-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
No coś w tym moze być... Dla niepoznaki chce większy szok wywołać :evil_lol:
-
kanarek..................
-
U MNie Idefix się tak pokłada... na szczęscie on nie Tazzman :) [url]http://images51.fotosik.pl/226/8e2b408a626e3c0c.jpg[/url] Przygniótł dziecko kurde no :)
-
jak to zeżarł :mdleje: Noż Matko Boska... Całymi stadami niepomyślności się skradają :shake: :glaszcze: EDIT- tj z klatki go wyciągnał?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']Maniek nie był za gruby tylko puszysty ;)[/QUOTE] to było Futro :razz: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
i ze gruby :lol: ale to futro :) Jak u Mańka z epoki lodowcowej :lol: -
i na brodach i na grzywkach wszedzie kulki :lol:
- 21590 replies
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
jak oglądałam zdjęcia poprzedniego H miotu to jak one sie upaprały jedzeniem masakra :lol: I smacznego :) -
Dumka mnie rozczula... nesamowicie mnie rozczula... normalnie jak to kiedyś ktoś napisał w odniesieniu do Idefixa... wylziałabym ją :mdleje: I jak oczka ładnie na zdjeciach widać :iloveyou:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='marako']A może to jest Garażowa?[/QUOTE] Wypatrzyłam jajka... [quote name='Margi']Sandra masz kota rozpuszczonego.:evil_lol:Głodny kot je wszystko co dostanie. Jeżeli Twój Garaż rzeczywiście żyje na dworze,to przy takich mrozach ma grube futro.[/QUOTE] tak tez sobie pomyslałam... ze rozpuszczony kurde :razz: [quote name='ania0112']uf uf wybredny kicior :) na wiosnę będzie odchudzanie :evil_lol:[/QUOTE] no na wiosnę juz ograniczamy zarcie tak aby w lecie już w ogóle nie dokarmiac;) [quote name='malawaszka']hahaha on pewnie ma kilka takich opiekunek :lol: koty to cwaniaki[/QUOTE] domyslam się :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
aaaaaa nie wiedziałam, ze koty ejdza tak powoli :eek2: ale ale po koleji :razz: byłam włąsnie odśnieżac ostatni raz i jak już konczyłam i byłam w okolicach garażu... i patrze patrzę idzie kot... hmmm wygląda jak Graża... wiec z głupia franc kucnełam pokicikiciałam zawołałam Garaż a ten... Kita w góre i heeeeeeeeeeeeeeeeja na mnie... chyba się ucieszył :) Pogłaskalismy się poocieraliśmy ahhhh a jaki on gadatliwy :mdleje: tazz gada Fix gada nawet kurde kot króego dokarmiam tez juz gada... I miau i miau i miau az mnie głowa rozbolała :razz: i jak tam miauczał do mnie to stwierdziłam ze moze głodny jest... to przywlekłam miseczke z sucha karma ale nieeeeeeeeeeeeee to otworzyłam puszkę z mokra i nałozyłam mu i je... czekam czekam czekam zamarzłam odmarzłam.... czekam... a ten ciągle je :razz: Masakra jakaś :lol: koniec końców wsyzedł z garażu bo narobiłam hałasu i położyłam miskę tam gdzie zawsze zamknęłam garaż i poszłam :) a Garaż wskoczył na stryszek od wewnątrz :) Fajnie było go pogłaskać w końcu :loveu: Ale... jaki on jest gruby :crazyeye: jak się posilał to jak tak z góry na niego patrzyłam to w najgrubszym miejscu... ma ze 3-4 razy szerokość głowy :cool3: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']mój jak jest sos, to zje tyle ziemniaków ile zmieści się na talerzu (z wielką górą:evil_lol:) kiedyś zostało w garnku dla niego i dla jego ojca, który miał przyjść na obiad i mój mąż nie czekając na ojca zjadł wszystko. teściu dostał obiad bez ziemniaków :) od tamtej pory często pilnuję lub uprzedzam, że np połowa ma zostać na jutro, bo ugotowałam na 2 dni. [B]ale potrafi też zjeść coś prawie w całości i zostawić np dosłownie pół łyżki na dnie i nie wiem co ja mam z tym niby zrobić.[/B][/QUOTE] Hyhyhyh tez mnie się zdarza :diabloti: wtedy nie zjadłam całego tylko przeciez zostawiłam hahahah -
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ahhhhhhhh :loveu: nie mam pytan ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']U nas śnieg leży już od tygodnia i wczoraj dosypał i dziś też:cool3: Mam już dosyć zimy! Ale całe szczęście mamy duży mróz, to przynajmniej kule śniegowe zamiast łap się nie robią:roflt: Moje kundle na spacerach prawie się nie bawią, za to robią to w domu:lol:;-) Foty biało-czarnych łobuzów obejrzałam:lol:[/QUOTE] U mnie leżał snieg po tym jak chyba w zeszłym tygodniu spadł no i leżał... a dzis pada od 10 rano masakra jakaś totalna... drogi już sa białe jak cholera... [quote name='jambi']no to musze powiedzieć, że mimo, że ja też Warszawa to chyba jednak jakoś inaczej mam niż Doginka, bo dużego mrozu nie stwierdzam, raczej ocieplenie śnieg pada od wczoraj a i owszem - i to jest fajne, bo w końcu coś z tej zimy jest ;) a przy okazji że pada to i temperatura sie podniosła; dzisiaj było zaledwie -4 stopnie, wcześniej było -15 ale odkąd pada śnieg jest znacznie cieplej :)[/QUOTE] [quote name='marako']Trochę śniegu zazdroszczę (byle nie za dużo go było). U nas śladowe ilości. Mróz też zelżał, tak do -5.[/QUOTE] u mnie też zelzął... ale śnieg mnie zasypuje :( ja już wolę ten mróz... [quote name='wilczy zew']Podziel się śniegiem! Foty super! Fix ma tylko hamulec na przód :-)[/QUOTE] WIlcza chcesz? zabieraj!! bardzo prosze droga wolna ehhhh Ciese się ze się foty podobają :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
hahahah filmik piekny ;) Z narażeniem życia żarcie podawane do stołu ;) -
[url]http://img24.imageshack.us/img24/605/hlzv.jpg[/url] U ja cie kurde blaszka.... zalotnik :razz: I jaki niedzwiedz polarny :iloveyou:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko'] Sandra, może chciał żebym to ja zmieniła pościel :mad: Pogonie dziada któregoś dnia jak nic :angryy:[/QUOTE] No cholera wie :lol: [quote name='jambi']no prosze... okazuje sie, że moje opóźnienie przekroczyło wszelkie granice.... zaglądam i co ja widze? że zerduszko w dwupaku chodzi?!?! i do tego już raczej bliżej jak dalej?! i to Ty, która wielokrotnie podkreślała swą niekonieczniemiłość do dziecków .... świat sie kończy :mdleje:[/QUOTE] :evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
dziś w nocy myśle, że mogłam sie tak pobawić... zamiast zamarzac w łózku hmm a tymczasem zasypuje szczecin :( -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Wiecie jak to z chłopami, niby coś robią, a w sumie stwarzają nam 10 robot dodatkowych :angryy: Także mój mąż jak odkurza, to kladzie wszystko z podłogi byle gdzie. Także [B]brudne posłanie z podłogi na pościel, i Lizke, czemu nie. [/B]Potrafił mi kiedyś położyć ścierę do podłogi na blat :shake:[/QUOTE] heheh może chciał tez pościel zmienić... zasadniczo to nie śmieszne ale mnie śmieszy :lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']skoro nikt zimowych zdjęc nie podziwia to będzie filmik domowy ;) który wczesniej zobrazuję sytuacją z porannego spaceru: Panfan: z 80 to waży? ja, se myśle hę? i z nadzieją że nie o mnie mówi a do mnie pytam: który ? Panfan: większy ja: 70 kg Panfan nieustaje: a wiele jedzą? [B]ja: jedna miskę ;)[/B] Panfan: a to niedużo :evil_lol::evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: chyba skłamałam :diabloti: [/QUOTE] Na godzinę?:) Filmik zobaczę w domku ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Tekla64']nie nadrobie wsiego ale wyczytalam ze zacyznasz dojrzewac do wlasnej maszynki , w koncu! ino sie nie martw ze na poczatku nie tak bedzie jak bys chciala potem opanujesz wsio a to co sie zle wytnie szybko zarosnie wiec bez stresu czekam na pierwsze ciecie i dokument z tego[/QUOTE] Szpoko na pierwsze strzyzenie... zjade do Ciebie :razz: [quote name='jambi']Fajny spacerek! hamowanie w wykonaniu fixa - mistrzostwo! [B]On w ogóle jest miszcz... nic nie robi na półgwizdka! :wątpliwy:[/B] zdecydowanie... gdyby sami sikali to co innego ale psem?! [B] no wiesz... [/B] a tak wogóle to chciałam powiedzieć, że strasznie podoba mi się ten post - nie fota, nie podpis, ale całościowo POST :evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191979-Mendy-Dwie-Złe-nie-dadzą-nudzić-się-Tazzman-i-Idefix-męczą-mnie-)?p=21789201#post21789201[/URL] komentarz do zdjęcia zdjęcie podpis pod zdjęciem słiiit :evil_lol: [B]Tia... Jambi wróciła... :multi:[/B] [B]rozumiem, ze zdjęcie się nie podoba? :([/B] ponoć gorąca woda zamarza jeszcze szybciej - nie wiem czemu ale tak jest[/QUOTE] ja tez nie wiem... :) -
kurcze... :( Tekla to prawdziwia Psia Bratnia Dusza! a Tekla niech szaleje! :(