Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. ale jest to mimo wszystko wieksza ingerencja w obroze niż doczepienie kółeczka :) i chyba o to tutaj chodzi, a nie o skutecznosc czy inna;)
  2. [quote name='wilczy zew']Adresówka? Ja zrozumiałam,że psy :-) Jeszcze jedna tą plastikową-nie plastikową ma na holderze. Dostał ją Kurdupel jak był u mnie.[/QUOTE] No mi ze adresówka bo w koncu wszywasz ja w obroze któa ma jakis okreslony coś na niej juz naszyte;)
  3. [quote name='wilczy zew']To mam. Zerce pisała o zniszczonej.[/QUOTE] Ja zrozumiałam jakoby niszczyła obrozę a nie jak sie zniszczy obroża :)
  4. [quote name='wilczy zew']Ja też o nim myślałam i mówiłam,że się nie pomieścimy :roll:[/QUOTE] Ojjj to najwyzej rozepchamy troche sciany ;)
  5. ale jak masz 3 obroze na zmiane to musisz miec 3 adresówki bo przeciez co zmiane obrozy nie bedziesz odpruwać i przyszywac;)
  6. Dla dziecka i TZta :lol:
  7. ale ja chcę aktualnego pychola.
  8. Koci świat miewa skarpetki, piżamy, pościele i gatki ;)
  9. OOooooa no własnie własnie jakas taka cisza;)
  10. [quote name='ania0112']:crazyeye: Ja wiedziałam, ze poza pomaganiem psom warto mieć konto na dogo ze względu na bazarki zwłaszcza taks ale właśnie odkryłam bazar, którego zdecydowanie się nie spodziewałam... widziałyście bazarek z domowymi przetworami? konfiturki, sałatki, ogórki...? szok:crazyeye:[/QUOTE] widziałam :) notorycznie sezon w sezon sie pojawiaja;)
  11. [quote name='AnkaG']Ale my namiotów nie mamy a jak z Sandrą przyjedziemy to na dłużej bo to kawał drogi ... :)[/QUOTE] My do Bryzi do tego domku co sie buduje;)
  12. ja tez mam z allegro. ale juz jedna mi pękła :watpliwy: i Fix latał z polowa numeru telefonu;)
  13. [quote name='malawaszka']mnie tak kiedyś przepisali psa - napisz, ze go adoptowałaś[/QUOTE] Dziękuje za sugestie;)
  14. Oooooooa no ja juz zapomniałam:) Ale i tak niewidac pychola Koca;)
  15. [quote name='malawaszka']w safe-animal? napisz do nich maila ze skanem z książeczki gdzie jest naklejka z chipa i Ci przepiszą na Ciebie[/QUOTE] tak w safe... tak po prostu???
  16. [quote name='malawaszka']część materiałów kupiona... a budowa czeka... aż się wykłócę o ruszenie dupy czyjejś... mam dość serio... aż mi się nie chce o tym pisać[/QUOTE] hmmm bo ja Chciałam Z Tazzem i Fixem do Bryzuni dołączyć i na spacery z Wami chodzic...
  17. Musze zadzwonic do schronu w sosnowcu skad Fixa zabrałam aby usuneli wpis w bazie z jego chipem cobym mogła wprowadzić go na siebie :splat:
  18. a ja tereny wokół domu :)
  19. Ruda jest energiczna, uparta, zadziorna mamusiu nooo:) Jak Fix normalnie;) Wasiu jak tam budowa? Biore chłopaków (Fix ma kaganiec już) i jedziem do Was!!! [url]http://img716.imageshack.us/img716/6416/iyim.jpg[/url] ahhhhhh jak ja bym chciała pracować od 16 do 24 :(:( [quote name='marako']Ma u Ciebie dobrze. Lubię sobie popatrzeć na dzikie szaleństwa rudej i reszty, ale ja już za stara jestem na tak energiczne i żywotne bestyjki. Wolę bardziej stonowane wielkoludy. (a niestety już niedługo czeka mnie trochę zabawy z gromadką dzikusów, w dodatku sikających i sr... w domu!)[/QUOTE] Marako ja Cie prosze... założ galerię chociaż na te małe olbrzymkowe czarne bestyjki :loveu:
  20. [quote name='JankaBezZiemii']foty pokaż, no pokaż, pokaż, pokaż... CAŁEGO Kocyka i Mordziastą tyż...[/QUOTE] Zapomnij.... :)
  21. Ale cudne wieści ;) Strasznie sie ciesze ze ejdnak właczyłam laptopa :)
  22. Nooooooo w koncu!!!!!! Super ;) to teraz przybierze to co zgubiła;)
  23. Znaczy skończył mu się limit? :lol:
  24. Przynajmniej nie zardzewienie :)
×
×
  • Create New...