Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Siedze w domu chora, ale to co robiłam w biurze robię w domu :)
  2. [quote name='JankaBezZiemii'] to może dlatego jak ja robię ,,syk" to nie działa co? popróbuję z innymi opcjami :diabloti:[/QUOTE] to moze byc powód :lol:
  3. mnie sie wydaje ze on bardziej ksz robi :razz:
  4. [quote name='malawaszka']tak - z oczu jej jeszcze gluci[/QUOTE] biedna :) Za to dorbze ze Bryzia lepiej :)
  5. Hahahha ale śmieszna :) Cudnie. ale Ci zazdroszcze terenów :mdleje: ahhhh A Reszka takie gluty w oczach ma?:)
  6. I Kolejna psina szuka domu: [B]Viki (Nr 5/13)[/B] ADOPTOWANA :multi: Viki to mała suczka w wieku trzech lat. Mieszkała ze swoimi psimi kompanami w złych warunkach na jednej z posesji w Buku. Nie poznała ludzi od dobrej strony dlatego jest bardzo bojaźliwa. Prawdopodobnie mieszkała całe swoje życie na dworze więc może nie znać zasad panujących w domu. Będzie potrzebować dużo cierpliwości i troski od nowego właściciela. Proszę zauważyć, że wszystkie 4 zdjęcia przedstawiają Viki:)! Oczywiście jak przy każdej adopcji miesiąc szkolenia w Psiej Farmie GRATIS:) ZAPRASZAMY w odwiedziny do Viki ! Niech pozna ludzi od tej dobrej strony ! [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/viki2Kopiowanie_zpsf74f3e62.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/viki2Kopiowanie_zpsf74f3e62.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/vikiiKopiowanie_zpsc2eb9590.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/vikiiKopiowanie_zpsc2eb9590.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/viki3Kopiowanie_zpsd657050a.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/viki3Kopiowanie_zpsd657050a.jpg[/IMG][/URL] Taka trafiła: [URL="http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/viki4Kopiowanie_zps74e2f924.jpg.html"][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/viki4Kopiowanie_zps74e2f924.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='AnkaG']Sandra ty ciągle siedzisz w domu :) Mi minął rok w nowej pracy i ani dnia na zwolnieniu nie byłam. Chora chodzę...[/QUOTE] Zdrowie jest najważniejsze! Poza tym prawda jest taka, że ja po prostu pracuje w domu:)
  8. [quote name='Margi']Za dużo krzyczałaś na te swoje mendoliny.:lol:[/QUOTE] to podłe pomówienia :diabloti: [quote name='ania0112']oh widze ze ktoś też ma zdrowotne szczęście w tym nowym roku:shake: ja miałam gorączkę, anginę ropną na obu migdałkach, przekrwione oczy i ogłuchłam :) ale już mi wszystko przeszło więc trzymam kciuki żeby i tobie przeszło![/QUOTE] O zesz... ja nie mam migdałków;) i pod tym względem ze nie mam angin mi lepiej;) [quote name='wilczy zew']Sandra,wiem jak to jest,szybko zdrowiej![/QUOTE] Zdrowieje;) a tymczasem szczeniaki mają fajnie bo do wtorku jestem w domu :lol:
  9. [quote name='FredziaFredzia']Sandra kuruj się![/QUOTE] Kuruję! się staram przynajmniej:) [quote name='wilczy zew']Jesteś chora?[/QUOTE] Zapalenie krtani i tchawicy :motz:
  10. my tez trzymamy !
  11. [url]http://img35.imageshack.us/img35/2023/bzcg.jpg[/url] Ojojoj... podejmowanie decyzji który najpierw jest chyba w tym wszystkim najgorsze...
  12. [quote name='AnkaG']Aha dostał tabsa a i tak koo ... ech Mendzia jedna A ja wieczorem schowałam miskę z wodą po 21-ej i sioo nie było. Nikt w nocy nie łaził i nie turlał się ze schodów...[/QUOTE] No ale dwa dni pod rzad nie było... a tak nigdy sie nie zdarzało... bo kupa w domu i jej zjedzenie to norma. nienormalne jest jak kupy nie ma bo zjedzona albo zostawiona... o no widzisz masz rozwiązanie;)
  13. [quote name='AnkaG']Z medalami z wystaw?[/QUOTE] nie musi się wystawiąc przecież;) Ale udokumentowane pochodzenie ma!
  14. [quote name='AnkaG']No o to :P[/QUOTE] kiedys psychotropa teraz jakies takie ziołowo-aminokwasowo-wyciagowe coś. tj dzis dostał 7 raz ja...
  15. [quote name='wilczy zew']czyli jest rasowa :evil_lol:[/QUOTE] no raczej :roll:
  16. Aaaaaaa ważkę :) No pomyslałam o sznupie hehehehehehhehehe ale stwierdziłam, ze raczej nie heheh Rozumiem mniej więcej tak myślę co chcesz zmienic;)
  17. Aaaaaaaaaaa i te tabsy to CALMEX ale to "zioła" zasadniczo...
  18. [quote name='malawaszka']tatuaż mi się goił ładnie, pytanie czy to takie same materiały? rany jakby mi się tak na oczach rozpaprało :mdleje: chyba olę już wyglądać jak brudzewiaczka :D[/QUOTE] Masz Tatuuuuuu :) nie wiedziałam :lol:
×
×
  • Create New...