-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Ala tańcuje nad Donną?:lol: A Moni t \o chyba włosy ścieła?:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
w pizdu wykrakałam. Były dwie kupy i nie ma heh -
[url]http://img854.imageshack.us/img854/374/g074.jpg[/url] Waszka co Ty zaczynasz robić zdjęcia niewyraźne jak ja :lol:
-
No jaka cudna dziewczynka!!!!!! Cudna :) Chcę taką wannę dla psa.... I dla siebie tez bo nie mam :( Wasia Ty gon do Lidla bo ta poduszka jest cud miód jak Ci mówię!
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Biały dywanik ....??? A ile musi dostawac te tabsy?[/QUOTE] Chcesz? Zrobisz sobie dywanik:) Dorzucę zapas karmy jakies 8kilo ;) Nie wiem ile musi narazie 6 dni dostał... [quote name='jambi']jak minie tydzień bez, będziemy świetować, a póki co, nie wywołuj kupy z lasu... mimo to, jest to powód do radości ;) co do strzelania - Mia ma totalnie w odwłoku, dla niej bez różnicy czy strzelają czy nie, za to Abi zamienia się w zwierze pociągowe i prze do przodu niczym rasowy husky... oczywiście to na dworzu, w domu zaś siedzi pod kanapą i przeczekuje[/QUOTE] czywiscie Ci ci chdozi o to z e warto kupic je znowu :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='danyww']Też czytałam tytuł kilka razy ..boś namieszała. :cool3: I się ciesz , że się nie nudzisz bo doła byś złapała i w jakąś paskudną depresję wpadła :evil_lol: :scared:[/QUOTE] Danyyyyyy własnie rozmawiałam z gabinetem wet o tych tabsach co Fix je dostał osttanio (6 szt miała) no i dzwoniłam bo chciałam dokupic a jak je kupowałam to razem z badaniami wiec nie odczułam ze 1 tabletka 5 zł kosztuje... Udusze tego małego cholernego pieska :lol!: ale od 2 dni kupy w domu nie było... EDIT - i nie rozumiem, co namieszałam :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']U nas strzelali.[/QUOTE] :shake: [quote name='AnkaG']Dopiero zajarzyłam, że coś z tytułem wątku namieszałaś ... [B]Bo dopiero namieszałam :lol:[/B] Keysi mi się starzeje - leje w nocy bo nie wytrzymuje. Przy czym nie robi sobie z tego żadnego stresu. Stres my mamy, bo TZ budzi sie jak ona łazi. Najczęściej zanim zejdzie to już po. Dzisiaj nie śpimy od 4.40. A bo dzisiaj to zlazła o 2-giej, a po 4-tej przypomniała sobie, że na dole resztki kostki leżą ...[/QUOTE] mzoe juz sie wyspała... starsi ludzie budza sie bardzo wczesnie.... -
[quote name='malawaszka']no w nocy Julka ani na chwilę się nie mogła położyć tylko tak właśnie siedziała biedna :([/QUOTE] Biedna dziewczynka :( przytul ja mocno od nas. 3mamy kciuki.
-
Tamiemu jak go zalewało pomagało jak był trzymany w pozycji praktycznie pionowej... głowa jak najwyżej ehhh 3mamy za julkE!!!!!!!
-
[quote name='zerduszko'] Jak mój chłop, wszystkie się nazywały Bobek. A dodam, ze ja brałam za kazdym razem innego psa ;)[/QUOTE] Mnie się wydaje, ze tutaj zawsze tez jest inny pies... tj suczka :evil_lol:
-
[quote name='Margi']Jak miałam jamnika to choroba serca zamanifestowała tak jak u Julci.Obrzękiem płuc a potem wodobrzuszem.Leki brał do końca życia.[/QUOTE] u mnie podobnie. jedna komora serca przerosła. Od zdiagnozowania do pozegnania trochę ponad pół roku mineło :(
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Dokładnie to pomyślałam - słowo w słowo. :) A skoro piszesz, że rozrabia zawsze, to może coś mu dolewasz do miski? Albo umi se znaleźć spryciarz jeden? ;)[/QUOTE] Nie dolewam;) Nie da rady alkohol jest poza zasiegiem :) -
Aaaaa no tak... znaczyz e do tego całego odchudzania jeszcze sraczka potrzebna :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']a ja swego czasu wlasnie chodzilam z pasmi w pola i stamtad ogladalismy fajerwerki i jakos to lepiej te inne psy znosily a zas potem jak juz sie zdala oswoily to i doma nie bylo problemu ale to bylo z inna ekipa z ta nie musze lazic[/QUOTE] To jest metoda;) [quote name='AnkaG'][quote name='Saththa']Na łóżku można :lol: A poza już nie??? :)[/QUOTE] Poza już Tazz sie z Fixem nie lubi dotykać- chyba ze sie zjadają :lol: -
Dobrze ze Duza dziewczynka zaopiekowana :) Nie dorbze ze Julce zle... jak tam sie macie?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Przytulaski :)[/QUOTE] Na łóżku można :lol: [quote name='3 x']my poszliśmo sobie z psiurami na spaer na 'pole' z którego pałac widać i widzielismy światełko i słyszeliśmy i Fredziu się nie wkurwiał :multi:[/QUOTE] Ja też widziałam swiatełko... w TV :lol: Dorbze ze sie nie wkurzał :) Tazz na dworzu nie reaguje na wybuchy- ale nigdy nie był w momencie kulminacyjnym takim na maxa ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']Marako jak szczeniorki? one mają prawie 2 tygodnie prawda? otwierają już oczka? jakaś szansa na fotki?:modla::modla:[/QUOTE] Podłączam się pod prośbe o fotki... :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']strzelali u was? bo w tv wyglądało jakby był pokaz laserów a nie strzelanie. u nas strzelali - Inka poleciała pod łóżko a Brokat chodził krok w krok za mną, teraz siedzi koło mnie i się przytula... chociaż już nie strzelają :)[/QUOTE] Pokaz laserów :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']drinki z parasolką? rozpijałaś małoletniego??? trzustka ok, problem tkwi pod kopułką..... tak sobie myślę, że Ty na normalnego nie mogłaś trafić ....;) ;)[/QUOTE] Ehhhh mogłam! Mogłam trafic normalnego dlaczego kurde noie ?:lol: Młody juz rozpity do mnie trafił ;) [quote name='ania0112']myślisz, że upijając go to naprawisz mu kopułkę? ;)[/QUOTE] trza wsyztskiego spróbować;) [quote name='Margi']Ładne rzeczy,Fikxik popija drinki.Ten to już całkiem jest rozpuszczony.:evil_lol:[/QUOTE] Z parasolką :lol: [quote name='WATACHA']Najpierw pije potem rozrabia, wszystko układa się teraz w całość ;)[/QUOTE] Nie nie nie. On rozrabbia zawsze ;) -
[quote name='wilczy zew']Ja tam sie nie czepiam ale wszędzie chodzisz a do nas nie wpadłaś :shake:[/QUOTE] no wcale się nie czepia, wcale a wcale :knuje:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Iiii Mały pijusek :lol: Ten to się umie bawić :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/DSC_2673Kopiowanie_zps0710864a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/DSC_2673Kopiowanie_zps0710864a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/DSC_2674Kopiowanie_zpsa9746b5e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/DSC_2674Kopiowanie_zpsa9746b5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/DSC_2675Kopiowanie_zps6a3dd0e1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/DSC_2675Kopiowanie_zps6a3dd0e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/DSC_2676Kopiowanie_zpsce16018d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/DSC_2676Kopiowanie_zpsce16018d.jpg[/IMG][/URL] :) Koniec :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']no z kopula albo sie mu poprawi albo sie nauczycie z tym zyc i tyz bedzie dobrze wazne ze zdrowy byk bialy maly i tak ma byc[/QUOTE] [quote name='eria']super, że wszystkie wyniki dobre !!!! :)[/QUOTE] [quote name='Margi']Dobrze Magda prawi.;)[/QUOTE] [quote name='AnkaG']Znaczy piesek zdrowy :) I to najważniejsze :)[/QUOTE] [quote name='WATACHA']Ważne, że zdrowy, a ze zjadania kup i innych "fajnych" rzeczy wyrośnie...kiedyś ;)[/QUOTE] Tak jest najważniejsze ;) No i dał sobie pobrać krew co tez uważam za mały sukces :lol: Zdjęcia sylwestrowe przywlekłam :evil_lol: Łóżkowe :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/DSC_2655Kopiowanie_zpsdde651b6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/DSC_2655Kopiowanie_zpsdde651b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/DSC_2659Kopiowanie_zps3a85f49f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/DSC_2659Kopiowanie_zps3a85f49f.jpg[/IMG][/URL] Chłopaki moje :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/DSC_2664Kopiowanie_zps0e082f5c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/DSC_2664Kopiowanie_zps0e082f5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/01-2014/DSC_2670Kopiowanie_zps4ac24b7c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/DSC_2670Kopiowanie_zps4ac24b7c.jpg[/IMG][/URL] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
O ja współczujemy bardzo! U mnie takie cholera wie co skonczyło się zastrzykami :shake: 3mam kciuki aby sie uspokoiło!