Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='AnkaG']Ja już przestałam liczyć ile na Kajcię od maja wydałam... Oby zdrowiała... Fajniutko, że Tazzio lepiej. Nooo szczypiorek z niego :) w końcu widziałam go wczoraj :) Dla reszty - spotkałyśmy się z Sandrą u wetów. Tazzio obwąchał stópki Kajci bo miałam ją na rękach.[/QUOTE] a w tym roku to od trzustki Tazza tez liczyc nie będę :shake: Niech wyzdrowieją wszystkie psiaki i spokój będzie;) No schudł schudł ale wet powiedział ze szybko powinien odrobic... A tak potwierdzam spotkanie było i obwąchanie tez;)
  2. [quote name='zerduszko']A dla Ciebie też? :shake::-o[/QUOTE] nie rozumiem kurde :lol: Gdzie pisałas ze sie w kurtke nie miescisz bo się chyba nie odniosłam do tego kurde :lol: Nowa trza kupic;)
  3. [quote name='zerduszko']Cza było weta spytać czy się rabat nie należy ;) Jakby tak moje teraz, tfu, to bym chyba musiała kredyta wziąć :shake: Nawet kastracja Bolta musi poczekać :roll:[/QUOTE] Ha myslisz, ze nie zapytałam?:lol: zapytałam a jakże ale niesztety :shake: Pani w rejestracji za to stwierdziła ze ostatnia wizyta gratis:lol: ale nie ze w miesiącu tylko taka ostatnia to stwierdziłam ze podziękuję jeszcze;)
  4. :multi::multi::multi::multi::multi: i szuper :) No ale nie mogło być inaczej :lol:
  5. [quote name='ania0112']Pogadaj z Tazziem ja chętnie wezmę od niego sposób na chudnięcie a w zamian dam mu pare kilo... :) nawet te 10 jak chcesz :lol:[/QUOTE] Szpadaj... jakby to tak działało to by zabrał ode mnie :diabloti: jestesmy po posiłku 150g utrzymany od 16 w środk uTazza i po zastrzyku jutro kolejny ;) jakiś rabat czy inny karnet albo abonament by mi się przydał :shake:
  6. [quote name='JankaBezZiemii']jaki efekt? my na razie mamy z ziołowymi próbować[/QUOTE] Tazzman dostawał 6 dni przed sylwestrem już. Efekt dobry wyciszony sobie spał nawet jak słyszał to nie było armagedonu jak zawsze jak były fajerwerki ale nie był nacpany zasadniczo. Chociaż bezpośrednio w dniu sylwestra dostał 2 x dziennie po pół. Kiedyś próbowałam na nim psie ziołowe ale wyszło ze musiałby dziennie z 10 tabletek zjeść a tabsy drogie efekty żadne :shake:
  7. ja Tazzmana przed sylwestrem wyciszałam... ale relanium 0,5 tabletki na dzien dostawał a to nie bardzo ziołowe...
  8. Jakie Diablątko prawie pożarte?? Ooooo tarzania nie zazdraszczam Zła sunia.. ale moze chciała się wykapać:lol:
  9. [quote name='AnkaG']I męczy Tazzia :)[/QUOTE] Ano męczy ;) Ale Tazz na szczescie czuje się dobrze nie ejst osowiały ani nic;) [quote name='marako']No, biedny Tazz. Może tym razem już po jedzeniu nie będzie sensacji, jak ma taką chęć coś przekąsić. Okropnie jest, jak pies się odwadnia i chudnie, czy to sraczka, czy wymioty, a jeść wtedy nie powinno się dawać, więc błędne koło. Grace waży 31,4 kilogramy - schudła przez tydzień o 9-10, bo ważyła 40-42. Przy jej wzroście to bardzo mało, bo ma 68-69 w kłębie. Ale teraz zjadłaby konia z kopytami, a my dawkujemy rzadziutką papkę po 150 ml. I poimy też nie do syta, ale po 100-150 ml. Jak ona macha ogonkiem na widok miski i połyka to wszystko.[/QUOTE] O to Grace wazyła tyle ile Tazz powinien tylko nie zdarzyłam go dopaść jeszcze po tej całej :shake: Biedna jest... ucałuj ją w nochala ode mnie;)
  10. [quote name='malawaszka']kurde i tu choróbsko.... wrrr :shake:[/QUOTE] Ale Idefix po parogodzinnym zaniemognięciu juz jak Młody Bóg :B-fly:
  11. [quote name='AnkaG']A nie może jeść?[/QUOTE] no jak go ta czysciło to głodował, potem jak mu podawałam małą dawke to się zaczynało od nowa :shake: w ciągu tygodnia zjadł jakies 450g karmy... normalnie tyle zjada na dzien :flaming: Ale dzis wet kazał jak juz bede w domu to dac mu normalnie zeby zobaczyc czy będzie dalej czysciło...
  12. [quote name='3 x']o masz biedy Tazik[/QUOTE] No biedny... już ejst bardzo głodny :shake: siada przed pusta miska i jęczy jak nigdy :( [quote name='Margi']Tazzio zbieraj się do kupy i zdrowiej bidaku.[/QUOTE] no mógłby już...
  13. 3mamy kciuki!!!! Mocno mocno ;)
  14. Aaaaaa no i jeszcze jedno... Tazz schudł prawie 4 kilo :mdleje: 33,80 kg wazy :(
  15. [quote name='ania0112']no teraz to pewnie się przyzwyczałas... to modlę sie by brokat jej nigdy nie musiał jeść bo nienawidze tego zapachu... dzisiaj mu na dworze rybiaste coś z pyska wyciągnęłam to po 20 minutach spaceru dalej to czułam na rękawiczce :shake:[/QUOTE] nie to az tak nigdy nie czułam... nawet jak olej rybny miał jako dodatek do karmy to nie bardzo czułam. za to kolezanka przychodziła i sie wiecznie dopytywała co tak rybą daje od psa :evil_lol: a ja nawet nie skojarzyłam;) ale taka "zywa" ryba to zupełnie co innego niz karma;)
  16. [quote name='ania0112']a czujesz to, że to karma z ryby... łososia czy nie czuć rybą?[/QUOTE] na poczatku chyba czułam... ale teraz już nie bardzo... Tazz Ją je jakoś od stycznia/lutego 2012r...
  17. [quote name='AnkaG']Biedny Tazzio. Ech te nasze psiaki ...[/QUOTE] Biedna Kajcia raczej... :(
  18. [quote name='Tekla64']... znaczy dali co dali i czekac na poprawe[/QUOTE] anooooo ewentualnie zastanowic sie czy m isie pies nie uczulił na karme... z łososia... dla alergików... :flaming:
  19. [quote name='ania0112']Trzustka.... ah! No z Brokatem to też mamy diete.... jak mama w ostatnich dniach sierpnia chciała chłopakowi dogodzić i dała mu dla psa wędzona kośc to we wrześniu kosztowało nas to blisko 1000zł więc wiemy co to znaczy psy puszczające z torbami.. u nas teraz w domu jest hasło, trzymaj Brokata zeby nie spadł lub nie dawaj mu tego bo się zepsuje a naprawa strasznie droga:p Trzymam kciuki z Tazza i Kajcie![/QUOTE] w tym miesiącu już mi duzo do tej cudnej kwoty nie zostało... :flaming: [quote name='Tekla64']daj znac szybko co wet zdjecia superanckie[/QUOTE] a wet dał dwa zastrzyki i jutro i pojutrze tez na zastrzyk i osłonowe i ogólnie nie mam sił na te psy, O! [quote name='eria'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/11-2013/DSC_2383Kopiowanie_zps4c65dbcb.jpg[/URL] rozkoszny widok:loveu:[/QUOTE] ano niestety ;)
  20. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-q9L9n8aLc0g/UpNzFtoRlcI/AAAAAAAAFPg/TOxOxjZ7xD8/w640-h425-no/DSC_0187.JPG[/url] gęsięgo od największego do najmniejszej ;)
  21. Aaa Bajt idzie do rozrodu dalej?( w sensie u kogos) nic nie pisałas aby wycięty był... wiec nie podejrzewam ze na mięso bo by było knurowe :lol:
×
×
  • Create New...