-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
[quote name='ulana']No fakt, że Tazzio to jak... ilu Zibich? ;)[/QUOTE] Jak się dobrze wyciągnie to sie na swoim legowisku nie mieści... przekracza 150 cm... no i mysle ze do 42 kilo chyba dobił :lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
Ona jest niesamowicie... wygibasta :lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']A gdzie czarny spioch?[/QUOTE] U siebie :lol: [quote name='JankaBezZiemii']w oczki pieska fleszem raziła :placz:[/QUOTE] Niet. Spał :) tylko w takiej pozycji ze półotwrte oczko miał ;) [quote name='malawaszka']o mamo jaki słodziak kopytka sobie niucha :lol:[/QUOTE] On jest składak :) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] A wiesz że ja ją zmusiłam do niego? Trochę ją zmęczyłam, ale było super :) TZtowie też sie odchamili ze sobą ;)[/QUOTE] No to super :) podwójnie a nawet potrójnie :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='furciaczek']Mnie jakoś rok właśnie nie było z kawałkiem, wiec jestem lekko zacofana:lol:[/QUOTE] Oj tam Troszeczkę :) ______________________________ Dobranoc niedzielnie :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/30/DSC_3056Kopiowanie_zpsde5085cb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/30/DSC_3056Kopiowanie_zpsde5085cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/30/DSC_3054Kopiowanie_zps7af10867.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/30/DSC_3054Kopiowanie_zps7af10867.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/30/DSC_3059Kopiowanie_zps682fbd2f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/30/DSC_3059Kopiowanie_zps682fbd2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/30/DSC_3057Kopiowanie_zps61d42784.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/30/DSC_3057Kopiowanie_zps61d42784.jpg[/IMG][/URL] :cool3: -
[quote name='ulana']Może przy większej ilości to by przeszkadzało, ale z jednym... to ja nawet lubię jak się wtuli w moją kołderkę. :)[/QUOTE] Z jednym ale miniaturą :lol: mnie z Tazzem tez jest fajnie :) ale przez 5 minut zaraz mi za goraco a Fix zawsze na mnie jak koty Waszki... :roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ahhhhhhhhh spacer cud !!!!!!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
Monika- swietna koszulka :lol: [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l387_zpsbf640cda.jpg[/url] alez ona malutka tutaj na tym zdjeciu :lol: A Jej w ogóle to nie gorącojest? tj Zirce?? -
Done na zdjeciach widziałam :)
-
Piękne podsumowanie ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l31_zpsb4c2b561.jpg[/url] ale ż super ujecie i ta przednia poduszeczka :loveu: cudnie :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='wilczy zew']Kto wygrał? :-)[/QUOTE] Oczywiste, że ja :) Tazzman został, Fix pojechał ze mną :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bolto super pies ;) -
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-u-9Y9GaDU0U/UzcMhbcGebI/AAAAAAAAhj8/PqNvppRWut8/s720/IMG_1043-2.jpg[/url] ale cud mina :D hahahahahha
-
Nooo minę jaką robi psiak pozostający w domu wiedzący gdzie sie idzie z drugim psem znam doskonale... Ostatnio 5 minut sie z Tazzmanem "siłowałam" na słowa (moje) i czyny (jego) jak próbowałam wyjść z Idefixem na szkolenie... Tazzman stanowczo stwierdził...z e teraz jego kolej :razz: Sznupy są cudowne :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
kurde no wszedzie cosie i to nie byle jakie... #3mamy za LUniastą! I za Gucia też. Ania jak to sie stało??- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='JankaBezZiemii']można tylko 200 dziennie więc poszalej tyłem :eviltong:[/QUOTE] Nie mogę :) weekend mam wolne :lol: i tylko z doskoku dolatuje;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='JankaBezZiemii']oj tam - od końca poleć i już ;) obstawiłam pierwszą setkę na razie[/QUOTE] Nie będę Ci się wtranżalać, rób rób :) -
[quote name='ania0112'] hahh sandra ty masz szczescie do sąsiadów! albo donoszą na ciebie albo sikają ci z psami pod drzwiami...[/QUOTE] Ty wiesz rzeczywiscie... ale ale za ścianą mam super sąsiadke;) Aby była równowaga w przyrodzie ;) Jak Tazzman był chory i wył całymi dniami to po prostu robila sobie głośniej radio aby nie słyszeć :evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']Sandra trochę Ci pospamuje ;) bazarek na sznupasy! zapraszam! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252046-Wielkanocne-ozdoby-na-sznupki-do-06-04-2014-do-20-00?p=22012901#post22012901[/URL] Sandra możesz to wysłac tą maszynką do zaproszeń? plisssss[/QUOTE] [quote name='JankaBezZiemii']zajmę się tym ;)[/QUOTE] [quote name='ania0112']dziękuje bardzo! :Rose:[/QUOTE] O no proszę :) i mnie ubiegli :lol: