Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. ale śliczny szorściaczek :) szybciutko dom znajdzie, tylko trzeba go poogłaszać
  2. ojej, biedny Toguś, jakieś koszmary mu się przypominają chyba :-( miejmy nadzieję, że da się jakoś oswoić te strachy
  3. hehe :) mięciutko Togusiowi na Panu :evil_lol:
  4. dzięki olivetshko za odwiedziny u Maszki :) na razie mamy ofertę Pani ze Szczecina, która zaoferowała się wziąć sunię, jeśli ktoś inny się nie znajdzie (Pani jest z "terierkowa" i ma już jedną szkotkę), ale jeszcze ogłaszamy i szukamy
  5. allegro gotowe! http://allegro.pl/masza-terier-szkocki-szuka-domu-i1539995097.html tylko tekst taki "suchy" trochę, może ma ktoś jakiś pomysł jak go "podrasować"?
  6. jutro nie bardzo, ale jeśli w sobotę jeszcze będzie temat aktualny to spróbuję pomóc
  7. JakisNick - nie wiem jakie macie warunki, ale może zainteresowałaby Was starsza sunia? wyciągnęłam taką biedę ze schronu i szukam dla niej dobrego, kochającego domku na jaki zasługuje, zajrzyj tu: http://www.dogomania.pl/threads/204907-MASZA-Terier-szkocki-szuka-domu-na-zawsze!
  8. Sunia jest słodka, chodzi za mną krok w krok (pewnie dlatego żem jest karmicielka :)) okazało się, że słyszy - pewnie była na początku mocno zszokowana biedulka, teraz tak fajnie te uszka stawia jak coś ją zaciekawi :loveu: nóżki chociaż krzywe troszkę, jednak pozwalają całkiem żwawo dreptać do miski :) ząbki też nie najgorzej - ma trochę kamienia, ale suchą karmę chrupie i kurze łapki obrabia, że hej :) problem stanowi tylko chodzenie po schodach - trzeba znosić królewnę a co słychać u sąsiada? obiadek!!! :sabber:
  9. a może dziewczyny się wcześniej z nim uda załatwić groomera? bo ta 14 to moja inicjatywa była, może być problem z powrotem do schronu przed zamknięciem no i jazda w korkach
  10. ja myślę, niech on jedzie do ZuziaM, w międzyczasie możemy załatwić wizytę... jak będzie u Zuzia M może się o nim więcej dowiemy - jak reaguje na inne psy itp i będzie łatwiej cokolwiek powiedzieć
  11. Pokerku, dowiedzieliśmy się jak ma naprawdę na imię :)
  12. kurczę, gdybym miała tekst to bym jej sama allegro zrobiła. muszę się zmóżdżyć troszkę, może wieczorkiem na coś wpadnę, to jej zrobię
  13. Sunia ma na imię Masza i ma 10,5 roku. Bardzo dziękuję hodowcy - pani Małgosi Pudłowskiej za ogromne zaangażowanie i "przekopanie" archiwów. :)
  14. [quote name='yuki']Ja mieszkam przy Parku Grabiszyńskim, napisz o co chodzi ?[/QUOTE] Chodzi mi raczej o trochę głębszy Oporów, dokładnie ul.Jana Stańki - gdyby ktoś tam mieszkał w pobliżu... Od parku to kawałek jednak, dzięki yuki za chęci :) Więcej wyjaśnię na pw, bo tu spacerowy wątek jednak.
  15. ale zuzolina czemu mają Ci nie wydać? chcesz go adoptować i tyle, bierzesz na siebie, potem z dziewczynami jakos przepiszecie jeśli taka będzie potrzeba. Jeśli jesteś mobilna i mogłabyś go zawieźć do Poznania to skombinujemy kasę na transport.
  16. cioteczki, a może któraś z Was na Oporowie mieszka? potrzebuję kogoś do pomocy w "śledztwie" w sprawie terierki szkockiej, co do schronu trafiła
  17. [quote name='ulvhedinn']Niezupełnie, bo Lala w klinice ma zapłacone wszystko (na minusie jestem ja :( )[/QUOTE] to może czas zmienić jakoś tytuł wątku?
  18. bierzcie, bierzcie, fajny chłopak jest, rozreklamować go i szybko domek znajdzie
  19. trwa ustalanie tożsamości suni... ma tauaż, który wszyscy odczytują jako 70R ale to niemożliwe, bo sunia o tym numerze jest w domku i ma się dobrze... podejrzenia były, że może 73, 78, 79 - też wykluczone. teraz szukamy info o nr 170R, 270R - podobno czasem ta pierwsza cyfra się może zupełnie rozmyć, może w środę się czegoś dowiem
  20. [quote name='Nikaragua']Lalka jeszcze co najmniej 2 miesiące ma być u Magdy, ale od dawna nie widać, aby ktoś wspierał ją finansowo......[/QUOTE] skoro ona już "zaklepana", to może przyszła właścicielka by coś pomogła? słyszałam, że to młoda dziewczyna, ale skoro za akceptacją rodziców psa będzie brała... nieważne zresztą, te bazarki na dług to też na Lalkę... może warto zrobić jakiś bazarek też na bieżące potrzeby znowu
  21. Jackson odrobinę ciemniejszy był :) ale psiak faktycznie super i kolejny dowód na to, że problem nie w psie a w ludziach...
  22. suuuper :multi: i koleżankę będzie miał :lol:
  23. fajne foteczki ciocia zrobiła :)
×
×
  • Create New...