-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='ulana']Już to widzę, jakie to 'nic'. :)[/QUOTE] ja tez widzę.... :watpliwy: :lol:
-
Ojej... to może marchewkę? Słyszałam ze podawana psu zapycha a nie tuczy... tylko nie bijecie...:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
O u mnie prąd jest ale szaro i niebo zachmurzone. nic obalongo nie widziałam ale ja w sumie tylko po miescie jechałam... no i TZ mówiłz e wieje mocno... ja nawet nie przelazłam za duzo tylko z domu do auta i z a uta do pracy :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A to skoczek no ;) Fajne zdjęcia Ci powychodziły;) (jak zawsze:)) A dzikie dziki dzikie;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nooo w nocy powiało, myslałam ze mi dach zerwie, ale w sumie... tfu tfu nie ejst żle :) -
Matko zboczeniuchy same...
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No u mnie łeb urywa do tego pada chwilami deszcz chwilami jakby snieg... -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Aaaaaa w ogóle nadlatuje nad szczecin Huragan :eek2: Mamy [COLOR=#000000][FONT=Tahoma] czerwony (najwyższy w 4-stopniowej skali) alarm pogodowy ehhhhhh zawsze coś... :scared:[/FONT][/COLOR] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
hahah Tazz zasadniczo jest leniwcem i nie podnosi łapy... chyba ze mu sie przypomni :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']Fix brawo za podniesioną lapkę :multi:[/QUOTE] Dzieki :B-fly: [quote name='zerduszko']Ale co jasne? Czemu mój nogę podnosi szybciej? :lol: [B]Nie chyba czemu załatwiał sie szybko na dworzu :) [/B] Nic nie roztrząsam, zresztą nie pamiętam czy Sandra stosowała kwarantannę, wydaje mi się, że nie. [B]NIe stosowałam... nie było po co i tak byłs zlag wie gdzie, potem w schronie a do mnie i tak miał kaszel kennelowy :shake: [/B] Myślę, że na masę jeszcze przyjdzie czas. Nastolatki tak mają, jak szczypiorki :lol:[/QUOTE] Anooooo.... to było dawnoooo :( -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Właśnie nie można i dlatego Bolt nie ma adresówki :shake: Wtedy mi się udało przez znajomości i nawet genialnie sobie zamówiłam jedną ekstra bez imienia psa, ale ją zdjęłam i zgubiłam :placz: Laminat grawerski, to można sobie... nabijanie kasy sprzedającym. Najlepszy jest metal. [/QUOTE] OOoo kurde no... Chociaz muszę powiedzieć ze jeszcze dwa lata temu lepszy był ten metal... w tym roku po paru miesiącach już pewnych rzeczy nie mozna było przeczytac... A co do obrozy ja po prostu zapiełam nie na ten dzyngielek... ale zasadniczo tak czy tak poszłaaaaaa sie ekhem :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']ojtam ojtam to nie kwestia wielkości czyż nie każdy z nas marzy żeby powrócić do lat wczesnego dzieciństwa nie mówię, ze z dziecinniec ale np gdybym miała teraz problemy takie jak wtedy ech to było życie ;)[/QUOTE] Znaczy ze Idefix po prostu jak najdłużej stara sie pozostac dzieciakiem?:) [quote name='zerduszko']Bolto ostatnio ważył 9,2 kg na domowej wadze, ale ma z 1-1,5 kg niedowagi. Mieszkam w bloku na dużym osiedlu, nie stosuję ścisłej kwarantanny.[/QUOTE] No Fix wazy 11 kilo zasadniczo i jeszcze jak szczypiorek... napakowany ale wszystkie zebra policzyc mozna... [quote name='3 x'] teraz nie ma co gdybac i roztrząsać a motywować Sandrę coby uwierzyła w Fiksia i tym samym wzmocnic jego samoocenę ;)[/QUOTE] On jak dłużej dzieciakiem chce byc bo mu Tazzman bardzo pobłażała :) a teraz widze ze coraz częsciej ostro mu odpowiada... dzis na przykład pozwoliłam mu (Tazziowi) zjesc Fixa i w sumie nawet chciał :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
aaaa to sa te co u weta za szczepienia się dostaje... to takie mozna zamówic gdzies?? Ja pozamawiałam z laminatu grawerskiego jeszcze troche mi ich zostało ale tak na przyszłośc sie zapytuje;) [QUOTE] [COLOR=#000000]Ania - to wszystko wina taks. Ona robi takie akcesoria, że nic ich nie rusza i nawet Bolcik musi zdzierać po Lizce [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/heul.gif[/IMG][/QUOTE] Hihih polecam Tazza.. on mi obrożę półzacisk od Taks rozłożył dosłownie... i sobie poszedł a ja zostałam ze smyczą i dyndająca na jej koncu obrożą w łapce ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Moze ejszcze w tym wypadku rozmiar ma znaczenie... Ile Bolt wazy? W koncu im większe tym później dojrzewają :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']super :) jak nawalony kawał kupska w mieszkaniu może cieszyć ;) [B]Wiesz no.. to kupka Fixa była... więc... wcale nie taki kawał kupska :diabloti:[/B] Sandra nie przejmuj się, że mu dorastanie zajmuje tyle czasu mnie wcześniej podłamywali 'znajomi' psiarze ze szczeniakami gadaniem "nasz to jak miał 3 miesiace to przestał załatwiac się w domu nasz to już w wieku pięciu miesięcy wszystko załatwiał na dworze a mój lał i srał do prawie 8 m-ca życia w mieszkaniu a i tak tamci mu do pięt nie dorastają ;) wg mnie [I]of koz[/I] ;) i uważam, że mam naj naj naj gangrenę w domu ;) [B]Nooo tylk ou niego to jakieś zaburzeniowe jest.. a nie dlatego ze późno dojrzewa... Ale nie trace nadziei :)[/B] swoją Prodzik w wieku 3 miesięcy pi razy oko miał kwarantanne poszczepienna jeszcze może 'znajomi' swoich nie szczepili ;) [B]Hmmm w wieku 3 miesiecy Fix już w schronie był... to tutaj nie pogadamy ;) [/B] trzymam kciuki, żeby naprostowało Fixa :) bo to jednak nic fajnego i nie ma co sie przyzwyczajać ;) [B]Tak jest :) [/B] co do szczekania, Prodzik czyli równolatek Fixsia też zaczał szczekać a dokładniej odwarkiwac się jak jeden psiak chciał go zdominować widać ok roku to taki wiek , gdzie zaczynają szczekac w miare jakiejś ideologii ;)[/QUOTE] A to nie Fix psy atakuje :lol: tj :splat: przepraszam :) I wcale sie nie dziwie dominowac beda Jasnie Pana :) [quote name='zerduszko']No to faktycznie późno dorasta (nie umniejszając mu), ale to się trzeba tylko cieszyć, bo jeszcze masz dużo czasu coby ogarnąć chłopaka :) Mój już od dawna sika tylko z podniesioną, zaczął jak miał z 4,5 miesiąca. Już mam pozamiatane :lol: A okres wtórnych lęków też przerabiamy, najgorzej z obcymi psami :angryy:[/QUOTE] Moze to dlatego ze wycięty ;) to tak wolniej mu idzie;) z obcymi psami Fix nie mzoe bo leci się bic kretyn jeden. Ale ale oby w główce kupowo sie ogarnał :) -
[quote name='WATACHA']Ej no jest szał ;), sex bez rozbierania [URL]http://imageshack.us/a/img818/4599/kvv3.jpg[/URL][/QUOTE] no dla mnie zasadniczo nie bardzo wielki szał tylko taki szalik :lol:
-
wdzięcznością się nie najesz... :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Eeee no poważny facio :) Teraz to dorastanie to już z górki pójdzie :)[/QUOTE] Nie musi być z górki- ale dobrze bybyło gdyby go poprostowało trochu :0 a pewnie bedzie odwrotnie :) Bo mi zaczał na ludzi szczekać jak szaro i ciemno jest ehhhh [quote name='WATACHA']Pewien wiek już zobowiązuje ;P[/QUOTE] tiaaaaaa :roll: U niego? nie wierze ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Spieszę Wam donieść, ze mój przeszło roczny szczeniaczek dziś po raz pierwszy podniósł nogę przy sikaniu :B-fly: Dorasta :razz: A wczoraj wieczorem jak byłam na basenie to zrobił kupę w domu i nie zjadł :multi: -
[quote name='zerduszko']Nie wiem gdzie to się o te bazarki dopytywałaś, ale jest coś ekstra specjalnie dla młodych, odważnych kobiet :lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248903[/URL][/QUOTE] Ooooooa ide zobaczyc;) EDIT - hmmmm szału nie ma :lol:
-
[quote name='JankaBezZiemii']czy ktoś może opracować podręczny spis postów? co w którym jest? wydaje się to niezbędne :diabloti:[/QUOTE] Własnie widzę... WZ skoro juz sie cofnełas do nich to zacytuj, kurde ;)
-
[quote name='JankaBezZiemii']nawet czasem człowiek nie wie że czegoś potrzebuje i taki bazarek mu to uświadamia ;)[/QUOTE] Tiaaa na przykład zylion listków :splat: [quote name='brokatka']Całkiem dobre:lol:- aż się sama boję :shock::Cool!:[/QUOTE] Super super :)
-
Wasia!!!!!!!!!!! Jedna fota?????????? To do Ciebie nie podobne....
-
[quote name='AnkaG']Tia i kiedyś go rozpakują ...[/QUOTE] eee tam wyjdzie bocznymi drzwiami i tyle widzieli :bye:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Hmmm Ja podejrzewam ze te Fixowa to Tazzman jak nim pomiatał(Fixem) to wyłamał :diabloti: