie Fix pojawił;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Mam się czuć zaproszona? :cool3:[/QUOTE] przeeciez wiesz, ze mozesz;) -
[quote name='zerduszko']Wiem co jeszcze jest mega pomocne. Lakier do włosów. Gorzkie pieroństwo, na niektóre pieseczki dział. U nasz wszystkie szuflady, kanty drewniane, kable tym jechałam codziennie jak tylko Boltosław zdradził swe zamiłowanie do ich mamlania. [/QUOTE] Ooooooooooooooooooa spróbuję. próbowałam octem... ale jemu smakował...
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Sama mam goownojady, to mnie buziakiem nie przestraszysz :diabloti:[/QUOTE] Ja nie straszę durna ja zapraszam :evil_lol: [quote name='AnkaG']No ładne te chlopaki :) Fix to jeszcze dzidzio :)[/QUOTE] no dzidzio... na 15 listopada sobie ustaliliśmy urodzinki :razz: (oceniany jako urodzony w listopadzie) -
ja mam tak w kuchni, drewniane rzeczy nosza ślad.y uzytkowania przez Fixa :) Ja teraz jak są okna już pozamykane jak ide do pracy czy wychodze ogólnie to jakw chdoze do domu to od razu czuję czy była kupka czy nie. juz zasadniczo pod tym względem mam to gdzieś po prostu sprzatam. chociaż oczywiscie zamordowałabym go najchętniej ale ... :niewiem: też nie mieszkam u siebie a trzy pary drzwi mam do wymiany... Emi przejdzie... moze konga jakiegoś jej zakupic... albo właśnie tą butelkę zerduszkową zrobić...
-
[quote name='zerduszko']Oby był już spokój! Moim zdaniem besztanie psa po fakcie za zniszczenia pogarsza sprawę. Także rozważcie i to.[/QUOTE] tylko ciężko się totalnie wyłaczyć inie dac p osobie poznac ze coś się stało. U mnie jak coś zniszcza (DRZWI widziałyście :mdleje:) to nawet nie patrze na nich. wchdoze i sprzatam od razu a potem jakby nigdy nic... Tos amo, z kupą i siku Fixa.. ale troche czasu mi zajeło zanim tak zupełnie na luźno ... :oops:
-
Abi - mała sznaucerka zabrana z Kłomnic - MA DOM <3
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no nie wszystkim :lol: Luna się do dzisiaj nie pogodziła z utratą jedynactwa :shake:[/QUOTE] może za mało rozpieszczona była;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']A Ci co mieli zamazane twarze na fotach ginęli :eviltong: Przystojny ten prawie białas![/QUOTE] O Horrorach to nie tu bo ja wrażliwa, spac potem nie moge :) I Fix dziękuje;) Chcesz buziaka od Fixiaka?:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']Ostatnia Fixowa fotka boska :loveu: normalnie jak fotka do indexu :multi:[/QUOTE] za durny na index :) [quote name='natija']pozytywnie zakrecony jest,taki krejzol;)kurde fajnie jest obciety,zastanawiam sie czy moje dwie tak nie walnac na sznupa;)[/QUOTE] Oni na sportowo obcięci. I jeden i drugi, zadnych firanek u tazza w zasadzie broda i brwi tylko. Fixiu ma 1 cm na łapkach :) -
[quote name='Małgorzata Noga']No niestety nikogo poza mną nie widzi :( nauczyła się że głową można popchnąć drzwi i nawet do łazienki mi wchodzi :( zaraz będziemy montowali koszyczek i zobaczymy jutro co to będzie i czy będzie spokój [/QUOTE] Ja jak chce się odgrodić od psów ale nie odgrodzić to kłądę w drzwiach suszarkę taką do prania. I jeden i drugi bez problemu by przeskoczyły ale to hałasuje i ida robić sobie coś... albo siedzą i patrza co robię;) Bo skoro popych głową to rozumiem, ze sie nie zamykasz na klamkę czy klucz..., Porobiło się Wam trochę... ja nie bardzo moge pomóc sama mam problem z psem ale 3mam kciuki.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Super foty-pokazują radochę Fixa :-)[/QUOTE] Głupowatośc też :evil_lol: [quote name='Fides79'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7641Kopiowanie_zps66361872.jpg[/URL] takie zdjęcia w większości mi wychodzą jak próbuje Anie uchwycić ha ha ha :lol: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/1383742581358Kopiowanie_zps9bbadd0d.jpg[/URL] Słodziaczki moje kochane :p:loveu::loveu:[/QUOTE] Hmmmm Mamy za słabe aparaty :lol: I aż się zawstydziłam wiesz:) [quote name='ania0112']Chłopaki boskie! Śliczne po obcięciu a fixior faktycznie sznup :) jak oglądam zdjęcia fixa z radości to przypomina mi się, że by horror gdzie właśnie twarze były niewyraźne, zamazane :eviltong:[/QUOTE] jezu :mdleje: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']to taki ekspresowy i krótkotrwały współlokator :p [/QUOTE] [SIZE=1][COLOR=#d3d3d3]wibrator[/COLOR][/SIZE] :splat:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Szczeniaki takie jakby podobne :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Home :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/1383742581358Kopiowanie_zps9bbadd0d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/1383742581358Kopiowanie_zps9bbadd0d.jpg[/IMG][/URL] Noo i całkiem ładny sznup z tego Kundelixa jest ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/1383759911147Kopiowanie_zps79daf06f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/1383759911147Kopiowanie_zps79daf06f.jpg[/IMG][/URL] :):) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSCN7641Kopiowanie_zps66361872.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7641Kopiowanie_zps66361872.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSCN7635Kopiowanie_zps91dd0437.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7635Kopiowanie_zps91dd0437.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSCN7643Kopiowanie_zps322eed45.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7643Kopiowanie_zps322eed45.jpg[/IMG][/URL] Uffffffffffffff :multi: Sukces :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSCN7656Kopiowanie_zpse7f741b7.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7656Kopiowanie_zpse7f741b7.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Ha,ha,ha ale fryzura odjazdowa , a Fixik jaki aniołeczek no, no [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7631Kopiowanie_zps794f31fc.jpg[/URL][/QUOTE] Tazzio wiatr w grzywie miał:) A Fix zawsze tak wygląda :) NAwet jak jest najbardziej na swiecie oszalały to tak wygląda :lol: Przyszła dla Chłopaków paczka z zabawkami;) teoretycznie Tazzio dostał kość od KONGa z takimi dziurkami na pastę po bokach a Fixio odzyskał małpeczkę;) Małpeczka była kupiona jak jeszcze Fixa nie było dla Tazza w opisie miała mieć 47cm na bazarku na dogo;) Jak rpzyszła to się zdziwiłam baaaaardzo mocno:) Fixio uwielbiał Małpeczkę :loveu: zasypiał z nia był rozczulający, ale po powrocie z wakacji okazało się, ze zostały tylko Tylne łapki i nikt nic nie wie.... Więc zamówiłm mu nową :razz: Ale się cuieszył:0 Zrobiłam od cholery zdjęc :) większosc z nich odzwierciedla 100% Idefixa w Idefixie... Chciałam zrobić kolaż ale nie widac wtedy nic :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSCN7657Kopiowanie_zpsb0179527.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7657Kopiowanie_zpsb0179527.jpg[/IMG][/URL] Były by takie ładne zdjecia wrrrr [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSCN7655Kopiowanie_zps87a0e192.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7655Kopiowanie_zps87a0e192.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSCN7653Kopiowanie_zpsdff3122e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7653Kopiowanie_zpsdff3122e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSCN7650Kopiowanie_zpsb3433f86.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7650Kopiowanie_zpsb3433f86.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSCN7647Kopiowanie_zpsb839ed65.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSCN7647Kopiowanie_zpsb839ed65.jpg[/IMG][/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[url]http://farm8.staticflickr.com/7209/6948346831_3ec67853e8_c.jpg[/url] to chiński mastif ejst? O Mamusiu... teraz się martwie, ze Fixowi nie ze swojej winy sie oberwało:) -
[quote name='wilczy zew'] Leczenie koooosztuje. [/QUOTE] Psy kosztuja skubane myszy :razz: 3mam kciuki!!