Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Marako- co im dałąś? masakra :shake: Magda- to nie był eksperyment, wczesniej jedli nic im nie było, te były nie wiem, za stare, za swierze, czy jakieś tam... chyba... ale juz nie ebde. Au u Ciebie nie przypominaj mi :lol: Malawaszka no obrzydliwiec mały :shake: spadamy do weta :)
  2. [quote name='wilczy zew']Tej rewolucji,to współczuje.[/QUOTE] nom :shake: [quote name='junoo']Śliczne zdjęcia. Kupek to współczuję... A co do psich legowisk. Jak jadę na jakieś wolne do rodziców i pakuję rzeczy dla Arona, koszatniczek i szylka to zawsze wychodzi, że mają więcej bagaży niż ja :shake:[/QUOTE] Dziekujemy :) heheh bo one 3 a Tys jedna :) Ja jak się pakowałam wyjeżdzając gdzieś z samym Tazzem to juz on miał więcej rzeczy ;) Jak wyjezdzasz do domu to zabierasz ze soba i koszatniczki i szynszyla? wow powiem Ci :) A U nas jak zykle Idefix lepiej Tazz bez zmian. Wziełam wolne w pracy. czekam na 9 jak wet sie otworzy i będziemy jechac... A Tyle co Magda jak byłam u niej tydzień temu powiedziała, ze Tazzman przytył... to znowu schudnie :splat:
  3. super wieści ;) cieszym się bardzo ;)
  4. [quote name='eria']weszłam tu i się nie zawiodłam :evil_lol: u Ciebie zawsze się tyle dzieje :diabloti: ;)[/QUOTE] Staramy się staramy :razz:
  5. [quote name='Margi']Chłopaki jak zwykle cudne,tylko bidulki choreńkie.Nie dawaj im takich rzeczy jak po nich chorują.[/QUOTE] no włąsnie nie chorowali... nie wiem czy te jakies stare czy coś były...
  6. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/09-2014/DSCN8052Kopiowanie_zps415b90e0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/09-2014/DSCN8052Kopiowanie_zps415b90e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/09-2014/DSCN8051Kopiowanie_zpsa3e4a033.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/09-2014/DSCN8051Kopiowanie_zpsa3e4a033.jpg[/IMG][/URL] Wywaliłam na balkon wszystkie kocyki i legowiska... troche ich mają... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/09-2014/DSCN8055Kopiowanie_zpsf5b70d65.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/09-2014/DSCN8055Kopiowanie_zpsf5b70d65.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/09-2014/DSCN8056Kopiowanie_zps6045ff3f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/09-2014/DSCN8056Kopiowanie_zps6045ff3f.jpg[/IMG][/URL] A TZ Mój był cały tydzien w podrózy słuzbowej w ciepłym kraju ;) I przywiózł mi dwie znalezione przez siebie muszelki :loveu: mimo, ze w woreczku to smierdziało jakby coś w nich zdechło za przeproszeniem. więc pomyslałam sobie, ze je namocze w goracej wodzie :) Hmmmm z jednej z nich wyciągnełam... raczka... nie zrobiłam zdjęc jak jeszcze był w muszelce ale po juz tak :razz: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/09-2014/DSCN8057Kopiowanie_zpscb79ee7d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/09-2014/DSCN8057Kopiowanie_zpscb79ee7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/09-2014/DSCN8058Kopiowanie_zpse89d5584.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/09-2014/DSCN8058Kopiowanie_zpse89d5584.jpg[/IMG][/URL] Podejrzewam raka pustelnika bo to one "ubierają" cudze muszelki ale pewnie się myle... A tutaj proszę, jak słodko ta Menda mała śpi: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/09-2014/DSC_2964Kopiowanie_zpsa9b0b6d7.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/09-2014/DSC_2964Kopiowanie_zpsa9b0b6d7.jpg[/IMG][/URL] i koniec :)
  7. [quote name='AnkaG']ćwicz, cwicz będziesz moje robiła :diabloti: :lol:[/QUOTE] jasne :evil_lol: No a nam dziś niedziela... upływa pod znakiem... (Jak jecie to nie czytajcie na dole będa zdjęcia) kupy... Byłam fajna i dałam wczoraj chłopakom te uszy... i to był błąd... Tazzio i Fix dziś mają niesttey rozwolnienie... a ja pojechałam na basen. jak wróciłam to w domu zapachowo była masakra ale Idefixio oczywiście wszystko posprzątał... w tej chwili zyga kupą... wszędzie. Czy ktoś mógłby mnie dobić? :grab: Tazzio Kochany na dworzu robi siku... dupką... Fix robi masakre... samam sobie winna :mdleje: Boje się iśc pod prysznic bo Fix nie patrzy... czy na Tazza, czy na kocyk czy na legowisko... :chaos: Zdjęcia przywlekłam... Fotorelacje z jedzenia uszków przygotoałąm bo chciałam pokazac, ze im dałam je :lol: byli na tarasie zasłonienci bo ja odkurzałam i podłogi myłam :) Wielmożny Idefix na kocyku :lol: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/09-2014/DSCN8047Kopiowanie_zpsf0897f64.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/09-2014/DSCN8047Kopiowanie_zpsf0897f64.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/09-2014/DSCN8048Kopiowanie_zpsb3146b22.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/09-2014/DSCN8048Kopiowanie_zpsb3146b22.jpg[/IMG][/URL] Wpuść mnie... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/09-2014/DSCN8050Kopiowanie_zps25e8770d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/09-2014/DSCN8050Kopiowanie_zps25e8770d.jpg[/IMG][/URL] Gdzie moje ucho? [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/09-2014/DSCN8049Kopiowanie_zps068b91cd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/09-2014/DSCN8049Kopiowanie_zps068b91cd.jpg[/IMG][/URL] Zabrał mi... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/09-2014/DSCN8053Kopiowanie_zpsbe6c25b0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/09-2014/DSCN8053Kopiowanie_zpsbe6c25b0.jpg[/IMG][/URL]
  8. ni cholery nie pamiętam chomika, ale to skleroza moze byc;)
  9. [quote name='zerduszko']Mloda sie rozmyslila. Spokoj nic sie nie dzieje :) Oj uczy mnie cierpliwosci ;) Lizka na ostatnich nogach podobno, cala noc prowadziobserwacje chomika. Jak tesknie za nimi... buuu :([/QUOTE] jakiego chomika?? :eek2: nadal myślimy i oddychamy ;) to normalnie dogomaniacki poród :lol:
  10. to czekamy Zerce z Wami ;) Tylko Mała niech za długo nie czeka :)
  11. [quote name='ulana']Laba i przyjemności - jakoś ostatnio zupełnie zapomniałam o istnieniu tych dwóch słów... Ciekawie jest u moich rodziców, bo mama ma święto jako kobieta, a tata urodziny. No i kto ma się byczyć - jubilat czy jego kobieta? ;)[/QUOTE] Tata jako gentelmen powinien pozwolic mamie się byczyc :diabloti:
  12. [quote name='wilczy zew']Mam już cztery ogniki :multi:[/QUOTE] Gratulujemy :D
  13. [quote name='Pysia'] Przytulałaś sie do mnie jak mój nieżyjacy mąża teraz znowu nikt do mnie przytulać się nie będzie". [/QUOTE] :mdleje: noooo powiem Ci cięzki sprzet mama Twoja wyciągneła :mdleje:
  14. [quote name='ULKA12']Ja jestem pogodzona. Gdyby mnie ktoś z nienacka zapytał ile mam lat to bez wahania odpowiedziałabym 34 (tyle miałam parę lat temu), gdzieś wtedy mi coś się w głowie zatrzymało i do tej pory stoi. Upływ czasu mi absolutnie nie przeszkadza :-)[/QUOTE] mam podobnie :lol: Cycki mnie zabiły ;)
  15. [quote name='malawaszka']:question: z jakiej komory????? nie zapominaj, że ja nieródka więc szpitalno-porodówkowa nomenklatura nieznana mi jest :D[/QUOTE] obawiam się, ze znaczy z telefonu :diabloti:
  16. [quote name='Pysia']Można rzec, że wróciłam do żywych :) Bo mi klawiatura umarła. Z fona nie pisanie a tablet okupuje mama ;) TZ kupił mi na Dzień Kobiet klawiaturke z myszą- bezprzewodowe. Takie dziadostwo jakby, bo na bank moja mysz jest dużo lepsza. Ale niech się chłopina cieszy że kupił. Klawiatura fajna, bo się nie trzaska tak jak poprzednia ;) Kobietom kudłatym też pokupował prezenty. O dziwo Cherry tez dostała :) Wszystkie trzy zamiast czekać do jutra to czując w reklamówce smakołyki wyprosiły. [B]TZ stwierdził, że trzy pary oczów to za wiele aby wytrzymał [/B]:evil_lol:[/QUOTE] Biedny :grins:
  17. [quote name='zerduszko']Jestem, nic sie nie dzieje ;) Jeszcze tak bedzie, ze mnie wypuszcza pochodze z tydzien i dopiero sie zacznie ;)[/QUOTE] Hahahhahah to Ci niespodzianka :) Zerce Nasze 3mamy kciuki:) i oddychamy :lol:
  18. [quote name='Fides79']obejrzałam, poczytałam i teraz tu Ci napisze, że elegancko chłopaków objechałaś, pięknie głowy zrobione teraz już będzie z górki, tylko maszynkę kupuj :)[/QUOTE] Magda głowy raczej robiła :razz::)
  19. [quote name='3 x']no jasne że pasują :) chyba nie musze pisać dokładnie do czyich łap pasują te ślady? :evil_lol:[/QUOTE] Musisz bo ja juz nicz nie rozumiem :roll:
  20. Ooooooooooooa to sto lat sto lat ;) :BIG::tort::new-bday: [IMG]http://z1.fanimal.pl/c4aaef9cfa66ece9a21740d3e544d76f/kość urodzinowa.jpg[/IMG] [IMG]http://zooexpress.pl/photo/kosc_wedzona.jpg[/IMG]
  21. [quote name='3 x']narzuta nie, my jednak mamy poobcinane paznokcie ;)[/QUOTE] :razz: Waszych łap znaczy Freda i Prodziatka :)
  22. [quote name='marako']Niestety nie załapałam się na obróżki batmanowe. (tzn. na jedną, ale to mało). Wolę zresztą, żeby nie latały.[/QUOTE] Nie przebiegna za Tobą ?:loveu: [quote name='ania0112']żeby przypominać głupim ludziom, ze szczeniak to nie zabawka/pluszak :cool3:[/QUOTE] OOoo to to to ;)
  23. [quote name='wilczy zew']Zerce,jestes jeszcze z nami?[/QUOTE] nie z nami a podwójnie :lol:
  24. [quote name='marako']Nie ważyłam dawno, ale myślę, że 8-10, sunie mniej, chłopaki więcej. Kręgołup już mi nawala od noszenia ich, jak trzeba po jednym na wybieg wynosić albo do kojca wkładać. A wczorajsza akcja ze szczepieniem to już w ogóle koszmar - jeden rzygał, drugi się posr..., aż sześć woziłam, 30 km jedną stronę. W czterech transporterach po jednym, dwa na kolanach, a jedna nie wiem jak wylazła z kontenerka i dołączyła do nich. Wierciły się jak głupie. W domu każdy mój krok do innego pokoju, a mam za sobą dziką hordę i nie sposób zamknąć drzwi jak wychodzę.[/QUOTE] Ahhhhh jak słodko <loveu: Tylko czemu je przenosisz? nie przeleca same?:)
×
×
  • Create New...