-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Bo musiałam niańczyć TZta a dzisiaj spakować chyba z milion listków....[/QUOTE] widziałam, czytałam podziwiam :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Erhan']Do śmierci można:loveu:[/QUOTE] weź mi źle nie życz;) [quote name='AnkaG']Nio Fisiu ma te oczka takie kaprawe, że wszystko się wybacza. :) Słodziak :) A Tazzio to sama uroda i wdzięk :)[/QUOTE] Amen :shake: [quote name='Tekla64']oj sorki ze przegapilam wsyztskiego co najlepsze na wiele nastepnych wpsolnych lat!!! chlopaki superanckie, nochale jak zwykle ogromne a cwaniackie oczka cudne[/QUOTE] Magda cudnie Cię widziec!! [quote name='Pysia']Matko! Piją, fotki wrzucają a JA nic nie wiem? :mad:[/QUOTE] Bo nie odwiedzasz :razz: -
Nikoś ma nowe posłanie :loveu::)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']mieliśmy kiedys brodate babsko na DT masakra ;) [B]Wiem :lol:[/B] znaczy nie wiem :D ale tak ma ;) [B]Aha [/B] to tak jak ja ;) jak to mówią: -jestem zagorzałą .... *ja tez jestem za gorzałą ;) [/QUOTE] :lol: [quote name='Erhan']Dziecko brudne, to dziecko szczęśliwe. Precz z sadyzmem :diabloti: i kąpielą:diabloti: Niech żyje szczęśliwe dzieciństwo w brudzie :tort::drinking::cunao::drink1:[/QUOTE] Jakie dzieciństwo? Koniec dzieciństwa ilez można!! -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']e tam, zobacz na Tazika, to jest broda a nie takie niby cos :eviltong: ale faktycznie, nie placze sie i nie filcuje - to jest Argument na tak dla brodatego bialasa :evil_lol:[/QUOTE] U Tazza wiecznie coś w tej brodzie :0 Chociaz Fakt fraktem od kiedy jest Fix i mu się wiesza na brodzie to mam mniejszy problem z brodą u Tazza :) [quote name='zerduszko']One są przepiękne :loveu: Uwielbiam taki golaski - dawaj więcej![/QUOTE] Nie mam więcej :lol: [quote name='eria'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2329Kopiowanie_zps93d8e27d.jpg[/URL] Fix już [B]wygląda[/B] na takiego poważnego, dorosłego psa na tej fotce :)[/QUOTE] I nic poza tym :flaming: [quote name='3 x']wystarcza :) 10 l i dziennie nie wypijają całego ale na bieżąco im tam podmieniamy wodę u nas Fredzio obowiazkowo jak się siega po smycz idzie się napić ;) [/QUOTE] Znaczy na zapas bo wie ze sie zmęczy:) Tazzman By wypił on jest nienormalny pod tym względem i pije chyba dla samej idei picia a nie dlatego, ze mu się chce :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x'] o jacie małpka rozwaliła płytki[/QUOTE] Małpa Łobuz... :shake: [SIZE=1]Płytki to wina Tazza i piłek z lanej gumy :roll:[/SIZE] [quote name='ania0112']do jedzenia? ( bo łudziłam się ze wspólna do picia) a jak mu dajesz posiłek to ile z tego jest wypełnione 1/3?[/QUOTE] NIe do picia :) Tazza miska do picia;) Fix ma teoretycznie swoja bo Tazz wypija kazda wode w miskach ;) Tazzman je 250g rano i 150g wieczorem :) [quote name='Małgorzata Noga']Oj musisz mieć z nimi bardzo wesoło , prześliczne pyszczki :)[/QUOTE] mam jak cholera... :flaming: [quote name='malawaszka']no słodziak z niego że hej!!! bosz i jak patrzy - on wie że jest słodziak![/QUOTE] wiem. Menda Mała no. [quote name='3 x']moje piją z wielkiego widra ;)[/QUOTE] Jednego?? i wystarcza im? Tazz by sam wypił wszystko :mdleje: [quote name='Pink']Moj Oskar teraz po tym wycharataniu ostow z brody, wyglada identyko jak bialas :lol: tez ma pod broda takich pare klaczkow na krzyz :cool3:[/QUOTE] No wiesz! Sama masz pare na krzyz :obrazic: Fixiu ma w sam raz :) Ani sie to nie plącze ani nie Filcuje ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']Słodziak i Tazzman:loveu: Ale duża miska!!!:crazyeye:[/QUOTE] to Tazzia miska :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Chca na łóżko... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2351Kopiowanie_zpsfd7fe1fd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2351Kopiowanie_zpsfd7fe1fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2352Kopiowanie_zpsf3019ce5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2352Kopiowanie_zpsf3019ce5.jpg[/IMG][/URL] I słodziak :splat: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2353Kopiowanie_zps40eec3e4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2353Kopiowanie_zps40eec3e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2354Kopiowanie_zpsffeb8017.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2354Kopiowanie_zpsffeb8017.jpg[/IMG][/URL] :) Koniec :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
W pieknym jesiennym słońcu... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2329Kopiowanie_zps93d8e27d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2329Kopiowanie_zps93d8e27d.jpg[/IMG][/URL] Z wywijakiem na brodzie... jak Amant :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2346Kopiowanie_zps140964ca.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2346Kopiowanie_zps140964ca.jpg[/IMG][/URL] Zawsze na pierwszym planie... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2350Kopiowanie_zpsbaaf779d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2350Kopiowanie_zpsbaaf779d.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']a my bedziemy mialy slawna netowa znajomosc :loveu:[/QUOTE] O to to to :lol: Przywlekłam Chłopaków :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2333Kopiowanie_zps4db41859.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2333Kopiowanie_zps4db41859.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2334Kopiowanie_zps4a788257.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2334Kopiowanie_zps4a788257.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2332Kopiowanie_zps7e2fcca4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2332Kopiowanie_zps7e2fcca4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2073Kopiowanie_zps3a86a318.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2073Kopiowanie_zps3a86a318.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/11-2013/DSC_2341Kopiowanie_zps801350ea.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2341Kopiowanie_zps801350ea.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='wilczy zew']Dobra dziewczyna :loveu: Wychodzą i razem i osobno. Jak Mordziasta się cieszy gdy idziemy bez Kocyka....[/QUOTE] Kto jest dobra dziewczyna bom zgubiła wąteczek? Oczywiście, ze się cieszy bo ma Cię tylko dla siebie jak kiedyś. Kocyk się nie cieszy jak wychodzicie sami? Chociaż może i się nie cieszy ze względu na to, ze od poczatku nie był "Twój" i nie ma takiej potrzeby posiadania akurat Ciebie na własność.... Bedzie dobrze na wszystko potrzeba czasu... Oni tez się muszą dogadać... znaleźć swój"świat" w tym dużym świecie. U mnie ejst tak, ze jak wychodze z samym Tazzem to on szaleje... a jak wychdoze z samym Fixem... to on idzie se mną owszem chetnie... ale jak tylko włazimy do domu to leci do Tazza się witać :lol:
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Super... podwójnie :loveu: -
nie musza byc konkurencją. Masz dwie ręce. możesz smyrac i jednego i drugiego na raz. Zanim Fix do mnie trafił Tazzman odganiał ode mnie każdego psa jakiemu poświęcałam uwagę. Grunt to dawać każdemu z siebie 100% jeszcze się nauczą. To dla nich tez nowość. a do tego jeszcze w między czasie w hotelu były... Żaden nie dostaje ponad to co drugi. Tylko Ty chyba wychodzisz osobno na spacer? Ja nawet jak Fix sikał co chwile zawsze brałam Tazza aby nie czuł ze go coś omija przez Młodego. Nauczycie się. Do tego one tez czuja, ze Ty się trochę niekomfortowo czujesz... zwłaszcza Mordziasta i stąd może tez jej podejście. I jedno i drugie i Ty musicie się nauczyć nowej sytuacji. Będzie dobrze :) [SIZE=1]zaraz spadnie śnieg, będzie mróz i tez pewnie będzie Ci lepiej :)[/SIZE]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Obejrzałam filmiki ;) Szuper :) Fred jest wielki :splat: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']A potem mnie w interwencji będziecie oglądać, jak się przed kacem będę intensywnie bronić :B-fly:[/QUOTE] Bedziesz sławna :loveu: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']Sandra, jak nie przewidujesz to Ci się radzę nie zarzekać, bo sama widzisz jak to się kończy :evil_lol: Jakoś sobie nie wyobrażam pić w najbliższym czasie. Teraz pól szklanki piwa i miałabym kaca dwa dni, a małym wrzaskunem zajmować się trzeb non stop :eviltong:[/QUOTE] Co fakt to fakt... pozostaje tylko nie dopuszczać do kaca :lol: -
Ale ofutrzona Doniasta;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Sandra ty tak na zapas czytasz? W razie wu? :)[/QUOTE] NIet. Wu nie przewiduję :) BYłam wczoraj na urodzinach i była ciężarna koleżanka i druga mówiła o tych testach ;) -
Kurcze Biedna Viki... Ale rpzecież zasadniczo jest lepiej i tego się trzeba trzymać... i nie chce słsyzeć, ze czegoś nie doczytałam! [quote name='AnkaG']No my też wierzymy, że będzie u Vikusi lepiej, u Grace no i u nas ... Kajcia zaczyna słuchowo reagować,[B] teraz dużo śpi.[/B] Dzisiaj była ostatnia kroplówka, jutro wieczorem badanie krwi na amoniak i leki już do domku. Stuka jeszcze głową w ściany ale nie wchodzi łapkami do miski z wodą. Jest troszkę lepiej. Strasznie ją momentami trzęsie, muszę jutro spytać neurologa czy to normalne. Przez te kilka dni jeździliśmy na kroplówki wtedy gdy był neurolog, codziennie pyta co i jak.[/QUOTE] Przestała dreptać całymi dniami?
-
[quote name='zerduszko']A mi tam z dwom psami łatwiej, bo się sobą zajmują :eviltong:[/QUOTE] Oooooo mam tak samo wąłsnie :0 Jak ja sobie pomyslę co by mi Fix robił jakby nie miał Tazza :eek2:
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Saththa replied to Pink's topic in Już w nowym domu
[url]http://imageshack.us/a/img850/2640/d8c7.jpg[/url] bo te okłady to na bark być powinny skoro on boli a nie na nogi ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']grubą bluzę miałam :D znaczy bezpieczny sex był :errrr:[/QUOTE] hahahah :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']No co Ty, potem będę mleczarnią :grab: Zmądrzał coś? Bo liczę, ze mój jak skończy rok zmądrzeje :eviltong:[/QUOTE] oj to se odciagniesz na zas :) Aaaa wczoraj się dowiedziałam, to się pdozielę z Toba, ze w niemczech są ponoc tesrty do mleka na obecnosc alkoholu ;) jeszzce nie;) [quote name='WATACHA']Mój zmądrzał jak miał 3-4 lata :)[/QUOTE] Ojoj to jak Tazz :lol: [quote name='zerduszko']Boltosław nie ma tyle czasu. Ma czas do marca :eviltong:[/QUOTE] Dacie radę;) [quote name='3 x']ja tez na to liczę aczkolwiek to co pisze watacha podobno tyczy się tybciów również [B]Tazzman spoważniał gdzieś przy 3,5 roku [/B] nic to, poczekamy póki co trochę się uspokoił, może i zmądrzał no mniej gangrenowaty jest tylko kutwa czemu dobiera sie do moich kapci? jako jedyne ocalały po jego zabkowaniu a teraz od dwóch dni sa najlepsiejszym gryzakiem podejrzewam, że jekem chora to po prostu smierdza inaczej/bardziej a że to pojeb jest to i się nimi zainteresował ;)[/QUOTE] najwyższy czas zmienic kapcie :) [quote name='3 x'] co do domu z ogródkiem kilka jak nie kilkanaście lat temu kupno własnego em zaczęłam od kupna lodówki teraz kupno domu z ogrodem zaczeliśmy od tybcia ;) [/QUOTE] Bardzo mi się to podoba :) [quote name='3 x'] która i tak wymięka przy Fixie który jest moim ulubionym cholernikiem na dogo :evil_lol:[/QUOTE] Jest nam bardzo miło :lol: